Manga i anime

Mydło, widło i powidło! Wszystkie tematy które mogą tylko przyjść do głowy. Tutaj jest miejsce na każdy temat, dyskusje z przymrużeniem oka a nawet na malutki offtop. Zapraszamy.
darka
Mistrz Mistrzów
Mistrz Mistrzów

Postautor: darka » 10 lut 2008, 13:59

[quote:f34deb9104="Lilith"]Ble :tfu: Może już porzućmy jego rozciapciany temat. Mnie trochę zaskoczyło, że Nana tak spokojnie przyjęła to, że tatuś zostawia ją i odchodzi z Mariko. Spodziewałam się, że zareaguje gwałtowniej, bo przecież przez tyle czasu była to jedyna bliska jej osoba. [/quote:f34deb9104]No koniec omawiania tej miękkości, bo miękkie nie jest "kól" i sexy.Właśnie ten moment wydał mi się taki sztuczny. Wedłóg mnie Nana powinna zabić Mariko ze złości a potem zrobić ziazia papie.[quote:f34deb9104="Lilith"]No cóż, możliwe :lol: Ale musisz jeszcze trochę poczekać, dziś wieczorem wracam do domu, ale tam czeka mnie szlaban. Jednak od razu wprowadzę w życie plan "grzeczna, kochana i posłuszna córeczka", co w połączeniu z moimi jutrzejszymi urodzinami może spowodować, że jednak szlaban zostanie anulowany.[/quote:f34deb9104]Poczekam, poczekam. Co za debil wymyślił coś takiego jak szlaban?[quote:f34deb9104="Lilith"]Poszukam w sklepie. Właśnie obżeram się czekoladowym grześkiem :lol: [/quote:f34deb9104]Grzesiem? Kocham Grześki. Ja zjadłam Laiona, kilka minut temu a teraz wcinam ciasto drożdżowe.[quote:f34deb9104="Lilith"]4 lata ma i też nazywa podpaski pampersami :lol: Do mojej biblioteczki też by się chętnie dorwała, ale moje ulubione książki trzymam wysoko, na dole mam słowniki i Światy Wiedzy. Wczoraj natomiast ómarła mnie pytającM:Mówiłam ci dzisiaj, że jesteś szalona?J(a): Nie, dzisiaj jeszcze nie.M: No to ci powiem "Jesteś szalona, mówię ci..."I zaczęła śpiewać :lol: [/quote:f34deb9104] :lol: Moja siora nawet próbowała załozyc owego "pampersa", tłumacząc się że w nocy nie będzie musiała iść do kibelka. :lol: A ma w ogóle talent wokalny? I bynajmniej się dowiedziałaś że jesteś szalona, ja codziennie dowiaduję się że jestem kawaii :lol: podłapała kilka słówek i chodzi po domu i domnie Daria jest kawaii, kawai desuka? :lol: A wracając do szalonej nie mogę się pozbyć wrażenia że mówiła to po to aby cię zabić i podroczyć.Dzisiaj natomiast Jusia odwinęła coś takiego. Puściłam "Bum Bum" i był refren no to ona wzięła misia którego jej podarowałam na urodziny i który co chwila ma inne imię i dziś się nazywał Marcel na czeiśc kota Marcela. No i jak wzięła tego kota to zaczęła mnie nim naparzać mówiąc "Bum bum bum Marcel zrobi ci ziazia bum bum bum jak mnie puścisz tu! Dam ci spokój Bum bum bum Marcel jest zły bum bum bum ja też"po czym wskazała komputer i uparła się aby jej puścić WITCH. Myślałam że dostane kwika.[quote:f34deb9104="Lilith"]Gdyby nie nosił workowatych spodni to cały świat leżałby u jego stóp porażony mocą Sabaku no Hentai. [/quote:f34deb9104]A ja leżałabym pod jego spodniami. :lol: [quote:f34deb9104]Płaszczodywany nie umrą, póki żyć będzie chociaż jeden członek Akatsuki! A Madara raczej nie da zabić się tak łatwo. Oruś, mój braciszek kochany, perwersyjny i zły nie da się jakiemuś Kabuto! [/quote:f34deb9104]Oj Madara będzie wielki na wieki i bdzie polował na wory swojego niczana. :lol: 0A tak na serio to płaszcodywany będą żyły na wieki bo sa trendy i w ogóle są ładnie mroczne.Oruś nie może umrzeć bo kogo będziemy czcić? No kogo? Nikt nie ma takiego spojrzenia jak on, nikt nie ma tak zdrożnego języka.[quote:f34deb9104="Lilith"]:lol: Jestem jego fanką, ale z dozą auto i saskoironii. Nawet mnie powala wyobrażenie Itachiego stojącego nad Sasuke z jego wyrwanymi worami w ręku, na co niektórzy mogli by się oburzyć :lol: [/quote:f34deb9104]Jak sobie wyobrażę tłumy oburzonych fanek. :lol: A Itaś tak fajnie macha tymi worami jak wahadłem u zegara, a u jego stóp itaś takm ładnie się zwija z bólu.[quote:f34deb9104]Na narutofan.mangadome http/narutofan.mangadom...hp?article_id=4Na naruto.com.pl to nie jest podane nawet jako teoria, ale jako fakt http/naruto.com.pl/readarticle.php?article_id=12Wątpie by Kishi ośmielił się go zabić. Dziwię się, że manga nie zmieniła jeszcze tytułu na "Sasuke", bo Naruciak ostatnimi czasy jest pomijany.. [/quote:f34deb9104]Potem to sobie przeczytam i omówimy bo tera musze sie zająć streszczeniem :p [quote:f34deb9104="Lilith"]I pampersy zużyte i wory powyrywane! [/quote:f34deb9104]I łupież nie umyty, i galaretka nie galaretkowa![quote:f34deb9104]Hm... Nowa Ruda mogłaby być ładna, gdyby ją odnowić i nawet powoli się za to zabierają. Wszystko jest fajnie, kino jest, porządne sklepy też się znajdą, boli mnie tylko, że nie ma gdzie uczyć się japońskiego :( [/quote:f34deb9104]Uff...No cóż w miasteczku to raczej nikt nie zna takiego języka...Polacy są nie światowi. znają tylko angielski i niemiecki czasem ktoś zna francuski.[quote:f34deb9104]Słowem - dla każdego coś dobrego. <po cichu> Powiedz mi tylko, czy Al odzyska na koniec ciało? [/quote:f34deb9104]Ano dla każdego a w szczególności dla mnie. W anime odzyskuje, a mandze to nie wiem, bo ostatnio na bieżąco nie jestem, stanęłam w mandze na tym jak Scar porwał Winry, która chciała go uleczyć więc Edziu i Alposzli ją ratować. A Roy zalecał się do Rizy podając się za faceta z różami czy tam kwiatami. Ale to było dawno temu. Jednak mam nadzieje że i w mandze odzyska.[quote:f34deb9104="Lilith"]Ryuuk jest o wiele bardziej słodki niż ci z Bleacha, oni mu do pięt nie dorastają! (Lilith jest dobrą zmorą i bardzo lubi kijesamobije oraz samonakrywające się stoliczki :lol: ) [/quote:f34deb9104] Zgadzam sie z tobą. On jest boski. Poza tym ten jego głos jest taki wibrujący i głęboki, taki demoniczny. (Justysia spytała się czy masz własnego kijasamobija i czy chcesz przytulić Marcela. Poczym dodała że ona bardzo lubi dobre zmory i spytała się czy nie każesz jej pić mleka z czosnkiem :lol: )[quote:f34deb9104="Lilith"]No niech ci będzie, niech ci będzie <mamrocze pod nosem coś co brzmi "Ależ jest, jest", ale nie mówi tego na głos> [/quote:f34deb9104]<paczy podejżliwie> No to dobrze i tak ma być <idzie się puszyć jak paw>[quote:f34deb9104="Lilith"]Mówiąc o tym czego nie pamiętali, a co było na końcu drugiej serii to co masz na myśli? Może ich pocałunek? Zel i Amelia też byliby interesującą parą, nie ma co :lol: Pomijając tajemniczego, niepozornego w gruncie rzeczy Xellosa, to Zelgadis zawsze był moim ulubionym bohaterem. Och, przypomniała mi się próba sklonowania Liny i Gaurriego, z czego wyszły takie malutkie i kawaii kopie! Szczególnie mini Gaurry był słodki. [/quote:f34deb9104]Właśnie ten pocałunek (dziwnie ten pocałunek wyglądał tak na marginesie :lol: ). A jak. razem robili by Ra (czy też re) Titl a są w tym piekielnie dobrzy.Mamy takie same gusta. U mnie Zel był zawsze na 1 pierwszym miejscu, zaraz po nim egzekwo Lina i Xellos dalej Gourry potem ta z trzeciej serii a na koniec Selphille.O a jednak coś pamiętasz! To było takie kawaii :lol: i ten komentarz Gourrego na temat malutkiej liny, że sie nie bardzo zmieniłą. Ja jeszcze pamiętam jak Gourry zabłądził w jakiś ciemnościach i szedł aż w końcu w tych w egipskich ciemnościach wpadł na jakiś posąg nagiej kobiety i rękami w tych ciemnościach chwycił jej piersi. I uznał ż to w cale nie jest Lina bo Lina ma mniejsze :lol: czy jakoś tak.

