Supernatural

Miejsce poświęcone sztuce znanej ze srebrnego ekranu. Masz swój ulubiony program telewizyjny? Może ostatnio widziałeś fajny film bądź serial? To miejsce idealne dla ciebie!
Yerch
Przewodniczący Wizengamotu

Postautor: Yerch » 17 lut 2008, 15:57

[quote:50866d6cfe]widziałam już, widziałam więc niczego nie psujesz...[/quote:50866d6cfe]Szkoda, że kilka sekund później już nie żył xD[quote:50866d6cfe]Ja chcę już kolejny odcinek[/quote:50866d6cfe]A widziałaś te dwa dodatkowe klipy jeszcze? Są świetne. To na pewno będzie najlepszy odcinek! Boshe... ja już chce piątku!!!

Hikaru
Auror
Auror

Postautor: Hikaru » 19 lut 2008, 16:17

[quote:e9eacfe6e8="Yerch"]Szkoda, że kilka sekund później już nie żył xD[/quote:e9eacfe6e8]no pod tym względem ten odcinek był najdziwniejszy (niezły dzień świastaka takiego bym nie chciała mieć) ale trzeba przyznać, że taką reakcję na własną śmierć mógł mieć tylko Dean:"Stary wyglądało to tak jak na filmie" i ten jego uśmiech... to mnie powaliło, to i fortepian spadający z liny...[quote:e9eacfe6e8]A widziałaś te dwa dodatkowe klipy jeszcze? Są świetne. To na pewno będzie najlepszy odcinek! Boshe... ja już chce piątku!!![/quote:e9eacfe6e8]ehh. uśmiałam się nieźle, też mi się wydaję że będzie najlepszy... też chce piątku!

Yerch

Postautor: Yerch » 19 lut 2008, 21:00

[quote:c46dcabee5]uśmiałam się nieźle, też mi się wydaję że będzie najlepszy... [/quote:c46dcabee5]A co tam było do śmiechu? :) Homar xD [quote:c46dcabee5]no pod tym względem ten odcinek był najdziwniejszy (niezły dzień świastaka takiego bym nie chciała mieć) ale trzeba przyznać, że taką reakcję na własną śmierć mógł mieć tylko Dean:"Stary wyglądało to tak jak na filmie" i ten jego uśmiech... to mnie powaliło, to i fortepian spadający z liny... [/quote:c46dcabee5]Wtedy najlepsza była mina Sama. Jakby nie miał już kompletnie siły :D Ta mina była naprawdę boska :p Ale i tak najlepszy był motyw z siekierą "Dean, oddawaj to. Sam, uspokój się <ciach> O mój boże... Dean?!" Ja podejrzewam nawet, że Sam kilka razy sam zabił Deana, gdy ten śpiewał Asia :DAle w ogóle... Sam zrobił się twardy po śmierci Deana. Kompletnie wypruty z emocji... Jak on sobie tę kulkę sam wyją ... agrr... I tak pedantyczny się zrobił. Widziałaś wnętrze Impali? Aż ciarki przechodzą...

Hikaru
Auror
Auror

Postautor: Hikaru » 22 lut 2008, 19:04

[quote:23f13d193b="Yerch"]uśmiałam się nieźle, też mi się wydaję że będzie najlepszy... A co tam było do śmiechu?[/quote:23f13d193b]sorx, źle sformułowałam to zaliczało się jeszcze do poprzedniego odcinka, hmm... spałam chyba jak to pisałam.[quote:23f13d193b="Yerch"]Wtedy najlepsza była mina Sama. Jakby nie miał już kompletnie siły Ta mina była naprawdę boska Ale i tak najlepszy był motyw z siekierą "Dean, oddawaj to. Sam, uspokój się <ciach> O mój boże... Dean?!" Ja podejrzewam nawet, że Sam kilka razy sam zabił Deana, gdy ten śpiewał Asia [/quote:23f13d193b]taaa, siekierka też była ok i facet obryzgany krwią, he he.[quote:23f13d193b="Yerch"]Ale w ogóle... Sam zrobił się twardy po śmierci Deana. Kompletnie wypruty z emocji... Jak on sobie tę kulkę sam wyją ... agrr... I tak pedantyczny się zrobił. Widziałaś wnętrze Impali? Aż ciarki przechodzą...[/quote:23f13d193b]hmm... może przygotowują ludzi na to co się stanie jak dojdzie do skutku umowa Deana... nie wiem... Sam, na pewno myślał, że na zawsze już stracił Deana, chociaż wciąż szukał tego demona.Ale nie wydaje mi się, że skończy się na tym, że Dean zginie... albo znajdą wyjście, uratują go i będzie 4 sezon, albo uśmiercą go, pokażom co się stało z Samem po jego śmierci i na tym zakończy się ten świetny serial, mam nadzieje, że wybiorą pierwszą opcję :)

