Bożonarodzeniowy Wierszyk

Magiczne wrota wyobraźni zostały otwarte... Wszelkie chwyty dozwolone - gustujesz w fandomie czy może jednak wolisz coś lekko odbiegającego od ogólnie przyjętych standardów magicznego świata? To miejsce ma jedną granicę - granicę Twojej wyobraźni... i ortografii...
NimffadoraMalfo
Mugol
Mugol

Bożonarodzeniowy Wierszyk

Postautor: NimffadoraMalfo » 25 gru 2009, 20:38

MAGICZNE WIERSZE SZAKARONÓW prezentują: (tytuł w produkcji) Pada Śnieg, suną sanki, Są testrale i bałwanki. Dumbledore czar rozsiewa, śnieżnym pyłem sypie z nieba. Hagrid już choinkę niesie, coś za cicho jest dziś w lesie. Każdy centaur smacznie kima, oj popili oni wina. Już Hardodziob się raduje, pazurami postukuje. Pani Sprout jemiołę wiesza, kto całuśny - ten zaciesza. Nawet Snape, co zawsze groźny dziś ozdoby wiesza z woźnym. Moody oko poleruje, kiedy Molly barszcz gotuje. Skrzaty w kuchni sie krzątają, razem z Molly barszcz mieszają. Hagrid w kuchni też grasuje, ah! Wyżerka się szykuje! Tiara kolędować chce, i Irytek też się rwie. Luna nargla wytrzepuje, gdy w choince przesiaduje. Śmierciożercy się skrzyknęli, twe prezenty ukraść chcieli. Jednak w porę się zjawiłam, i ich plan udaremniłam. Super zaklęcia rzucając i w żadnego nie chybiając. Teraz razem kolędują, aż strach słuchać - tak fałszują! Nawet Voldek z nimi tańczy, żując skórki z pomarańczy. Draco pod jemiołą stoi, głupie miny laskom stroi. One widzą już z daleka, że na Ciebie właśnie czeka. Wtem dyrektor w nowej tiarze, już do uczty siadać każe. Flegma włosy rozpuściła, Billa w szatę wystroiła. Pierwszej gwiazki wyglądają, do wigilii zasiadają. A ja w fusach grzebię sobie, przepowiednie snuję Tobie. A co widzę - opisuję, potem Tobie przekazuję. Twoje święta będą białe, rzec by można - doskonałe. Moc prezentów skonfiskujesz, śmierciożercom nie darujesz! Gdyby któryś chciał coś zwinąć, to nie pozwól mu zasłynąc : Sprytem, siłą ni zręcznością, tylko wal przez łeb z radością! Wyprodukowano w Blizmeade, przez Narcissa Sybilla Snape & Nimffadora Tonks Malfoy na licencji MAGICZNYCH WIERSZY SZAKARONÓW.

SeveruseS
Mistrz Mistrzów
Mistrz Mistrzów

Postautor: SeveruseS » 26 gru 2009, 18:53

Nie no jestem pod wrażeniem, bardzo mi się wierszyk spodobał, wyszukane rymy, humorystyką i w ogóle cała historyjka (ale się zrymowało). Mam nadzieje, ze nie poprzestaniecie na tym jednym wierszyku, a będziecie pisać jeszcze więcej i je tutaj pokazywać, bo warto. Bardzo miło się czyta. :D

slytherinka1
Mugol
Mugol

Postautor: slytherinka1 » 29 cze 2010, 9:58

Dla mnie jest bardzo dobry. Też piszę, ale nie o HP :) :p

Kate Black
Skrzat domowy
Skrzat domowy

Postautor: Kate Black » 17 gru 2010, 15:48

Pisz dalej, bo dobrze ci to idzie :)

Wróć do „Fan Fiction”