Lilith
Wybraniec
Wybraniec

Postautor: Lilith » 10 lut 2008, 15:31

[quote:8a472aed7d="darka"]No koniec omawiania tej miękkości, bo miękkie nie jest "kól" i sexy.Właśnie ten moment wydał mi się taki sztuczny. Wedłóg mnie Nana powinna zabić Mariko ze złości a potem zrobić ziazia papie. [/quote:8a472aed7d]A jeśli nawet nie zabić, to zrobić papie porządną, tzw. karczemną awanturkę, czyli krzyki i latające przedmioty. Ale muszę przyznać, że w momencie śmierci Kuramy i Mariko zrobiło mi się bardzo, bardzo smutno.[quote:8a472aed7d="darka"]Poczekam, poczekam. Co za debil wymyślił coś takiego jak szlaban? [/quote:8a472aed7d]Rodzic. Rodzic jakiś. I na pewno nie miał internetu.[quote:8a472aed7d="darka"]Grzesiem? Kocham Grześki. Ja zjadłam Laiona, kilka minut temu a teraz wcinam ciasto drożdżowe. [/quote:8a472aed7d]Mmm, uwielbiam ciasta drożdżowe. I takie maślane ciasteczka też są pycha, właśnie cierpię, bo są tak daleko - w drugim pokoju...[quote:8a472aed7d="darka"]Moja siora nawet próbowała załozyc owego "pampersa", tłumacząc się że w nocy nie będzie musiała iść do kibelka.:lol: A ma w ogóle talent wokalny? I bynajmniej się dowiedziałaś że jesteś szalona, ja codziennie dowiaduję się że jestem kawaii :lol: podłapała kilka słówek i chodzi po domu i domnie Daria jest kawaii, kawai desuka? :lol: A wracając do szalonej nie mogę się pozbyć wrażenia że mówiła to po to aby cię zabić i podroczyć.Dzisiaj natomiast Jusia odwinęła coś takiego. Puściłam "Bum Bum" i był refren no to ona wzięła misia którego jej podarowałam na urodziny i który co chwila ma inne imię i dziś się nazywał Marcel na czeiśc kota Marcela. No i jak wzięła tego kota to zaczęła mnie nim naparzać mówiąc "Bum bum bum Marcel zrobi ci ziazia bum bum bum jak mnie puścisz tu! Dam ci spokój Bum bum bum Marcel jest zły bum bum bum ja też"po czym wskazała komputer i uparła się aby jej puścić WITCH. Myślałam że dostane kwika. [/quote:8a472aed7d]A moja to niby nie zakładała? :lol: Raz dorwała się do całej paczki i potem po całej łazience walały się porozwijane "pampersy".Jeśli chodzi o śpiewanie to na pewno robi to ładniej ode mnie :lol: My ogólnie lubimy grać sobie na nerwach.:lol: Maja od rana bawi się dziś balonem, nauczyła się wreszcie go trochę nadmuchać. A ja, głupia, chcąc ją rozśmieszyć pokazałam jej, że powietrze z balona można wypuścić komuś na twarz. Mai bardzo się to spodobało i chciała wypróbować zabawę na mnie. Nadmuchała balona, skierowała go na mnie, ale oprócz powietrza zostałam opryskana śliną, którą tam niechcący napluła :lol: A teraz przyszła do mnie z takim dużym opakowaniem różowej orbit, gdzie z tyłu są pokazane 4 zasady dbania o zęby, podetknęła mi to pod nos i powiedziała "Dyda, zobacz czego Naruto nie robi!"[quote:8a472aed7d="darka"]A ja leżałabym pod jego spodniami.[/quote:8a472aed7d]:lol: Szkoda, że Gaara nie nosi przepaski. [quote:8a472aed7d="darka"]Oj Madara będzie wielki na wieki i bdzie polował na wory swojego niczana. :lol: 0A tak na serio to płaszcodywany będą żyły na wieki bo sa trendy i w ogóle są ładnie mroczne.Oruś nie może umrzeć bo kogo będziemy czcić? No kogo? Nikt nie ma takiego spojrzenia jak on, nikt nie ma tak zdrożnego języka. [/quote:8a472aed7d]Choć z drugiej strony nie pozostało ich już wiele, no, chyba że Peina można policzyć za sześciu.Ja sobie nawet nie wyobrażam, żeby Oro mógł odejść :hlip: Masz rację, to bóstwo, pomniki mu stawiać trzeba.[quote:8a472aed7d="darka"]Jak sobie wyobrażę tłumy oburzonych fanek. :lol: A Itaś tak fajnie macha tymi worami jak wahadłem u zegara, a u jego stóp itaś takm ładnie się zwija z bólu. [/quote:8a472aed7d] :lol: Myślisz, że Naruciak oddałby Sasuke swoje wory? Bo Sakura raczej odpada, chociaż kto ją tam wie...[quote:8a472aed7d="darka"]Potem to sobie przeczytam i omówimy bo tera musze sie zająć streszczeniem [/quote:8a472aed7d]Proszę bardzo, zajmuj się teraz streszczeniem, poczekam :)[quote:8a472aed7d="darka"]I łupież nie umyty, i galaretka nie galaretkowa! [/quote:8a472aed7d]I kluchy rozgotowane i wszy nieopierzone![quote:8a472aed7d="darka"]Uff...No cóż w miasteczku to raczej nikt nie zna takiego języka...Polacy są nie światowi. znają tylko angielski i niemiecki czasem ktoś zna francuski. [/quote:8a472aed7d]Doliczmy też starsze pokolenie, który zna jeszcze rosyjski, no i jeszcze niektórzy znają włoski. Ale japoński? Ja nawet nie mogę znaleźć w internecie tłumaczenia piosenek Sambomaster.[quote:8a472aed7d="darka"]Ano dla każdego a w szczególności dla mnie. W anime odzyskuje, a mandze to nie wiem, bo ostatnio na bieżąco nie jestem, stanęłam w mandze na tym jak Scar porwał Winry, która chciała go uleczyć więc Edziu i Alposzli ją ratować. A Roy zalecał się do Rizy podając się za faceta z różami czy tam kwiatami. Ale to było dawno temu. Jednak mam nadzieje że i w mandze odzyska. [/quote:8a472aed7d]To dobrze, że odzyskuje, całkiem przyjemny z niego chłopaczek, mógłby tylko trochę rozburzyć sobie włoski. Czyli Roy wreszcie ją dostrzeże?[quote:8a472aed7d="darka"]Zgadzam sie z tobą. On jest boski. Poza tym ten jego głos jest taki wibrujący i głęboki, taki demoniczny. (Justysia spytała się czy masz własnego kijasamobija i czy chcesz przytulić Marcela. Poczym dodała że ona bardzo lubi dobre zmory i spytała się czy nie każesz jej pić mleka z czosnkiem :lol: ) [/quote:8a472aed7d]<wyobraża sobie ten wibrujący i głęboki głos> Doszłam do wniosku, że mam w nosie przygody Inu, które i tak po części znam i zabieram się za Death Note jak tylko dorwę się do mojego komputera! (Tak, mam kijasamobija, a jeśli tylko Justynka mi pozwoli, to chętnie Marcela przytulę. Nie każę jej pić mleka z czosnkiem, czosnek jest fuj :lol: )[quote:8a472aed7d="darka"]<paczy podejżliwie> No to dobrze i tak ma być <idzie się puszyć jak paw> [/quote:8a472aed7d]<teatralnie odwraca głowę i udaje, że nie widzi puszenia się Darki>[quote:8a472aed7d]Właśnie ten pocałunek (dziwnie ten pocałunek wyglądał tak na marginesie :lol: ). A jak. razem robili by Ra (czy też re) Titl a są w tym piekielnie dobrzy.Mamy takie same gusta. U mnie Zel był zawsze na 1 pierwszym miejscu, zaraz po nim egzekwo Lina i Xellos dalej Gourry potem ta z trzeciej serii a na koniec Selphille.O a jednak coś pamiętasz! To było takie kawaii :lol: i ten komentarz Gourrego na temat malutkiej liny, że sie nie bardzo zmieniłą. Ja jeszcze pamiętam jak Gourry zabłądził w jakiś ciemnościach i szedł aż w końcu w tych w egipskich ciemnościach wpadł na jakiś posąg nagiej kobiety i rękami w tych ciemnościach chwycił jej piersi. I uznał ż to w cale nie jest Lina bo Lina ma mniejsze :lol: czy jakoś tak._[/quote:8a472aed7d]Nie pamiętali pocałunku? A mnie się wydawało, że zaraz po nim Lina strasznie się zdenerwowała i zaczęła wrzeszczeć coś o wykorzystywaniu nieprzytomnej dziewczyny.Rzeczywiście, dość podobne gusta. Ta z trzeciej serii? Czy trzecia seria była o smokach? Pamiętam jakąś blodwłosą smoczycę, która kiedy się zdenerwowała waliła w ludzi jakąś maczugą. No tak, jednak coś pamiętam. Tej sceny z posągiem akurat nie, ale kompleksy Liny owszem :lol: [size=9:8a472aed7d][ [i:8a472aed7d][b:8a472aed7d]Dodano[/b:8a472aed7d]: 2008-02-17, 22:57[/i:8a472aed7d] ][/size:8a472aed7d]Zaczęłam oglądać Death Note i cóż mogę powiedzieć... Genialne anime!

