Cytaty

Komedia, sensacja, horror czy może dramat? Bez względu na to jakiego gatunku filmowego jesteś fanem, jaką aktorkę bądź aktora lubisz - to miejsce jest idealne na długie dyskusje do białego rana o sztuce filmowej.
darka
Mistrz Mistrzów
Mistrz Mistrzów

Cytaty

Postautor: darka » 09 cze 2007, 17:35

No to dajemy wasze ulubione cytaty z fimów, badź seriali, bajek, anime. Mogą to być śmieszne, bądź też bardziej życiowe.Kosmiczne jajaYogurt! Yogurt! Nienawidzę Yogurta, nawet z truskawkami!ShrekO! Dali ci pudla?! A w moim pokoju był tylko szampon. – Hajtnęła się była. – Hajtnęła? Zali z kim???– Kareta stop! Haroldzie, zmuszasz mnie do czegoś, czego wcale nie chcę zrobić! – Gdzie my jesteśmy? – Kuchnia na wynos Sióstr Mc Dalenek. Co podać? – Teraz moją dietę trafi szlag! Możesz być z siebie dumny! Idź się wypchaj do tapicera! Mulan-Zostaniesz na obiad? -Zostań za zawsze! -Zostanę na obiad. A teraz bądżcie jak rzeka i spływajcieMatrixPodążaj za białym królikiem.Jeśli się ze mną nie zgadzasz, idź do diabła, ale tylko wtedy, gdy ci na to pozwolę. Póki co tyle, nie chcę wam wszystkiego zabrać. :p

HRG
Dyrektor Hogwartu
Dyrektor Hogwartu

Postautor: HRG » 09 cze 2007, 18:06

Shrek:Taka imprezka, zostaję do środy.Ogry są jak cebula, mają warstwy.

wild sheep
Wybraniec
Wybraniec

Postautor: wild sheep » 09 cze 2007, 20:54

ShrekJestem taki sam jak palec albo coś tam..podoba mi się ten głaz. to bardzo ładny głaz...słyszałeś zostałem nazwany rumakiem. czemu nie ogierem?znajdę je i skopie im poręcz tak że nie będą wiedziały którędy na gorę! a co! znam karate pięty stopień... wtajemniczenia!ale kremówki są pycha! ale wiesz stary, jak to nie wystarczy to położysz ich samym oddechem. daruj ze to mówię ale zainwestuj w Tik taki bo ci jedzie! (mogła bym tak w nieskończoność ze Shreka wymieniać)Reklamy (chyba też mogą być?)tyskie- prawie robi wielką różnicężubr tuż za rogiemepoka lodowcowamleczy- ostatni w tym sezonie(zacytowała bym wiewiórkę... ale się nie da :lol: )Mulan-jestem przerażający, ponętny smukły (?) -taki... tyci - a co byś chciała! jestem w formacie kieszonkowym!o muszu ty geniuszu dyshonor dla świerszcza dyshonor dla rodziny! robal weź kajecik! Król lewHakuna matata to tyle na dzisiaj.

Villemo
Mistrz Mistrzów
Mistrz Mistrzów

Postautor: Villemo » 10 cze 2007, 7:23

Mulan:-Przecież ty nie popierasz hazardu!-Zakład z moją matką to nie hazard. To inwestycja-Co? Ty nie przynosisz szczęścia?! A ty co? Owca?!-Jestem wielki kamienny smok! Czy wspominałem już, że jestem wielki i kamienny?To na tyle dziś.

