Supernatural

Miejsce poświęcone sztuce znanej ze srebrnego ekranu. Masz swój ulubiony program telewizyjny? Może ostatnio widziałeś fajny film bądź serial? To miejsce idealne dla ciebie!
Yerch
Przewodniczący Wizengamotu

Supernatural

Postautor: Yerch » 11 lut 2008, 8:35

Niesamowity serial. Moim zdaniem bije na głowę wszystkie inne seriale o podobnej tematyce. Bracia Winchester są po prostu niezastąpieni. Oglądaliście może? W TVN podobno leciał pierwszy sezon pod tytułem "Nie z tego świata". Niektórzy też tłumaczą tytuł jak "Nadprzyrodzenie" (pożal się Boże...)

Hikaru
Auror
Auror

Postautor: Hikaru » 13 lut 2008, 20:05

Serial, naprawdę świetny, tematyka i historie przedstawione trafiają świetnie w człowieka. Niektóre tematy z odcinków tj. Dzin, wróżka i krwawa Mary są lepiej zrobione, przedstawione, niż filmy stworzone na podstawie tych tematów i tu wielki ukłon w stronę realizatorów za umiejętność przedstawienia historii.Bracia Winchester wymiatają! Fajnie dobrani aktorzy, mam na myśli też różnice między braćmi.[quote:85a7b4b8b9="Yerch"]Oglądaliście może? W TVN podobno leciał pierwszy sezon pod tytułem "Nie z tego świata". Niektórzy też tłumaczą tytuł jak "Nadprzyrodzenie" (pożal się Boże...)[/quote:85a7b4b8b9]Powiem tyle tłumaczenie jak zawsze do bani, już by lepiej oryginał zostawili to ludzie by wiedzieli o co biega. A tak to zawsze gdy przeczytałam w gazecie to się zastanawiałam co to jest (nie wiem czy inni też tak mieli).Aha,w zeszłym tygodniu skończyła się 2 seria na TVN7.

Yerch

Postautor: Yerch » 14 lut 2008, 12:46

[quote:e6c309a3c4]Bracia Winchester wymiatają![/quote:e6c309a3c4]Absolutnie się zgadzam. Tworzą razem świetny duet, niesamowicie się razem wypełniają. A przy niektórych ich wypowiedziach to po prostu spadam krzesła ze śmiechu :DDziś 11 odcinek na CW, już nie mogę się doczekać, zwłaszcza po obejrzeniu zwiastuna... :pNawet dostałam obsjesji na punkcie starych samochodów. Mj brat wczoraj siedział ze mną na komie i razem szukaliśmy dla mnie chevroleta imapali SS z 67 :D

Hikaru
Auror
Auror

Postautor: Hikaru » 14 lut 2008, 19:25

[quote:5f937c4550="Yerch"]Nawet dostałam obsjesji na punkcie starych samochodów. Mj brat wczoraj siedział ze mną na komie i razem szukaliśmy dla mnie chevroleta imapali SS z 67[/quote:5f937c4550]Oj, tak, tak masz racje też mi ten samochód się rzucił w oczy, szukałam tego zaraz po kulku odcinkach :D ... ten i Ford Mustang też 67 co prawda to nie z tego filmu :P. Są świetne smoki.Jeszcze co mi się w tym serialu podoba to rockowa ścieżka dzwiękowa, takie hiciory jak Back in Black AC/DC.... mmm aż się lepiej patrzy :) Też czekam na 11, po zwiastunie :)