darka
Mistrz Mistrzów
Mistrz Mistrzów

Postautor: darka » 18 lut 2008, 16:10

[quote:809abb0d9b="Lilith"]A jeśli nawet nie zabić, to zrobić papie porządną, tzw. karczemną awanturkę, czyli krzyki i latające przedmioty. Ale muszę przyznać, że w momencie śmierci Kuramy i Mariko zrobiło mi się bardzo, bardzo smutno. [/quote:809abb0d9b]Mi też, ale nie płakałam. Może to dlategoo że Mariko kojarzy mi się z siostrą Sakury? Właściwie wszystkie "rogacze" mi się kojarzą z niczanami Sakury.[quote:809abb0d9b]Rodzic. Rodzic jakiś. I na pewno nie miał internetu. [/quote:809abb0d9b]Pewno tak.[quote:809abb0d9b]Mmm, uwielbiam ciasta drożdżowe. I takie maślane ciasteczka też są pycha, właśnie cierpię, bo są tak daleko - w drugim pokoju... [/quote:809abb0d9b]O ciasteczka maślane, mmmmmmmniam. Al ja oddam życie za eklerki i za metrowca, a metrowiec sie właśnie skończył.[quote:809abb0d9b="Lilith"]A moja to niby nie zakładała? :lol: Raz dorwała się do całej paczki i potem po całej łazience walały się porozwijane "pampersy".Jeśli chodzi o śpiewanie to na pewno robi to ładniej ode mnie :lol: My ogólnie lubimy grać sobie na nerwach.:lol: Maja od rana bawi się dziś balonem, nauczyła się wreszcie go trochę nadmuchać. A ja, głupia, chcąc ją rozśmieszyć pokazałam jej, że powietrze z balona można wypuścić komuś na twarz. Mai bardzo się to spodobało i chciała wypróbować zabawę na mnie. Nadmuchała balona, skierowała go na mnie, ale oprócz powietrza zostałam opryskana śliną, którą tam niechcący napluła :lol: A teraz przyszła do mnie z takim dużym opakowaniem różowej orbit, gdzie z tyłu są pokazane 4 zasady dbania o zęby, podetknęła mi to pod nos i powiedziała "Dyda, zobacz czego Naruto nie robi!" [/quote:809abb0d9b]Rozpakowane pampersy :lol: nie te dzieci mają pomysły. Miałaś maseczkę śliniarską. Inteligentna Majeczka jest :lol: Skąd ona wie że Nauciak zębów nie myje?Justynka wczoraj wzięła mój cyrkiel i zaczęła nim sobie w zębach dłubać, mówiąc że będzie miała czystsze zęby jak ta głupia Gośka od niej z przedszkola. Na co jej sie spytałąm czy nie lepiej użyć do tego użyć pasty i szczoteczki. Justyna powiedziała iż szczoteczka jest dla debili i że nawet jej Kubuś (jeszcze jakiś czas temu nazywany Marcelem) wli cyrkiel. No i jak takiej wytłumaczyć cokolwiek?[quote:809abb0d9b="Lilith"]:lol: Szkoda, że Gaara nie nosi przepaski. [/quote:809abb0d9b]Szkoda że Gaara nie jest naturystą.[quote:809abb0d9b="Lilith"]Choć z drugiej strony nie pozostało ich już wiele, no, chyba że Peina można policzyć za sześciu.Ja sobie nawet nie wyobrażam, żeby Oro mógł odejść :hlip: Masz rację, to bóstwo, pomniki mu stawiać trzeba. [/quote:809abb0d9b]Peina można liczyć za 6. Jest jeszcze Zetsu, Tobi, Konan chyba nie umarła nie?Postawimy mu w Hucie w Krakowie. I od dziś autobus 169 nię będzie kursował na żadne Mistrzejowic lub też Azory a na Plac Orochimaru gdzie stoi jego pomnik.[quote:809abb0d9b="Lilith"]:lol: Myślisz, że Naruciak oddałby Sasuke swoje wory? Bo Sakura raczej odpada, chociaż kto ją tam wie... [/quote:809abb0d9b] :lol: A jeżeli Sakura jest transwestytą? A Naruciątko odda Sasuskowi tylko na przyszycie worów. Bo Sasek ukradnie podwójne wory z grobu 3 Hokage.[quote:809abb0d9b="Lilith"]Proszę bardzo, zajmuj się teraz streszczeniem, poczekam :) [/quote:809abb0d9b]Arigato[quote:809abb0d9b="Lilith"]I kluchy rozgotowane i wszy nieopierzone! [/quote:809abb0d9b]I jeże wpółwścibskie i kromki spleśniałe![quote:809abb0d9b="Lilith"]Doliczmy też starsze pokolenie, który zna jeszcze rosyjski, no i jeszcze niektórzy znają włoski. Ale japoński? Ja nawet nie mogę znaleźć w internecie tłumaczenia piosenek Sambomaster. [/quote:809abb0d9b]O włoki to dobry przykład, moja babcia zna włoski.O widzisz. My nie jesteśmy otwarci na Japonie my się zamykamy w sobie.[quote:809abb0d9b]To dobrze, że odzyskuje, całkiem przyjemny z niego chłopaczek, mógłby tylko trochę rozburzyć sobie włoski. Czyli Roy wreszcie ją dostrzeże? [/quote:809abb0d9b]Ano dobrze. Tylko nie wiem czy w mandze już Al odzyskał...Chyba tak. Z tego co pamiętam Riza ucięła czełe jego zaloty słowami żeby sie przestał pan pułkownik wygłupiać. No i guzik z kwiatów. Teraz jak zerkam na mangę jest to chapter 80 i najnowszy zarazem. Widzę że Edziu zginął i jakas dziewczynka przytula sie do Ala wołając Al-sama. Pozatym Tencały głównodowodzący ma rozmowe sam na sam z Rizą o i pojawiła się jakaś new kobieta. Poza tym Winry wraz z Alem udałą się do miejscowości gdzie mieszka Rose. Tam spodkali Różę i...Ojca Eda i Ala! A Winry krzyknęła tylko "ty!".Ach musze wziąć się za mangę.[quote:809abb0d9b="Lilith"]wyobraża sobie ten wibrujący i głęboki głos> Doszłam do wniosku, że mam w nosie przygody Inu, które i tak po części znam i zabieram się za Death Note jak tylko dorwę się do mojego komputera! (Tak, mam kijasamobija, a jeśli tylko Justynka mi pozwoli, to chętnie Marcela przytulę. Nie każę jej pić mleka z czosnkiem, czosnek jest fuj :lol: ) [/quote:809abb0d9b]Dorywaj się jak najprędzej! (Powiedziała że teraz to on się nazywa Kuba ale jak chcesz go przytulic to kup jej kredki woskowe. A jeżeli chodzi o czosnek Jusia powiedziała że cię bardzo lubi bo jesteś mądra a nie taka głupia jak ja. :lol: Bo wiesz ja lubie czosnek.)[quote:809abb0d9b="Lilith"]<teatralnie odwraca głowę i udaje, że nie widzi puszenia się Darki> [/quote:809abb0d9b]<puszy się coraz bardziej szczebotając pod nosem z zadowolenia>[quote:809abb0d9b="Lilith"]Nie pamiętali pocałunku? A mnie się wydawało, że zaraz po nim Lina strasznie się zdenerwowała i zaczęła wrzeszczeć coś o wykorzystywaniu nieprzytomnej dziewczyny.Rzeczywiście, dość podobne gusta. Ta z trzeciej serii? Czy trzecia seria była o smokach? Pamiętam jakąś blodwłosą smoczycę, która kiedy się zdenerwowała waliła w ludzi jakąś maczugą. No tak, jednak coś pamiętam. Tej sceny z posągiem akurat nie, ale kompleksy Liny owszem :lol: [/quote:809abb0d9b]Ano nie pamietali. I Lina była zdziwiona będąc w obięciach blondyna. I tak jak mówisz zaczełą wrzeszczeć :lol: .Tak właśnie o tej smoczycy, jak biedny Gourry zerwał bo zagladał pod sukienkę to sie poodbijał po kątach. Wszyscy pamietają jej kompleksy.[quote:809abb0d9b="Lilith"]Zaczęłam oglądać Death Note i cóż mogę powiedzieć... Genialne anime![/quote:809abb0d9b]Serio? Serio? Och! Fantastycznie! I na ktrym jesteś odcinku?