HRG
Dyrektor Hogwartu
Dyrektor Hogwartu

Postautor: HRG » 10 cze 2007, 8:10

Epoka Lodowcowa:Szyszunia, o jak dobra Od teraz możecie mnie nazywać Sid władca płomieni - - Hej władco płomienie ogon ci się fajczyShrek:Jeszcze raz - osioł Ty nie możesz kłamać, gdzie jest Shrek?- No nie wiem gdzie go nie ma.- A więc nie wiesz gdzie jest?- Tego nie powiedziałem, założmy... - tekścik z trójki

IrySek
Pracownik Ministerstwa Magii
Pracownik Ministerstwa Magii

Postautor: IrySek » 10 cze 2007, 10:02

Shrek...Na ciągniku rolnik worek maaaa... W tym worku są buraki... Na razie więcej nie pamiętam, ale jak sobie przypomnę to dopiszę ;)

darka
Mistrz Mistrzów
Mistrz Mistrzów

Postautor: darka » 10 cze 2007, 11:00

SeksmisjaO matko! Kobieta mnie bijeNas? Bohaterów? Prądem!?AleksanderNajgorsza jest samotność przed bitwą. MulanSmoka! Nie jaszczurkę! Ja nie robię językiem o tak Król Lew-Tato! Tato, tato, tato! -Twój syn się obudził... -Przed wschodem słońca to twój syn... Faceci w czerniW Nowym Jorku czarni spadają z nieba

Juliette Lily
Uzdrowiciel
Uzdrowiciel

Postautor: Juliette Lily » 10 cze 2007, 11:06

Shrek Męskie rozmowy, takie o życiu i śmierci...Zrobię jajecznicę...Shrek 2Shrek?Dla Ciebie maleńka, nawet i Pedigree

HRG
Dyrektor Hogwartu
Dyrektor Hogwartu

Postautor: HRG » 10 cze 2007, 12:29

Misja Kleopatra:Odłupał sięSfinksy, świeże sfinksy. Sfinksa, dobry sfinks.Letnie gacie z polotemWychodzimy!- Ta, a wracając kupcie mi prosze...- Dziwni ci egipcjanie. Prosisz takiego, żeby się odsunął, a on dalej siedziJak patrze tak to mnie widać, ale jak tak to już mnie. Widać, nie widać, widać, trochę widać, teraz widać.

Auri
Mistrz Mistrzów
Mistrz Mistrzów

Postautor: Auri » 17 cze 2007, 21:40

[quote:20dcbb83f4="Juliette Lily"]Męskie rozmowy, takie o życiu i śmierci...Zrobię jajecznicę... [/quote:20dcbb83f4] No wiesz, męskie rozmowy. Takie o życiu i śmierci... a rano zrobię jajecznicę[quote:20dcbb83f4]...Na ciągniku rolnik worek maaaa... W tym worku są buraki... [/quote:20dcbb83f4] Rolnik, rolnik, rolnik. Pod rolnikiem ciągnik, na ciągniku rolnik maaaa w tym worku są buraki i sra se rolnik w krzaki.... nie może bo w mieście buraków skup już traaaaShrek:-O! Znalazłam ser! <gryz> Eeee podlaski-To ty Zygmunt?- No, a kto ma być?Trójkę! Trójkę wybierz panie-Ja latam! - On gada!- Gadam, latam pełny serwis. Latać, każdy może ale ja poprostu mam talent, o w mordęMiśDzwonię do Ciebie, bo nie mogę z Tobą rozmawiaćSami Swoi-Masz tu granat, synek!- Mamo, ale ja do sądu ide.- Sąd sądem, ale sprawiedliwość musi być po naszej stronieForrest GumpŻyj tak, żebyś po latach mógł powiedzieć - przynajmniej się nie nudziłem Kiler-ów 2-ów Buenos Diaz senior Siarra-Buenos Aires!Tarzan-Mamo, czy ta woda jest aby na pewno czysta ? Jakoś, wygląda mi podejrzanie.- Jest czysta złotko!- Ale mi chodzi o bakterieKingsajz - Wiecie co ich tak na prawdę ciągnie do tego kingsajzu, bardziej niż te wszystkie szlachetne słowa?- no?- Kobitki. Ciuuuurlać się chcą z nimi...!!!

Wróć do „Film”