Yerch

Postautor: Yerch » 15 lut 2008, 11:24

[quote:b216088331]Jeszcze co mi się w tym serialu podoba to rockowa ścieżka dzwiękowa, takie hiciory jak Back in Black AC/DC.... mmm aż się lepiej patrzy[/quote:b216088331]Dokładnie! :D Ja jako dzwonek telefonu mam ustawiony "Highway to hell" a to już chyba lekkie spaczenie :p [quote:b216088331]Ford Mustang też 67 co prawda to nie z tego filmu[/quote:b216088331]Ford Mustang Shalby 67? Cacko... Widziałam taki w czerwono-białych barwach. Po prostu marzenie. Podobno Chevrolet Impala występuje jeszcze w serialu "Driver" i tak się zastanawiam, czy aby nie obejrzeć kilku odcinków, by po podziwiać to cacko :D [quote:b216088331]Też czekam na 11, po zwiastunie[/quote:b216088331]Już wczoraj był w USA, ale na Bear Share nie ma jeszcze żadnych źródeł :hlip: Choć recenzje są podobno średnie, niektórzy mówią nawet, ze najgorszy odcinek trzeciego sezonu. Ale to z całą pewnością nie ostudzi mojego zapału i mam szczerą nadzieję, że dziś wieczorem uda mi się obejrzeć ten odcinek. I jeszcze dwa pytanka... :D1. Sam czy Dean? 2. Ulubiony odcinek?

Hikaru
Auror
Auror

Postautor: Hikaru » 16 lut 2008, 15:54

[quote:e6ea8d1c0b="Yerch"]Dokładnie! Ja jako dzwonek telefonu mam ustawiony "Highway to hell" a to już chyba lekkie spaczenie [/quote:e6ea8d1c0b]Ehh, ja też mam na pare ludzi Highway to hell :) na paru Back to Black, a na reszte Red Hotów..... ja tam żadnego spaczenia nie widze :roll:, uwilebiam taką muzykę... [quote:e6ea8d1c0b="Yerch"]Ford Mustang Shalby 67? Cacko... Widziałam taki w czerwono-białych barwach. Po prostu marzenie. Podobno Chevrolet Impala występuje jeszcze w serialu "Driver" i tak się zastanawiam, czy aby nie obejrzeć kilku odcinków, by po podziwiać to cacko [/quote:e6ea8d1c0b]Och, tak Shelby, już pamiętam gdzie go widziałam w 60 seconds, takiego autka może się zachcieć... hmm... szczerze, nie słyszałam o tym serialu (driver) musze to sprawdzić tym bardziej jak mówisz, że Impala tam jest to teraz wiem że musze go poszukać :P[quote:e6ea8d1c0b="Yerch"]Już wczoraj był w USA, ale na Bear Share nie ma jeszcze żadnych źródeł Choć recenzje są podobno średnie, niektórzy mówią nawet, ze najgorszy odcinek trzeciego sezonu. Ale to z całą pewnością nie ostudzi mojego zapału i mam szczerą nadzieję, że dziś wieczorem uda mi się obejrzeć ten odcinek.[/quote:e6ea8d1c0b]No, ja jeszcze niestety nie miałam okazji obejżeć, z braku czasu ale myśle, że dziś albo jutro będe widzieć.... ja tam się recenzjami ludzi nie przejmuje, bo każdy lubi co innego.[quote:e6ea8d1c0b]I jeszcze dwa pytanka... 1. Sam czy Dean? 2. Ulubiony odcinek?[/quote:e6ea8d1c0b]Hmm... odpowieć na pytanie nr 1... nie wiem czy cię zaskoczy... ale mój wybór to DEAN! :) Sam jest słodki i wogóle... ale mnie się podobają niegrzeczni chłopcy, w stylu Deana, jego podejście do wszystkiego, jego styl bycia, poprostu go uwielbiam...ulubiony odcinek... hmm... trudno mi się jest określić bardzo lubie cały serial, ale nie umiałbym się określić na jeden ulubiony... wymienie kilka...3x3 Bad Day At Black Rock,zakończenie 2 sezonu, poświęcenie Deana, czyli 2x21,2x22...koniec 1 sezonu...Ogólnie podoba mi się teraz sezon trzeci, pojawienie się dobrej demonicy... zastanawiam się co knuje. :D A jakie są twooje odpowiedzi na te pytania?