Lilith
Wybraniec
Wybraniec

Postautor: Lilith » 19 lut 2008, 12:53

[quote:5be8b41d33="darka"]Mi też, ale nie płakałam. Może to dlategoo że Mariko kojarzy mi się z siostrą Sakury? Właściwie wszystkie "rogacze" mi się kojarzą z niczanami Sakury. [/quote:5be8b41d33]Sakury z Naruto? No może trochę, szczególnie Nana. Tylko Lucy niezbyt mi tu pasuje.[quote:5be8b41d33="darka"]Pewno tak. [/quote:5be8b41d33]No cóż, szczerze mówiąc tak średnio mi się to podoba... No, ale słowo się rzekło, proszę...Okey, to chyba zbyt długie, nie będę zaśmiecać tematu i wysyłam ci PW.[quote:5be8b41d33="darka"]O ciasteczka maślane, mmmmmmmniam. Al ja oddam życie za eklerki i za metrowca, a metrowiec sie właśnie skończył. [/quote:5be8b41d33]Mniam, eklerki <oblizuje się> A co to metrowiec?[quote:5be8b41d33="darka"]Rozpakowane pampersy :lol: nie te dzieci mają pomysły. Miałaś maseczkę śliniarską. Inteligentna Majeczka jest :lol: Skąd ona wie że Nauciak zębów nie myje?Justynka wczoraj wzięła mój cyrkiel i zaczęła nim sobie w zębach dłubać, mówiąc że będzie miała czystsze zęby jak ta głupia Gośka od niej z przedszkola. Na co jej sie spytałąm czy nie lepiej użyć do tego użyć pasty i szczoteczki. Justyna powiedziała iż szczoteczka jest dla debili i że nawet jej Kubuś (jeszcze jakiś czas temu nazywany Marcelem) wli cyrkiel. No i jak takiej wytłumaczyć cokolwiek? [/quote:5be8b41d33]Ech, no nie sposób. Natomiast Maja naoglądała się ze mną chyba zbyt dużo anime... Pewnego dnia przyszła do mnie z różowym szalem swojej Barbie, obwiązała go sobie na czole i powiedziała "Zobacz Dyda, mam taką opaskę jak Naruto!". Innym razem przyszła do mnie ze swoim gumowym wężem i powiedziała, że od dziś będzie nazywał się "Sasuken". Natomiast wczoraj, gdy zobaczyła mnie z niebieską maseczką na twarzy zawołała, że wyglądam zupełnie jak Ryuuk shinigami, co w jej ustach zabrzmiało "Juurt śinidami" :lol:[quote:5be8b41d33="darka"]Szkoda że Gaara nie jest naturystą. [/quote:5be8b41d33]Ach... <wyobraża sobie nagiego Gaarę pląsające po zielonej łące, wśród opadających z drzew płatków wiśni> Wielka szkoda.[quote:5be8b41d33="darka"]Peina można liczyć za 6. Jest jeszcze Zetsu, Tobi, Konan chyba nie umarła nie?Postawimy mu w Hucie w Krakowie. I od dziś autobus 169 nię będzie kursował na żadne Mistrzejowic lub też Azory a na Plac Orochimaru gdzie stoi jego pomnik. [/quote:5be8b41d33]No tak, ale fakt, że topnieją w oczach. Niestety...A ja powieszę jego wielki portret na fasadzie LO. To nic, że jeszcze tam nie chodzę, ale i tak zawsze muszę je mijać, dokądkolwiek bym nie poszła.[quote:5be8b41d33="darka"]A jeżeli Sakura jest transwestytą? A Naruciątko odda Sasuskowi tylko na przyszycie worów. Bo Sasek ukradnie podwójne wory z grobu 3 Hokage. [/quote:5be8b41d33]:lol: To możliwe, że Sakura ma wory... Bo przecież ta jej niezwykła siła jest podejrzana, może ona brała jakieś sterydy i od tego jej wyrosły. Niedługo będzie nasza różowa łaziła napakowana jak Pudzian. Ja na miejscu Sasuke zastanawiałabym się nad skorzystaniem z worów Trzeciego... Kto wie czy one nie są jakieś sflaczałe...[quote:5be8b41d33="darka"]Arigato [/quote:5be8b41d33]I jak tam teoria z Susanoo? A swoją drogą jeśli teraz Itachi nie pokona Saska Amaterasu to ma przekichane. Pewnie zauważyłaś, że oko mu krwawiło? Może Sasek wykona tą technikę, którą chciał użyć na Konoha Team, ale Oro mu przeszkodził. O właśnie znalazłam śliczny spoilerem, proszę, jeśli oglądasz spoilery: [spoiler:5be8b41d33] http/uploadpsd.com/file/21956.png Ciekawe co to za chmury... Jest teoria, że to właśnie tamta technika, niezwykle potężna, Raiton jakiś. Itachi kiepsko tu wygląda. [/spoiler:5be8b41d33][quote:5be8b41d33="darka"]I jeże wpółwścibskie i kromki spleśniałe! [/quote:5be8b41d33]I dżdżownice wykastrowane i błoto rozciapciane![quote:5be8b41d33="darka"]Ano dobrze. Tylko nie wiem czy w mandze już Al odzyskał...Chyba tak. Z tego co pamiętam Riza ucięła czełe jego zaloty słowami żeby sie przestał pan pułkownik wygłupiać. No i guzik z kwiatów. Teraz jak zerkam na mangę jest to chapter 80 i najnowszy zarazem. Widzę że Edziu zginął i jakas dziewczynka przytula sie do Ala wołając Al-sama. Pozatym Tencały głównodowodzący ma rozmowe sam na sam z Rizą o i pojawiła się jakaś new kobieta. Poza tym Winry wraz z Alem udałą się do miejscowości gdzie mieszka Rose. Tam spodkali Różę i...Ojca Eda i Ala! A Winry krzyknęła tylko "ty!".Ach musze wziąć się za mangę. [/quote:5be8b41d33]No, to wszystko brzmi bossko... Ach... A ty czytasz mangę w internecie czy też normalnie, książkowo?[quote:5be8b41d33="darka"]Dorywaj się jak najprędzej! (Powiedziała że teraz to on się nazywa Kuba ale jak chcesz go przytulic to kup jej kredki woskowe. A jeżeli chodzi o czosnek Jusia powiedziała że cię bardzo lubi bo jesteś mądra a nie taka głupia jak ja. :lol: Bo wiesz ja lubie czosnek.) [/quote:5be8b41d33]<promienny uśmiech> Dorwałam! (Powiedz Justynce, że ta dobra zmora chwilowo cierpi na brak gotówki, bo w innym wymiarze złe zmory strajkują. I powiedz, że nie można tak mówić na starsze siostry :lol: Och, no i podziękuj za te miłe słowa :lol: )[quote:5be8b41d33="darka"]<puszy się coraz bardziej szczebotając pod nosem z zadowolenia> [/quote:5be8b41d33]<zerka spode łba, idzie sobie do kuchni i robi kanapkę z truskawkowym dżemem, co pozwala jej zapomnieć o całym świecie>[quote:5be8b41d33="darka"]Ano nie pamietali. I Lina była zdziwiona będąc w obięciach blondyna. I tak jak mówisz zaczełą wrzeszczeć :lol: .Tak właśnie o tej smoczycy, jak biedny Gourry zerwał bo zagladał pod sukienkę to sie poodbijał po kątach. Wszyscy pamietają jej kompleksy. [/quote:5be8b41d33]Możesz mi przypomnieć, jak nazywał się tamtej potężny czar, przez który tamten ktoś opanował Linę?[quote:5be8b41d33="darka"]Serio? Serio? Och! Fantastycznie! I na ktrym jesteś odcinku?[/quote:5be8b41d33]Skończyłam chyba na... czwartym. I wszystko jest fantastyczne! Fabuła jest fantastyczna, kreska jest fantastyczna, muzyka jest fantastyczna i Ryuuk jest fantastyczny! A ty jak daleko już jesteś, znasz tożsamość tego L? Bo strasznie mnie to ciekawi, choć chyba wiem jak wygląda. Bo czy nie jest to przypadkiem ten niebieskowłosy i niebieskooki chłopak, którego widzimy na początku openingu? Ma podobną żuchwę...Poza tym jestem też na drugim odcinku Fate/Stay Night. Pierwsze co mnie skusiło do tego anime to ten obrazek http/images.stage6.com/user_images/h/hiwahiwa/46e2d98428a3d.jpg . Potem poczytałam trochę o fabule na wiki i wydało się interesujące. Ale szalę przeważyło to, że przez przypadek dowiedziałam się, że głosu głównemu bohaterowi użycza Noriaki Sugiyama, czyli ten sam, który daje głos Sasuke. Nawet mi się to spodobało, ciągle się rozkręca, ale nie jestem pewna czy będę to oglądać do końca, czy nie lepiej zabrać się za coś ciekawszego.

