Cytaty

Komedia, sensacja, horror czy może dramat? Bez względu na to jakiego gatunku filmowego jesteś fanem, jaką aktorkę bądź aktora lubisz - to miejsce jest idealne na długie dyskusje do białego rana o sztuce filmowej.
wild sheep
Wybraniec
Wybraniec

Postautor: wild sheep » 18 cze 2007, 8:13

Nowe szaty króla nie tykać!!proszę się nie wychylać i zachować pozycją płodowąWładca pierścienioddychać- to podstawa ssskarbieee [size=9:c2f27245d1][ [i:c2f27245d1][b:c2f27245d1]Dodano[/b:c2f27245d1]: 2007-06-30, 18:45[/i:c2f27245d1] ][/size:c2f27245d1]nie wiem czy ktoś lubi tu Lilo i Sich ale to jest jedna z moich ulubionych bajek :) dzisiaj ją sobie znowu oglądałam i był tam jeden taki fajny tekst :-Jesteś zły! Męczący! I martwy!-ale słodki i mechaty :)

Nisia1990
Mugol
Mugol

Postautor: Nisia1990 » 18 mar 2008, 14:25

"Tennessee Williams once wrote; When so many are lonely as seem to be lonely, it would be inexcusably selfish to be lonely alone." (’Kiedy tak wielu ludzi jest samotnych,byłoby niewybaczalnym egoizmem,być samotnym samotnie”) Serial One tree hill;]

Auri
Mistrz Mistrzów
Mistrz Mistrzów

Postautor: Auri » 18 mar 2008, 15:00

Gwiezdne Jaja: "-Muszę panu coś powiedzieć.... ja.... nie mam na sobie stanika.- Proszę weź mój""Sternik:Kapitanie, nie wiem co sie dzieje, ale coś mi to wygląda niezbyt fajowsko. Ktoś z uporem maniaka nadaje w kółko sygnał alarmowy. Robi to mało udolnie albo ja trep jestem. Kapitan: Sygnał alarmowy? Któż go może nadawać? PannaBaraBara: Kapitanie? Ćwok: Ostrożnie na dystans....Kapitan: <robi dystans> PBB: Odczyty pomiaru wykazuja niezwykle znikomu czynnik poślizgowy uhhh sygnał za to jest szatański, pulsuje jak wibrator mojego eks-narzeczonego. Musi ich strasznie pilić.. uhhh K: Tak, i?PBB: Mam im pozwolić się tu wedrzeć.....uhhhhhhĆwik: Oh! K: Komplet! Intruzom stanowcze [i:14344275f7]nopasama[/i:14344275f7] (?) Niech moc będzie z MŁA! Załoga: O_OK: Niech moc..... będzie z MŁA!S: Kapitanie, moc wspomniana to a) nie z tego filmu b) średnio na jeża nam tu teraz do użycia!K: Co?S: Kable jeże zżarłyyyyyy "" - Jak ja już się więcej nie hajtnę. Moja była to mnie z czyściła do golca normalnie, zabrała chałupe, kanarka, psy wzięła.... nawet mój szlafroczek!- Hyyyy to ty teraz po kompieli się zaziębisz!"

darka
Mistrz Mistrzów
Mistrz Mistrzów

Postautor: darka » 18 mar 2008, 15:39

:lol: Jak juz jesteśmy przy Gniezdnych Jajach to:"A że mi się śnili goli prawie, bawiłem się w cukiernika i takiego obrońce z marcepanu zrobiłem, że o matko! A później dokleiłem mu armatkę całą w kakao i postawiłem obok tortów na wystawie.""- Ma na ciebie fatalny wpływ ten cały Rock!- Jesteś zazdrosny jak jaki dziki"" -Bo powiem Rockowi ze masz ptaszka jak ważka!- Ty jędzo!"" -Przybyliśmy tu...- Eee...Z Międzyzdrojów! Nie mylić z kurortem w Świnoujściu""-I co panie Ćmok wiedziałem że jest hetero!- Oj, a może się namyśli i weźmie nawróci"