Yerch

Postautor: Yerch » 16 lut 2008, 16:57

[quote:1450da367a]A jakie są twoje odpowiedzi na te pytania?[/quote:1450da367a]Mnie się naprawdę ciężko zdecydować, bo Winchesterowie są zuuupełnie różni. Niby bracia, ale między nimi jest totalna przepaść i pewnie dzięki temu stanowią tak świetny duet (no i nic dziwnego, ze w każdym hotelu biorą ich za gejów :D ) Nie potrafiłabym się zdecydować. Dean byłby idealnym facetem na jedną noc, jednak na dłuższą metę ciężko byłoby mi go znieść, nawet pomimo jego boskiego poczucia humoru. Sam natomiast jest słodziutki i niewinny. Po prostu kochany. A "fizycznie"... którego byś wybrała? :D Wysokiego Sama czy niesamowicie przystojnego Deana? :D Co do odcinka to zdecydowanie S03E03 Bad Day At Black Rock ("I lost my shoe" i "Im Batman"). Przez większość odcinka leżałam pod stołem i pokładałam się ze śmiechu. A co do innych to może jeszcze S01E16 Hell House ("I know, who are you. Amators") i S02E15 Tall Tales ("I ate one. Mayby two"). No i jeszcze gdy w S01E14 Nigtmare przebrali się za księży. Słodko wyglądali :D Nie wiem czy widziałaś scenę dodatkową z tego epizodu... w razie czego podam ci link na youtube :p[quote:1450da367a]No, ja jeszcze niestety nie miałam okazji obejrzeć, z braku czasu ale myślę, że dziś albo jutro będe widzieć.... ja tam się recenzjami ludzi nie przejmuje, bo każdy lubi co innego.[/quote:1450da367a] Ściągnęło mi się...aczkolwiek nie przewidziałam sytuacji, że nie ma jaszcze napisów Najwyżej obejrzę po angielsku a za parę dni z napisami :) Aha zwiastun "Jus in Bello" jest niesamowity. Po prostu... to chyba bedzie najlepszy epizod całej serii, na razie nie mam co do tego wątpliwości. Koniecznie obejrzyj. Trwa minutę, a smaczek jest "nie z tego świata" :p[quote:1450da367a]szczerze, nie słyszałam o tym serialu (driver)[/quote:1450da367a]Ja w sumie też... no ale cóż :P[quote:1450da367a]Ehh, ja też mam na parę ludzi Highway to hell :) na paru Back to Black, a na resztę Red Hotów..... ja tam żadnego spaczenia nie widzę :roll: , uwielbiam taką muzykę...[/quote:1450da367a] Ja również :D

Hikaru
Auror
Auror

Postautor: Hikaru » 16 lut 2008, 18:06

[quote:13e1f59eab="Yerch"]A "fizycznie"... którego byś wybrała? Wysokiego Sama czy niesamowicie przystojnego Deana? [/quote:13e1f59eab]Powiem ci tak Sam jest przystojny, nawet bardzo ale ja jakoś mam słabość do Deana. Jensen Ackles odtwarzający role Deana, spodobał mi się już wcześniej w serialu Dark Angel, nie wiem czy widziałaś... też grał tam takiego niegrzecznego chłopca. Pomimo charakteru Deana, jego minusy w charakterze jakoś mnie nie przerażają, dla mnie Sam jest zbyt ułożony i gra według zasad. A Dean lubi robić wszystko tak jak mu się podoba... ja mam podobmnie wszystko musi być po mojej myśli :P Tak więc pod KAŻDYM względem DEAN![quote:13e1f59eab="Yerch"]Co do odcinka to zdecydowanie S03E03 Bad Day At Black Rock ("I lost my shoe" i "Im Batman"). [/quote:13e1f59eab]Taaa... teraz mi się przypomniało Im Batman i mina obu braci przy tym i odpowiedź Sama Yeah, youre Batman, lałam się nieźle na tym odcinku...Jeszcze nie widziałam odcinka, ale zobacze jutro :) no i ten zwiastun co napisałaś...[quote:13e1f59eab="Yerch"]No i jeszcze gdy w S01E14 Nigtmare przebrali się za księży. Słodko wyglądali Nie wiem czy widziałaś scenę dodatkową z tego epizodu... w razie czego podam ci link na youtube[/quote:13e1f59eab]Niestety, nie widziałam dodatkowej sceny, czekam na linka... :D