darka
Mistrz Mistrzów
Mistrz Mistrzów

Postautor: darka » 20 lut 2008, 14:29

[quote:7879560ddd="Lilith"]Sakury z Naruto? No może trochę, szczególnie Nana. Tylko Lucy niezbyt mi tu pasuje. [/quote:7879560ddd]Tak Nana bardzo. A Lucy to takie pomieszanie sakury z Kyuubim. :lol: Natomiast Kouta kojarzy mi się z 3 Hokage, tak jak on pomagałby wszystkim.[quote:7879560ddd="Lilith"]No cóż, szczerze mówiąc tak średnio mi się to podoba... No, ale słowo się rzekło, proszę...Okey, to chyba zbyt długie, nie będę zaśmiecać tematu i wysyłam ci PW. [/quote:7879560ddd]Juz czytam <czyta> Lilith-sama jesteś boska! Powinnaś opublikować ten wiersz...Normalnie brak mi słów, tak mi się cholernie podoba. Tyle w nim emocji. Ach kocham ten wiersz, bo rozpala mą wyobraźnie.[quote:7879560ddd="Lilith"]Mniam, eklerki <oblizuje się> A co to metrowiec? [/quote:7879560ddd]Metrowiec to ciasto. Pyszne ciasto. Przepis [url=http/www.palcelizac.pl/przepis/509/metrowiec/]tutaj[/url] wraz z obrazkiem.[quote:7879560ddd]Ech, no nie sposób. Natomiast Maja naoglądała się ze mną chyba zbyt dużo anime... Pewnego dnia przyszła do mnie z różowym szalem swojej Barbie, obwiązała go sobie na czole i powiedziała "Zobacz Dyda, mam taką opaskę jak Naruto!". Innym razem przyszła do mnie ze swoim gumowym wężem i powiedziała, że od dziś będzie nazywał się "Sasuken". Natomiast wczoraj, gdy zobaczyła mnie z niebieską maseczką na twarzy zawołała, że wyglądam zupełnie jak Ryuuk shinigami, co w jej ustach zabrzmiało "Juurt śinidami" :lol: [/quote:7879560ddd]O widzisz. Jurrt :lol: o mój brzuch...A wedłóg niej to Naruciak poszedł w róż? :lol: Pewno dla tego by się do Sakurki zbliżyć.Jeżeli gadamy o anime i o siostrach, to Justynka tez bardzo lubi anime a ja robie jej za lektora. No więc dziecko ostatnio miała faz na rysowanie postaci z anime razem ze mną. Ja rysowałam foczywista Gaarę zakrytego samym piaskiem w pewnym miejscu. Obok mnie Justynka napastując niebieską kredkę rysowała Sasusia. no i skończyła i pozakazuje mi coś co wygląda jak nieregularne koło z krzywymi oczami w sukience. Patrze się patrzę i na tej sukiencę jest coś narysowane. Się pytam co to. A ona na to z pretensją "No to jest ten Ucipa co ma go Saske na ublaniu". Po wstaniu z ziemi i powtarzaniu "ucipa" doszłam do wniosku że chodzi jej o herb Uchihów co go Sasek na koszuli ma.[quote:7879560ddd="Lilith"]Ach... <wyobraża sobie nagiego Gaarę pląsające po zielonej łące, wśród opadających z drzew płatków wiśni> Wielka szkoda. [/quote:7879560ddd]<dodaje do całego wyobrażenia w tyle piosenkę> A gdyby go tak przekonać aby był?[quote:7879560ddd="Lilith"]No tak, ale fakt, że topnieją w oczach. Niestety...A ja powieszę jego wielki portret na fasadzie LO. To nic, że jeszcze tam nie chodzę, ale i tak zawsze muszę je mijać, dokądkolwiek bym nie poszła. [/quote:7879560ddd]Tak i przechrzcisz Lo na Lo im. Orochimaru Ssssssssssssssekssowanego.[quote:7879560ddd]:lol: To możliwe, że Sakura ma wory... Bo przecież ta jej niezwykła siła jest podejrzana, może ona brała jakieś sterydy i od tego jej wyrosły. Niedługo będzie nasza różowa łaziła napakowana jak Pudzian. Ja na miejscu Sasuke zastanawiałabym się nad skorzystaniem z worów Trzeciego... Kto wie czy one nie są jakieś sflaczałe... [/quote:7879560ddd] Poza tym ta twarzyczka taka męsko-końska. Tak sakura była chłopcem i nazywała się Saku. Tak i będzie najsilniejszą na świecie.I jak bardzo przegniłe. A może wory Oro? Pewno są takie wijące się jak te jego węże.[quote:7879560ddd="Lilith"]I jak tam teoria z Susanoo? A swoją drogą jeśli teraz Itachi nie pokona Saska Amaterasu to ma przekichane. Pewnie zauważyłaś, że oko mu krwawiło? Może Sasek wykona tą technikę, którą chciał użyć na Konoha Team, ale Oro mu przeszkodził. O właśnie znalazłam śliczny spoilerem, proszę, jeśli oglądasz spoilery:Spoiler: [/quote:7879560ddd]Przeczytana. Bardzo ciekaw. Susanoo. to właściwie mogło być Susano. Tylko jak Kakuś to opanował?Zauważyłam. Tylko czemu? Może to znów jakaś zapłata za możliwość za korzystanie z MS? Ni chciałabym być w ciele Iatasia...Bo jak Kogucik pokona Amaterasu to będzie z nim cienko.Uj nieźle. Raiton? Całkiem logiczne. Bo raito to po japońskiemu światło, a raikou to błyskawica. No no niezła jadka się zapowiada. Z tych churek to piorunami pieknie poleci.[quote:7879560ddd="Lilith"]I dżdżownice wykastrowane i błoto rozciapciane! [/quote:7879560ddd]I torebki przegniłe i naturyści poubierani![quote:7879560ddd="Lilith"]No, to wszystko brzmi bossko... Ach... A ty czytasz mangę w internecie czy też normalnie, książkowo? [/quote:7879560ddd]Wiem że bosko. Muszę zacząć czytać dokładniej żeby wiedzieć o co łazi.Ogólnie mangi FMA raczej nie czytam, a raczej przeglądam bo to w necie i jest po angielsku a ja angiela nie bardzo kumam. Oczywiście miałam sobie kupić FMA w Empiku ale brak kasy nie pozwala mi na to. Ae tak czy siak kupie sobie ten 9 tom a co!Wczoraj wczytałam się bardziej w to spotykanie z Rose i dostałam kwika, w szczególności po minie Alphonsa. Pozwól że ci przytoczę rozmowę ich przetłumaczoną przeze mnie.<Al spotyka Rose wymieniają uprzejmośći po czym Rose winry się wszystkiemu przygląda>Rose: Nie ma Eda z tobą?Al: Eee...Yyy...Nie, on jest...Dzisiaj gdzie indziej.Rose: Och to źle...Chciałam go ponownie zobaczyć.Al: <robi [url=http/img247.imageshack.us/img247/5521/beztytuujf8.jpg]taką[/url] minę (przez którą ja ómieram)> Oh hoho?Winry: <wyraźnie zdezorientowana miną Ala, z leksza zarumieniona>Usmiechasz sie z wyżsoscią?Al: A to to do diaska przez twoją dziwną minę...Co o tym wszystkim myślisz?Rose: Ed jest twoim...?Winry: <przerywa zdanie Rose> Starym przyjacielem, tak! :lol: Musze sobie kupić mangę nie ma bata.[quote:7879560ddd="Lilith"]<promienny uśmiech> Dorwałam! (Powiedz Justynce, że ta dobra zmora chwilowo cierpi na brak gotówki, bo w innym wymiarze złe zmory strajkują. I powiedz, że nie można tak mówić na starsze siostry :lol: Och, no i podziękuj za te miłe słowa :lol: ) [/quote:7879560ddd]Och to bosko. (Justyna mówi że to nic bo właśnie dostałą "wojskowe" kredki. Ona mówi że jak ja na nia tak mówię to ona będzie taz na mnie tak mówić. A jeżeli chodzi o podziękowania to mruknęła cos pod nosem o kwiatkach i sobie poszła)[quote:7879560ddd="Lilith"]<zerka spode łba, idzie sobie do kuchni i robi kanapkę z truskawkowym dżemem, co pozwala jej zapomnieć o całym świecie> [/quote:7879560ddd]<idzie za Lilith do kuchni żeby tam się puszyć naocznie...Chodzi z wdziękiem tu i tam>[quote:7879560ddd="Lilith"]Możesz mi przypomnieć, jak nazywał się tamtej potężny czar, przez który tamten ktoś opanował Linę? [/quote:7879560ddd]Nie pamietam, ale pamiętam tego słodziego chłopca syna tej pani Mroku.[quote:7879560ddd="Lilith"]Skończyłam chyba na... czwartym. I wszystko jest fantastyczne! Fabuła jest fantastyczna, kreska jest fantastyczna, muzyka jest fantastyczna i Ryuuk jest fantastyczny! A ty jak daleko już jesteś, znasz tożsamość tego L? Bo strasznie mnie to ciekawi, choć chyba wiem jak wygląda. Bo czy nie jest to przypadkiem ten niebieskowłosy i niebieskooki chłopak, którego widzimy na początku openingu? Ma podobną żuchwę... [/quote:7879560ddd]Ja będę oglądać 8. Tak całe anime jest fantastyczne. A Ryuuk najlepszy. Jej ja dziś jego śmiech słyszałam, jakby sam najbardziej zły demon się śmiał! Ach kocham teń śmiech.No wiem jak wygląda. Mogę ci nawt pokazac jak chcesz. To on, ale on nie ma niebieskich oczek i włosków...Właściwie skoro zgadłaś to ci pokarzę.[url=http/1e.img.v4.skyrock.com/1e7/human-wreck/pics/713236451_small.jpg]L z uśmiechem[/url][url=http/i174.photobucket.com/albums/w98/Mrs_Uryuu_Ishida/Ryuuzaki/death_note122.jpg] L się zmęczył [/url]Ja go kocham normalnie, tylko Ryuuk go przebija. L takie ma słodzie ruchy i w ogóle ach i och.[quote:7879560ddd]Poza tym jestem też na drugim odcinku Fate/Stay Night. Pierwsze co mnie skusiło do tego anime to ten obrazek http/images.stage6.com/...e2d98428a3d.jpg . Potem poczytałam trochę o fabule na wiki i wydało się interesujące. Ale szalę przeważyło to, że przez przypadek dowiedziałam się, że głosu głównemu bohaterowi użycza Noriaki Sugiyama, czyli ten sam, który daje głos Sasuke. Nawet mi się to spodobało, ciągle się rozkręca, ale nie jestem pewna czy będę to oglądać do końca, czy nie lepiej zabrać się za coś ciekawszego.[/quote:7879560ddd]Fajny obrazek, ubranko tego kolesia gościa kojarzy mi się z wdziankiem Edzia. Noriaki? Mój kochany Noriaki? Ten Noriaki Sugiyama? Ach! Bosko. A o czym mniej więcej jest to anime?