Villemo
Mistrz Mistrzów
Mistrz Mistrzów

Postautor: Villemo » 18 mar 2008, 17:12

Gwiezdne Jaja!"-Zaprawdę do twarzy ci w sukni mojej żony, milady. Miała ją na sobie zaledwie wczoraj uprawiając peeting z błaznem.-O, to pan ma żonę?-Miałem.-Gdzie ona jest?-Wisi tam.-Powiesił ją pan na dworze? Dlaczego?-Bo tutaj nie ma haka.""-Bawiłem się w cukiernika i takiego obrońce z marcepnanu zrobiłem, że o matko. Później dokleiłem mu armatkę całą w kakao i postawiłem obok tortów na wystawie.""-Się tak nie bawię. Mam pełno piasku w uszach.-Ty się ciesz, że go nie masz gdzie indziej."

Auri
Mistrz Mistrzów
Mistrz Mistrzów

Postautor: Auri » 18 mar 2008, 22:08

[quote:7ba5f89424="darka"]" -Przybyliśmy tu... - Eee...Z Międzyzdrojów! Nie mylić z kurortem w Świnoujściu"[/quote:7ba5f89424] :lol: Jak mogłam o tym zapomnieć!"Gwiezdne Jaja:"Pralinę?-Nieeeeeeeeeeeeeeeee!-No weź, normalnie niebo w gębie!-Jedz bez krępacji, niebo w gębie i po zębie!"

TomyaMalfoy
Mugol
Mugol

Postautor: TomyaMalfoy » 17 cze 2008, 15:34

Shrek:Zainwestuj w Tik - Taki bo ci jedzie! xDDZainwestuj w majtki bo ci widać! xDDHouse:Muu! xDDAlbo uderzyłeś się w barierkę, albo krówka miała drewnianą protezę. xDDBoże, czemuś mnie opuścił. xDDEpoka Lodowcowa:O, miam! To mlecik! Chyba ośtatni w tym sezonie. Mmm xDDNarazie tyleJak sobie coś przypomnę to MOŻE dopiszę xDD

Enneada
Uczeń Hogwartu
Uczeń Hogwartu

Postautor: Enneada » 17 cze 2008, 18:53

[i:e4eff21b57]shrek [/i:e4eff21b57] Nie można tak od razu...tak do intymnego pożycia. Nie jestem gotowy na podjęcie tak wielkiego, to dobre słowo, wielkiego, zobowiązania. Ej, ty mnie nie naciskaj, bo się w sobie zamknę![i:e4eff21b57]Gwiezdne Jaja[/i:e4eff21b57]I myju myju tuI pucu pucu tamPieszczoszki pleckow razPieszczoszki pleckow dwaSpecjalny wzgląd dla pupciFiku miku w kroku szał

Awatar użytkownika
Anagda
Administrator
Dom: Slytherin
Kontaktowanie:

Postautor: Anagda » 18 cze 2008, 10:56

Widzę że tu w większości bajki królują :DTo ja czymś poważniejszym może:"Raz to przypadek. Dwa zbieg okoliczności. Trzy to wrogie działanie".Ciekawe czy ktoś zgadnie skąd to. Tylko gugla proszę nie używać :D

Barttuss
Minister Magii
Minister Magii

Postautor: Barttuss » 05 sie 2008, 21:17

Wystukam kilka cytatów na klawiaturze:"Wszyscy ludzie, którzy blokujecie skrzyżowanie. Jesteście pacanami.""-Czuć od ciebie alkoholem!- Bo piłem, zdziro.""Wali mnie, co zrobiliście. Sikam na to. Trzech facetów, żadnej laski, leci muzyka Rave. Nie będę was osądzał. Ale jeśli nie zjedziecie i nie oddacie się bez walki, klnę się na Boga, że twoja głowa wyląduje w dupie kierowcy, a jego głowa w twoim dupsku. Ty będziesz miał najgorzej, bo twoja głowa wyląduje w moim dupsku." ([i:e6621f297f]Hancock[/i:e6621f297f])"A ty co, kur

Wróć do „Film”