Yerch

Postautor: Yerch » 17 lut 2008, 14:53

[quote:38255e996e]Powiem ci tak Sam jest przystojny, nawet bardzo[/quote:38255e996e]Oh, yeah :D Zwłaszcza gdy jest bez ręcznika :ups: [quote:38255e996e]nawet bardzo ale ja jakoś mam słabość do Deana.[/quote:38255e996e]Wybacz, że ci spoileruję, ale w 11 odcinku, kamera złapie Deana pod prysznicem... I będzie cały w pianie. Yammmi :lol: [quote:38255e996e]spodobał mi się już wcześniej w serialu Dark Angel, nie wiem czy widziałaś... też grał tam takiego niegrzecznego chłopca. [/quote:38255e996e]Nie widziałam, ale tez go znałam wcześniej z "Smallville", gdzie grał chłopaka Lany. Wcześniej w ogóle nie zwróciłam na niego uwagi, ale jak teraz TVN zaczął znów puszczać Tajemnice Smallville to aż się zdziwiłam, gdy go zobaczyłam. Aha podobno w jednym odcinku Tom Welling (odtwórca głównej roli Smallville) siedział na tyłach Impali. Taka dygresja mała xD[quote:38255e996e]dla mnie Sam jest zbyt ułożony i gra według zasad. [/quote:38255e996e]No wiesz... W trzecim sezonie Sammy robi się coraz bardziej niegrzeczny. Nie pamiętasz jak pił whisky o 14? :D Poza tym... agrr... obejrzyj 11 odcinek!!! Końcówka dobitnie świadczy o tym jak Sam się zmienił.[quote:38255e996e]Niestety, nie widziałam dodatkowej sceny, czekam na linka... [/quote:38255e996e]Jest problem muszę powiedzieć. Bo ja to znalazłam w jakimś zlepku różnych śmiesznych scen z serialu i teraz nie mogę się do tego dokopać. Ale cierpliwości... xD

Hikaru
Auror
Auror

Postautor: Hikaru » 17 lut 2008, 15:48

[quote:8b8dc1de23="Yerch"]Wybacz, że ci spoileruję, ale w 11 odcinku, kamera złapie Deana pod prysznicem... I będzie cały w pianie. Yammmi [/quote:8b8dc1de23]widziałam już, widziałam więc niczego nie psujesz.... :ups: [quote:8b8dc1de23="Yerch"]Nie widziałam, ale tez go znałam wcześniej z "Smallville", gdzie grał chłopaka Lany. Wcześniej w ogóle nie zwróciłam na niego uwagi, ale jak teraz TVN zaczął znów puszczać Tajemnice Smallville to aż się zdziwiłam, gdy go zobaczyłam. Aha podobno w jednym odcinku Tom Welling (odtwórca głównej roli Smallville) siedział na tyłach Impali. Taka dygresja mała xD[/quote:8b8dc1de23]tak, tak widziałam go w smallville i widziałam Impale, to było jak on był odwiedzić collage :)[quote:8b8dc1de23]No wiesz... W trzecim sezonie Sammy robi się coraz bardziej niegrzeczny. Nie pamiętasz jak pił whisky o 14? Poza tym... agrr... obejrzyj 11 odcinek!!! Końcówka dobitnie świadczy o tym jak Sam się zmienił.[/quote:8b8dc1de23]no, tak już na początku tego sezonu zauważyłam, że Sam się zmienił, robi się bardziej męski i taki podobny do Deana.[quote:8b8dc1de23="Yerch"]Jest problem muszę powiedzieć. Bo ja to znalazłam w jakimś zlepku różnych śmiesznych scen z serialu i teraz nie mogę się do tego dokopać. Ale cierpliwości... xD[/quote:8b8dc1de23]skoro znalazłaś to w ten sposób, to ja się też na to natknę bo ja też taki rzeczy lubię oglądać... wpisz sobie jakiś tytuł serialu i dopisz do tego BLOOPERSJa chcę już kolejny odcinek :p

Wróć do „Telewizja”