Lilith
Wybraniec
Wybraniec

Postautor: Lilith » 20 lut 2008, 18:59

[quote:9025efa36d="darka"]Tak Nana bardzo. A Lucy to takie pomieszanie sakury z Kyuubim. :lol: Natomiast Kouta kojarzy mi się z 3 Hokage, tak jak on pomagałby wszystkim. [/quote:9025efa36d]Interesująca mieszanka :lol: A mi Kouta kojarzy się z tym sprzedawcą w Ichiraku :lol:[quote:9025efa36d="darka"]Juz czytam <czyta> Lilith-sama jesteś boska! Powinnaś opublikować ten wiersz...Normalnie brak mi słów, tak mi się cholernie podoba. Tyle w nim emocji. Ach kocham ten wiersz, bo rozpala mą wyobraźnie. [/quote:9025efa36d]Naprawdę? Arigato gozaimasu... Po takim komentarzu ja sama myślę o nim czulej :lol:[quote:9025efa36d="darka"]Metrowiec to ciasto. Pyszne ciasto. Przepis tutaj wraz z obrazkiem. [/quote:9025efa36d]<patrzy> Mmm, wygląda smakowicie. A co powiesz na kokosanki?[quote:9025efa36d="darka"]O widzisz. Jurrt :lol: o mój brzuch...A wedłóg niej to Naruciak poszedł w róż? :lol: Pewno dla tego by się do Sakurki zbliżyć.Jeżeli gadamy o anime i o siostrach, to Justynka tez bardzo lubi anime a ja robie jej za lektora. No więc dziecko ostatnio miała faz na rysowanie postaci z anime razem ze mną. Ja rysowałam foczywista Gaarę zakrytego samym piaskiem w pewnym miejscu. Obok mnie Justynka napastując niebieską kredkę rysowała Sasusia. no i skończyła i pozakazuje mi coś co wygląda jak nieregularne koło z krzywymi oczami w sukience. Patrze się patrzę i na tej sukiencę jest coś narysowane. Się pytam co to. A ona na to z pretensją "No to jest ten Ucipa co ma go Saske na ublaniu". Po wstaniu z ziemi i powtarzaniu "ucipa" doszłam do wniosku że chodzi jej o herb Uchihów co go Sasek na koszuli ma. [/quote:9025efa36d]<ómiera, zmartwychwstaje, podskakuje pod sufit, pada bez zmysłów> Ucipa :lol: Olaboga :lol: Nie, nie, nie, ja nie mogę :lol: Moja siostra zresztą rysuje podobnie, mogę ci kiedyś pokazać mój portret z czarnym sercem. Majka zawsze kłóci się ze mną o to, że kolor różowy jest piękny, a czarny brzydki. Czasem potrafimy przez kwadrans przekomarzać się o takie coś. Dziś Maja nie palnęła żadnej głupoty związanej z anime... Ale ómarła mnie w inny sposób. Na moje "Z drogi śledzie, bo olbrzym jedzie!" odkrzyknęła "Z drogi śledzie, bo pierdolec jedzie!" :lol:[quote:9025efa36d="darka"]<dodaje do całego wyobrażenia w tyle piosenkę> A gdyby go tak przekonać aby był? [/quote:9025efa36d]Myślisz, że się zgodzi. Ja jestem jak najbardziej za...[quote:9025efa36d="darka"]Tak i przechrzcisz Lo na Lo im. Orochimaru Ssssssssssssssekssowanego. [/quote:9025efa36d]Och tak, dla mnie już ono funkcjinuje pod tą nazwą![quote:9025efa36d="darka"]Poza tym ta twarzyczka taka męsko-końska. Tak sakura była chłopcem i nazywała się Saku. Tak i będzie najsilniejszą na świecie.I jak bardzo przegniłe. A może wory Oro? Pewno są takie wijące się jak te jego węże. [/quote:9025efa36d]Saku kojarzy mi się z Haku, a wszyscy Haku z jakimi dotąd miałam do czynienia to byli transwestyci. A więc nie zdziwiłabym się, gdyby to była prawda.Ja, mimo mojego całego uwielbienia dla niego, nie zgadzam by Oro miał mu dawać swoje wory! <szeptem> Bo one mogą kąsać, a to byłby niewygodne. <uśmiecha się szelmowsko> Może je zabrać Nejiemu, on ma je na pewno takie kształtne i arystokratyczne.[quote:9025efa36d="darka"]Przeczytana. Bardzo ciekaw. Susanoo. to właściwie mogło być Susano. Tylko jak Kakuś to opanował?Zauważyłam. Tylko czemu? Może to znów jakaś zapłata za możliwość za korzystanie z MS? Ni chciałabym być w ciele Iatasia...Bo jak Kogucik pokona Amaterasu to będzie z nim cienko.Uj nieźle. Raiton? Całkiem logiczne. Bo raito to po japońskiemu światło, a raikou to błyskawica. No no niezła jadka się zapowiada. Z tych churek to piorunami pieknie poleci. [/quote:9025efa36d]Kto go wie. Coś tam było chyba powiedziane, że u Kakasia pojawił się MS po pół roku nieużywania sharingana... Ale jakoś trudno mi uwierzyć żeby to tak wyskoczyło samo z siebie. Może to z przemęczenia. Na pewno stracił dużo chakry używając Tsukuyomi, a potem został jeszcze ranny. Już nie mogę doczekać się piątku... W nowych spoilerach widzę bardzo zaskoczonego Itasia i coś białego... To nawet trochę podobne do błyskawic, ale zdjęcia są niewyraźne. I zmęczonego, ale uśmiechającego się Saska, z aktywnym w pełni CSem. To ja myślę, że już po skunksie. Ciekawe tylko czy Sasuke pokusi się o jego wory... przepraszam, oczy.[quote:9025efa36d="darka"]I torebki przegniłe i naturyści poubierani! [/quote:9025efa36d]I chusteczki zanieczyszczone i różowe napakowane![quote:9025efa36d="darka"]Wiem że bosko. Muszę zacząć czytać dokładniej żeby wiedzieć o co łazi.Ogólnie mangi FMA raczej nie czytam, a raczej przeglądam bo to w necie i jest po angielsku a ja angiela nie bardzo kumam. Oczywiście miałam sobie kupić FMA w Empiku ale brak kasy nie pozwala mi na to. Ae tak czy siak kupie sobie ten 9 tom a co!Wczoraj wczytałam się bardziej w to spotykanie z Rose i dostałam kwika, w szczególności po minie Alphonsa. Pozwól że ci przytoczę rozmowę ich przetłumaczoną przeze mnie.<Al spotyka Rose wymieniają uprzejmośći po czym Rose winry się wszystkiemu przygląda>Rose: Nie ma Eda z tobą?Al: Eee...Yyy...Nie, on jest...Dzisiaj gdzie indziej.Rose: Och to źle...Chciałam go ponownie zobaczyć.Al: <robi taką minę (przez którą ja ómieram)> Oh hoho?Winry: <wyraźnie zdezorientowana miną Ala, z leksza zarumieniona>Usmiechasz sie z wyżsoscią?Al: A to to do diaska przez twoją dziwną minę...Co o tym wszystkim myślisz?Rose: Ed jest twoim...?Winry: <przerywa zdanie Rose> Starym przyjacielem, tak!:lol:Musze sobie kupić mangę nie ma bata. [/quote:9025efa36d]Mina jest boska, nie ma co :lol: A na jakiej stronie jest ta manga, podasz mi linka, kiedyś sobie poczytam. Ta ich rozmowa tylko do tego zachęca :lol:[quote:9025efa36d="darka"]Och to bosko. (Justyna mówi że to nic bo właśnie dostałą "wojskowe" kredki. Ona mówi że jak ja na nia tak mówię to ona będzie taz na mnie tak mówić. A jeżeli chodzi o podziękowania to mruknęła cos pod nosem o kwiatkach i sobie poszła) [/quote:9025efa36d]A teraz cierpię, bo choć wyrwałam się spod tyranii mamy, to jednak teraz nie mogę nic oglądać z racji powolnego neta. (Jakbym słyszała moją siostrę, no. A tak w ogóle to Justynka jest strasznie wymagająca. I materialistka z niej. Ale i tak ją lubię)[quote:9025efa36d="darka"]<idzie za Lilith do kuchni żeby tam się puszyć naocznie...Chodzi z wdziękiem tu i tam> [/quote:9025efa36d]<olewa całkowicie puszenie się Darki i tylko śmieje się pod nosem>[quote:9025efa36d="darka"]Nie pamietam, ale pamiętam tego słodziego chłopca syna tej pani Mroku. [/quote:9025efa36d]Chłopca? Hm... Nie pamiętam nikogo takiego...[quote:9025efa36d]Ja będę oglądać 8. Tak całe anime jest fantastyczne. A Ryuuk najlepszy. Jej ja dziś jego śmiech słyszałam, jakby sam najbardziej zły demon się śmiał! Ach kocham teń śmiech.No wiem jak wygląda. Mogę ci nawt pokazac jak chcesz. To on, ale on nie ma niebieskich oczek i włosków...Właściwie skoro zgadłaś to ci pokarzę.L z uśmiechemL się zmęczyłJa go kocham normalnie, tylko Ryuuk go przebija. L takie ma słodzie ruchy i w ogóle ach i och. [/quote:9025efa36d]Ach, Ryuuka nic nie przebije. To najsłodszy demon jakiego widziałam, demony z SoLL do pięt mu nie sięgają! Czyli nie niebieskie. Tak to tak wyglądało. Ale co tam, węgielki są ładniejsze. Trochę niezdrowo wygląda, biedaczek, ale jest naprawdę kawaii. A ta jego zmęczona minka :lol: Już go bardzo lubię.[quote:9025efa36d="darka"]Fajny obrazek, ubranko tego kolesia gościa kojarzy mi się z wdziankiem Edzia. Noriaki? Mój kochany Noriaki? Ten Noriaki Sugiyama? Ach! Bosko. A o czym mniej więcej jest to anime?[/quote:9025efa36d]Ach, Noriaki o boskim głosie... Obejrzałam dopiero dwa odcinki, jak by ci to skreślić po krótce... To może ja wkleję z wiki, bo nie jestem jeszcze zbytnio wtajemniczona w fabułe. Po raz kolejny zaczyna się Wojna o Świętego Graala - krwawy rytuał w który uczestniczy siedmiu magów wybranych przez Świętego Graala - Mistrzów, którzy przywołują do walki eirei - bohaterów przeszłości, przybywających pod postacią siedmiu klas. Tylko jeden przeżyje i zdobędzie ów artefakt zdolny spełnić życzenie posiadacza. Akcja zaczyna się dziesięć lat po pożarze, który zniszczył większą część miasta. Jedynym, który przeżył tamtą tragedię jest Shirō ocalony przez maga Emiyę Kiritsugu. Emiya Shirō jest dzisiaj zwykłym uczniem drugiej klasy szkoły średniej, a raczej byłby, gdyby nie umiejętności, które posiadł dzięki przybranemu ojcu. Jednym z magów jest właśnie tamta dziewczyna z rysunku, Rin, a jej sługą jest tamten blondasek, czyli Archer. A Emiya to właśnie boski Noriaki ^^ [img:9025efa36d]http://content.answers.com/main/content/wp/en/thumb/a/ac/250px-FSN_EMIYA.jpg[/img:9025efa36d] A to właśnie on.