Yerch

Postautor: Yerch » 24 lut 2008, 9:23

[quote:f1b9d53b9f]hmm... może przygotowują ludzi na to co się stanie jak dojdzie do skutku umowa Deana... nie wiem... Sam, na pewno myślał, że na zawsze już stracił Deana, chociaż wciąż szukał tego demona. [/quote:f1b9d53b9f]Mystfikatora :) Dostał wręcz obsesji na jego punkcie. Zupełnie jak jedo ojciec, chcący pomścić żonę... Jestem przekonana, że reżyserowie jakoś uratują Deana. Pytanie tylko, w jaki sposób.Ja już jestem po Jus in Bello. Dużo spodziewałam się po tym odcinku, ale jakoś specjalnie mnie nie zachwycił. Jak obejrzysz to daj znać, bo nie chce ci spoilerować :p

Hikaru
Auror
Auror

Postautor: Hikaru » 26 mar 2008, 16:46

Hmmm... dawno mnie nie było, chora byłam, a i w robocie dużo pracy... hmm... tak po obejżeniu ostatnirgo odcinka zastanawia mnie czy to ostatni z tej serii? troszkę to wszystko dziwne było...

Yerch

Postautor: Yerch » 30 mar 2008, 13:13

Nie, to nie był ostatni odcinek 3 sezonu, będą jeszcze cztery. O ile dobrze pamiętam 13 odcinek będzie miał premierą 26 kwietnia, a ostatni odcinek sezonu to zarazem ostatni dzień życia Deana, więc na pewno będzie gorąco. Jednak producenci planują 4 sezon na jesień, więc już zacieram ręce i zastanawiam się jak przywrócą Deana do serialu :D Uniknie umowy, czy powróci jako demon. Osobiście jestem za drugim. Bo opcja samego Sama jest wykluczona.

LuckyMe
Uzdrowiciel
Uzdrowiciel

Postautor: LuckyMe » 31 mar 2008, 9:42

Yerch będę Cię uwielbiać i nosić na rękach, sama wiesz za co. :DW sobotę do 3 rano oglądałam sama wiesz co. Wczoraj też cały dzień, aż moja druga połówka patrzyła na mnie z politowaniem. A wchodząc do pokoju pytał: Ty znowu to oglądasz? A ja na to "No, mam jeszcze kilka płyt:D".Dzięki, dzięki, dzięki!A z braci wybrałabym Sama. Jest męski, słodki, czuły i wrażliwy (w naturze takiego zjawiska nie ma :) ). Chociaż z Deanem można by od czasu do czasu nieco "zgrzeszyć". Uzalezniłam się. Nie dość że Dr House to jeszcze oni. Pocieszam Tomka, że niech się cieszy, że telenowel nie oglądam :). Powoli w ten serial też go wciągam. Mam na niego jak najlepszy wpływ ;)A w kwestii Deana zgadzam się z Tobą. Demoniczny Dean to najlepszy pomysł. Ten jego uśmieszek... "Źli" chłopcy mają zbyt dużo uroku.

Hikaru
Auror
Auror

Postautor: Hikaru » 31 mar 2008, 19:30

[quote:39c593d593="LuckyMe"]Yerch będę Cię uwielbiać i nosić na rękach, sama wiesz za co. W sobotę do 3 rano oglądałam sama wiesz co. Wczoraj też cały dzień[/quote:39c593d593]heehee.... wiedziałam, że ludzie złapią się na ten serial, ja na niego trafiłam zupełnie przypadkiem i do dzisiaj, coś codziennie musze zobaczyć.... to naprawdę wciąga :P[quote:39c593d593="LuckyMe"]A z braci wybrałabym Sama. Jest męski, słodki, czuły i wrażliwy[/quote:39c593d593]Ohhh.... już druga osoba "woli" Sama, ja upieram się przy swoim i zostaje przy Deanie[quote:39c593d593="LuckyMe"]Nie dość że Dr House to jeszcze oni[/quote:39c593d593]Zgadzam się House jest naprawdę świetny, jestem w na końcu pierwszego sezonu (czsu nieee mam )[quote:39c593d593="Yerch"]zy powróci jako demon. Osobiście jestem za drugim. Bo opcja samego Sama jest wykluczona.[/quote:39c593d593]też jestem za drugą opcją, jakoś pierwsza mi nie podchodzi, małe przegięcie by zrobili, pasował by jako demon... tylko co z tego będzie, bardzo mnie to ciekawi...[quote:39c593d593="LuckyMe"]Ten jego uśmieszek...[/quote:39c593d593]Nogi miękną... :roll:

LuckyMe
Uzdrowiciel
Uzdrowiciel

Postautor: LuckyMe » 02 kwie 2008, 13:44

[quote:046b2e30e9="Hikaru"]Nogi miękną... [/quote:046b2e30e9]I to jak. Wpadam w nałóg. Kolejny dzień z rzędu siedzę i oglądam SN. Mam dziennie czas na max 2 odcinki... :( Faktycznie to uzależnia.Do łez ze śmiechu doprowadziła mnie scena w "Simon said", gdy Dean odzyskuje swoje autko i tak czule do niego mówi. Hmm.. fajnie by było posłuchać takich czułości od takiego faceta <rozmarza się> (nie czytać rozmnaża :P )Szkoda było mi Sama w odcinku z nawiedzonym obrazem. Ta dziewczyna z antykwariatu... :( i Dean "Ożeń się z nią" :DSorry, że wracam do takich staroci, ale ja nadrabiam zaległości. Liczę na Waszą wyrozumiałość.

Wróć do „Telewizja”