Księga Huncwotów

Magiczne wrota wyobraźni zostały otwarte... Wszelkie chwyty dozwolone - gustujesz w fandomie czy może jednak wolisz coś lekko odbiegającego od ogólnie przyjętych standardów magicznego świata? To miejsce ma jedną granicę - granicę Twojej wyobraźni... i ortografii...
Auri
Mistrz Mistrzów
Mistrz Mistrzów

Postautor: Auri » 24 gru 2010, 11:14

Jak zobaczyłam maila o nowej wiadomości w tym temacie, przestraszyłam się, że ktoś zaczął mnie ostro krytykować. Nie powiem, to co zastałam było bardzo miłe. Przeczytałam ten temat pobieżnie jeszcze raz i podobnie jak kiedyś Iwa sama o mało nie walnęłam na widok "zorjętował" głową w biurko. Aż wstyd, że coś takiego wyszło spod moich palców! I te moje głupie próby obrony. Przepraszam, za tamto. Byłam młoda i głupia. :DA wracając do tego co chciałam... Niestety nie mam już tego "opowiadania" usnęłam je jakiś czas temu. Przeszło mi przez myśl, żeby się znów za to zabrać, ale nie mam jakoś czasu, pomysłu i tyle optymizmu. Mogę tylko zdradzić, że jeśli mnie pamięć nie myli Huńćki w dalszej części idą na to przyjęcie do Sluga i Syriusz za pomocą magicznego eliksiru sprawia, że nauczycielowi rosną wszędzie włosy. Wrabia jednak Jamesa by upokorzyć go przed Lily, co mu się udaje. Lily jest zła i wychodzi z przyjęcia. Więcej grzechów nie pamiętam. Wstyd mi za to co stworzyłam, naprawdę. :ble:

Kate Black
Skrzat domowy
Skrzat domowy

Postautor: Kate Black » 26 gru 2010, 15:38

mi się twoje ff podobało :(

Wróć do „Fan Fiction”