darka
Mistrz Mistrzów
Mistrz Mistrzów

Postautor: darka » 23 lut 2008, 16:35

[quote:a92420e31e="Lilith"]Interesująca mieszanka :lol: A mi Kouta kojarzy się z tym sprzedawcą w Ichiraku :lol: [/quote:a92420e31e]No a jak...Lucy jest właśnie taka, różowa jak SaKura i gryzie, parska i morduje jak Kyuubi. :lol: Czemu z tym sprzedawcą?[quote:a92420e31e="Lilith"]Naprawdę? Arigato gozaimasu... Po takim komentarzu ja sama myślę o nim czulej :lol:[/quote:a92420e31e]A ni myślałaś o nim czuło?[quote:a92420e31e="Lilith"]<patrzy> Mmm, wygląda smakowicie. A co powiesz na kokosanki? [/quote:a92420e31e]Kokosanki! Kocham, kocham. A lubisz ciasteczka z Włoch? Ja je ubóstwiam.[quote:a92420e31e="Lilith"]<ómiera, zmartwychwstaje, podskakuje pod sufit, pada bez zmysłów> Ucipa :lol: Olaboga :lol: Nie, nie, nie, ja nie mogę :lol: Moja siostra zresztą rysuje podobnie, mogę ci kiedyś pokazać mój portret z czarnym sercem. Majka zawsze kłóci się ze mną o to, że kolor różowy jest piękny, a czarny brzydki. Czasem potrafimy przez kwadrans przekomarzać się o takie coś. Dziś Maja nie palnęła żadnej głupoty związanej z anime... Ale ómarła mnie w inny sposób. Na moje "Z drogi śledzie, bo olbrzym jedzie!" odkrzyknęła "Z drogi śledzie, bo pierdolec jedzie!" :lol: [/quote:a92420e31e]Ucipe musiała podsłuchać gdy raz znalazłam to słwowo w necie.Justynka też ostatnio warjuje za rózem, aczkolwiek lubi czarny bo jest jak niebieski, a ona niebieski jak ja kocha. :lol: Pierdolec :lol: jakie milutkie i to bardzo. Maja ma talent i to wielki.A Justyna ostatnio wzięła konika i przyszła do mnie mówiąc abym jej zeszyła konika po sie rozpruł i do mnie z tekstem "o widzisz tu Dalia! <wskazuje na brzuszek gdzi się rozpruło> tu konikowi się zrobiła siuśka! Chłopcy siusiek nie mają! Konik też nie może, bo bez sisiora nie będzie mógł sikać do góry!" :lol: [quote:a92420e31e]Myślisz, że się zgodzi. Ja jestem jak najbardziej za... [/quote:a92420e31e]Jak się go ładnie poprosi to pewno tak.[quote:a92420e31e="Lilith"]Och tak, dla mnie już ono funkcjinuje pod tą nazwą! [/quote:a92420e31e]Och to bosko. Ja uznałam że dziś ulicę mojego zamieszkania będę nazywać ulica Gaary-boskiego, bo Gie-kun zasługuj na chwalę.[quote:a92420e31e="Lilith"]Saku kojarzy mi się z Haku, a wszyscy Haku z jakimi dotąd miałam do czynienia to byli transwestyci. A więc nie zdziwiłabym się, gdyby to była prawda.Ja, mimo mojego całego uwielbienia dla niego, nie zgadzam by Oro miał mu dawać swoje wory! <szeptem> Bo one mogą kąsać, a to byłby niewygodne. <uśmiecha się szelmowsko> Może je zabrać Nejiemu, on ma je na pewno takie kształtne i arystokratyczne. [/quote:a92420e31e] :lol: Bo wiesz Saku do brat Haku!A to fakt! A Nejego wory będą wirować, bo są obrotowe o 360 stopni! Ja polecam wory Kakasha, bo są wspomagane delikatnym prądem, który powoduje lekkie wibracje.[quote:a92420e31e]Kto go wie. Coś tam było chyba powiedziane, że u Kakasia pojawił się MS po pół roku nieużywania sharingana... Ale jakoś trudno mi uwierzyć żeby to tak wyskoczyło samo z siebie.Może to z przemęczenia. Na pewno stracił dużo chakry używając Tsukuyomi, a potem został jeszcze ranny. Już nie mogę doczekać się piątku... W nowych spoilerach widzę bardzo zaskoczonego Itasia i coś białego... To nawet trochę podobne do błyskawic, ale zdjęcia są niewyraźne. I zmęczonego, ale uśmiechającego się Saska, z aktywnym w pełni CSem. To ja myślę, że już po skunksie. Ciekawe tylko czy Sasuke pokusi się o jego wory... przepraszam, oczy. [/quote:a92420e31e]Ja już idziałąm nową mange ale po japońsku, wiec nie bardzo skumałam. Ale niebawem sciągne ją po polsku.[quote:a92420e31e="Lilith"]I chusteczki zanieczyszczone i różowe napakowane! [/quote:a92420e31e]I kalosze skórzane i mężowie nie kochani![quote:a92420e31e="Lilith"]Mina jest boska, nie ma co :lol: A na jakiej stronie jest ta manga, podasz mi linka, kiedyś sobie poczytam. Ta ich rozmowa tylko do tego zachęca :lol: [/quote:a92420e31e] Bardzo boska. A rozmowa bardzo zachęca. Proszę: http/fullmetalalchemist.com.pl/downloads.php[quote:a92420e31e="Lilith"]A teraz cierpię, bo choć wyrwałam się spod tyranii mamy, to jednak teraz nie mogę nic oglądać z racji powolnego neta. (Jakbym słyszała moją siostrę, no. A tak w ogóle to Justynka jest strasznie wymagająca. I materialistka z niej. Ale i tak ją lubię) [/quote:a92420e31e]A to chamstwo! (ona maeterjalistka tak jak ja :lol: mamy wiele wspólnych cech. Ona mówi że też cię lubi.)[quote:a92420e31e]<olewa całkowicie puszenie się Darki i tylko śmieje się pod nosem> [/quote:a92420e31e]<puszy się dalej, poruszając ogonkiem który jej od puszenia wyrósł, hihocze pod nosem zadowolona>[quote:a92420e31e="Lilith"]Chłopca? Hm... Nie pamiętam nikogo takiego... [/quote:a92420e31e]Nie? Ja pamietam...Jej miał czarne włosy a oczy już nie pamiętam, albo niebiskie, a może żółte? Ach ta skleroza.[quote:a92420e31e="Lilith"]Ach, Ryuuka nic nie przebije. To najsłodszy demon jakiego widziałam, demony z SoLL do pięt mu nie sięgają! Czyli nie niebieskie. Tak to tak wyglądało. Ale co tam, węgielki są ładniejsze. Trochę niezdrowo wygląda, biedaczek, ale jest naprawdę kawaii. A ta jego zmęczona minka :lol: Już go bardzo lubię. [/quote:a92420e31e]Własnie. Nawet Tamlin na którego punkcie mam obsesje przez 33 tom to pikuś. No niezdrowo, facet kocha kawe, bo ciągle ją pije. A jaki ma umysł! Jest taki słodzi ten L.[quote:a92420e31e="Lilith"]Ach, Noriaki o boskim głosie... Obejrzałam dopiero dwa odcinki, jak by ci to skreślić po krótce... To może ja wkleję z wiki, bo nie jestem jeszcze zbytnio wtajemniczona w fabułe.Po raz kolejny zaczyna się Wojna o Świętego Graala - krwawy rytuał w który uczestniczy siedmiu magów wybranych przez Świętego Graala - Mistrzów, którzy przywołują do walki eirei - bohaterów przeszłości, przybywających pod postacią siedmiu klas. Tylko jeden przeżyje i zdobędzie ów artefakt zdolny spełnić życzenie posiadacza. Akcja zaczyna się dziesięć lat po pożarze, który zniszczył większą część miasta. Jedynym, który przeżył tamtą tragedię jest Shirō ocalony przez maga Emiyę Kiritsugu. Emiya Shirō jest dzisiaj zwykłym uczniem drugiej klasy szkoły średniej, a raczej byłby, gdyby nie umiejętności, które posiadł dzięki przybranemu ojcu.Jednym z magów jest właśnie tamta dziewczyna z rysunku, Rin, a jej sługą jest tamten blondasek, czyli Archer. A Emiya to właśnie boski Noriaki ^^[/quote:a92420e31e]Ummm zapowiada sie bardzo ciekawie, może oglądne. A ten chłopiec to mi się kojarzy z głównym bokaterem z DN Angel.Oglądasz moze Bleach?

Lilith
Wybraniec
Wybraniec

Postautor: Lilith » 23 lut 2008, 17:25

[quote:053c3e51cf="darka"]No a jak...Lucy jest właśnie taka, różowa jak SaKura i gryzie, parska i morduje jak Kyuubi. :lol: Czemu z tym sprzedawcą? [/quote:053c3e51cf]I nawet coś jakby ogony miała, tylko że nie dziewięć. Czemu? Szczerze mówiąc, nie wiem. To było takie moje pierwsze skojarzenie...[quote:053c3e51cf="darka"]A ni myślałaś o nim czuło? [/quote:053c3e51cf]Chyba nie... Tak jak już pisałam, średnio mi się podobał. Ale tak już mam.[quote:053c3e51cf="darka"]Kokosanki! Kocham, kocham. A lubisz ciasteczka z Włoch? Ja je ubóstwiam. [/quote:053c3e51cf]I znów nie wiem co to za smakołyk.[quote:053c3e51cf="darka"]Ucipe musiała podsłuchać gdy raz znalazłam to słwowo w necie.Justynka też ostatnio warjuje za rózem, aczkolwiek lubi czarny bo jest jak niebieski, a ona niebieski jak ja kocha.:lol: Pierdolec :lol: jakie milutkie i to bardzo. Maja ma talent i to wielki.A Justyna ostatnio wzięła konika i przyszła do mnie mówiąc abym jej zeszyła konika po sie rozpruł i do mnie z tekstem "o widzisz tu Dalia! <wskazuje na brzuszek gdzi się rozpruło> tu konikowi się zrobiła siuśka! Chłopcy siusiek nie mają! Konik też nie może, bo bez sisiora nie będzie mógł sikać do góry!" :lol: [/quote:053c3e51cf]Maja najbardziej lubi te kolory, których nie lubię ja, czyli róż, złoty, niebieski i fioletowy. Natomiast brzydkimi kolorami nazywa moje ulubione: czarny, srebrny, zielony i szkarłat.:lol: Twoja siostra również talentem nie grzeszy. Maja kiedy pierwszy raz zobaczyła Sasuke spytała mnie "Co to za dziewczynka?". Ale teraz jest już przeszkolona i na moje pytanie jaki jest Sasuke, odpowiada "Przystojny!" :lol: Niestety nie mogę jej nauczyć takich reakcji na Gaarę, bo Maja trochę się go boi. Tak samo boi się Ryuuka, ale to jest mi na rękę, bo mogę ją nim straszyć, kiedy nie jest posłuszna.[quote:053c3e51cf="darka"]Jak się go ładnie poprosi to pewno tak. [/quote:053c3e51cf]Trzeba koniecznie spróbować! A jeszcze możemy dać mu w prezencie sake, to nawet będzie nam na rękę.[quote:053c3e51cf="darka"]Och to bosko. Ja uznałam że dziś ulicę mojego zamieszkania będę nazywać ulica Gaary-boskiego, bo Gie-kun zasługuj na chwalę. [/quote:053c3e51cf]Świetny pomysł. Ja doszłam do wniosku, że powinnam zmienić nazwę mojego miasta na Sasuke-kun, a moje osiedle należy przemianować na osiedle Kogucika Wielkiego. Zapracował sobie na to.[quote:053c3e51cf="darka"]Bo wiesz Saku do brat Haku!A to fakt! A Nejego wory będą wirować, bo są obrotowe o 360 stopni! Ja polecam wory Kakasha, bo są wspomagane delikatnym prądem, który powoduje lekkie wibracje. [/quote:053c3e51cf]A więc to takie buty :lol: Ciekawe czemu to ukrywała. Czy może powinnam raczej napisać ukrywało.Mmm, to brzmi interesująco. Trzeba powiedzieć o tym Sasuke. A wyobrażasz sobie jak w najważniejszych momentach zachowywałyby się wory Shikamaru? :lol:[quote:053c3e51cf="darka"]Ja już idziałąm nową mange ale po japońsku, wiec nie bardzo skumałam. Ale niebawem sciągne ją po polsku. [/quote:053c3e51cf]Ja zapoznałam się z nią w kolejności takiej:1. po angielsku (prawie nic nie kapowałam)2. po japońsku (kompletnie nic nie kapowałam)3. po polsku (nadal nie wszystko skapowałam)Może przesadzam, ale troszkę dziwny ten chapter. Bardzo podobała mi się nowa technika Sasuke (czemu wszystkie katony są tak cholernie seksowne?) i to jak wywiódł w pole Itasia. No i w jaki sposób zamierza wykonać ostatnie jutsu, skoro nie ma juz chakry? To mi nie daje spokoju. I jeśli możesz, to powiedz mi: czy on stracił to drugie skrzydłołapsko? Bo jakoś nie jestem tego pewna.[quote:053c3e51cf="darka"]I kalosze skórzane i mężowie nie kochani! [/quote:053c3e51cf]I pijawki oślizgłe i słońce parzące![quote:053c3e51cf="darka"]Bardzo boska. A rozmowa bardzo zachęca.Proszę: http/fullmetalalchemist.com.pl/downloads.php [/quote:053c3e51cf]Dziękuję bardzo, ale znalazłam genialną stronę, na której jest pełna mang do czytania online, a w dodatku chaptery są dodawane na bieżąco http/onemanga.com[quote:053c3e51cf="darka"]A to chamstwo! (ona maeterjalistka tak jak ja :lol: mamy wiele wspólnych cech. Ona mówi że też cię lubi.) [/quote:053c3e51cf]Bezczelność. A ten internet to ma być niby 120, a rzadko przekracza 20. (Ja też mam z siostrą wiele wspólnych cech, co szczególnie widać, gdy się kłócimy :lol: Bardzo mi miło z tego powodu)[quote:053c3e51cf="darka"]<puszy się dalej, poruszając ogonkiem który jej od puszenia wyrósł, hihocze pod nosem zadowolona> [/quote:053c3e51cf]<chichocze, zerka na ogonek, ma skojarzenia i wybucha śmiechem>[quote:053c3e51cf="darka"]Nie? Ja pamietam...Jej miał czarne włosy a oczy już nie pamiętam, albo niebiskie, a może żółte? Ach ta skleroza. [/quote:053c3e51cf]A było z nim jakieś szczególne zdarzenie, które mogłoby zapaść mi w pamięć?[quote:053c3e51cf="darka"]Własnie. Nawet Tamlin na którego punkcie mam obsesje przez 33 tom to pikuś. No niezdrowo, facet kocha kawe, bo ciągle ją pije. A jaki ma umysł! Jest taki słodzi ten L. [/quote:053c3e51cf]Też masz na jego punkcie obsesję? Umysł ma niezrównany! Ale on w ogóle z domu czasem wychodzi, taki jest blady...?[quote:053c3e51cf="darka"]Ummm zapowiada sie bardzo ciekawie, może oglądne. A ten chłopiec to mi się kojarzy z głównym bokaterem z DN Angel. [/quote:053c3e51cf]<zerka na images.google> Rzeczywiście, trochę podobny, ale wolę Emiyę - ładniejszy.[quote:053c3e51cf="darka"]Oglądasz moze Bleach?[/quote:053c3e51cf]Nie, choć kiedyś Vill mnie o to molestowała. Ale mam to kiedyś w planach...Słyszałaś kiedyś o Naruto Nippon? Na jutubie można tego trochę znaleźć z tłumaczeniem na angielski. Mnie najbardziej ómarło chyba Kakashis Cellphone Message http/youtube.com/watch?v=_A41RYvQlxk ale Gaaras Call też jest słodkie http/youtube.com/watch?v=DpUfv6qBKj4&feature=related Czy ty wiedziałaś, że Noriaki Sugiyama jest też piosenkarzem? Ja osobiście zakochałam się w niektórych jego pisenkach, których niestety nie jest zbyt dużo. Na Aresku znalazłam tylko pięć, więc na razie słucham go na jutubie kochanym.

darka
Mistrz Mistrzów
Mistrz Mistrzów

Postautor: darka » 23 lut 2008, 22:06

[quote:551fc79790]I nawet coś jakby ogony miała, tylko że nie dziewięć. Czemu? Szczerze mówiąc, nie wiem. To było takie moje pierwsze skojarzenie... [/quote:551fc79790]No ma, ale osiem, bo dziewiąty jej wykastrowali :lol: . Ponoć pierwsze skojarzenia są najlepsze. Mi się natomiast Yuka kojarzy z Ten-Ten.[quote:551fc79790="Lilith"]Chyba nie... Tak jak już pisałam, średnio mi się podobał. Ale tak już mam. [/quote:551fc79790]Cudze widzicie swego nie znacie.[quote:551fc79790="Lilith"]I znów nie wiem co to za smakołyk. [/quote:551fc79790]No mój dziadek pracuje w Imergas`ie. I co jakis czas przysyłają mu takie ciasteczka z włoch co je Imergas sponsoruje i one są pyszne.[quote:551fc79790="Lilith"]Maja najbardziej lubi te kolory, których nie lubię ja, czyli róż, złoty, niebieski i fioletowy. Natomiast brzydkimi kolorami nazywa moje ulubione: czarny, srebrny, zielony i szkarłat.:lol: Twoja siostra również talentem nie grzeszy. Maja kiedy pierwszy raz zobaczyła Sasuke spytała mnie "Co to za dziewczynka?". Ale teraz jest już przeszkolona i na moje pytanie jaki jest Sasuke, odpowiada "Przystojny!" :lol: Niestety nie mogę jej nauczyć takich reakcji na Gaarę, bo Maja trochę się go boi. Tak samo boi się Ryuuka, ale to jest mi na rękę, bo mogę ją nim straszyć, kiedy nie jest posłuszna. [/quote:551fc79790]No cóż pewno chce ci zagrać na nerwach...Justych właściwie lubi wszystkie kolory. A jej nawet łatwo wpoić co ma lubić. Ostatnio po moich naukach kolorowała flagę na statku pirackim na zielono-szaro (bo srebrnej kredki nie ma). :lol: Dziewczynka...Ale dobrze że ją nauczyłas ze to chłopiec. O ja też ją Ryuukiem strasze, a co do Gaary to już ode mnie dostaje tyle dowodów uwielbienia że starczy mu za Maję. Ja Justynkę nauczyłam że to chłopiec (bo moja kolejna siostra mówi na niego ona), jak się jej spytam kto to i pokaże na Gaarę, odpowiada "Booski Gaara, kawaiiii", potem się spytam czy lubi Gaarę, ona odpowiada że tak. Później następuję pytanie kogo Gaara najbardziej kocha, ona mówi że "Dalię" a potem dodaje czego jej już nie uczyłąm że ich dziecko to Justynka :lol: . Podobnie ale mniej chwalebnie reaguje na Ichigo, Kakusia, Saska, Ishidę, Aizena, Renjego, całe Akatsuki. A właśnie Jusia na swoją dobrą zmorę Lilith, mówi Lil albo Lilu.[quote:551fc79790]Trzeba koniecznie spróbować! A jeszcze możemy dać mu w prezencie sake, to nawet będzie nam na rękę. [/quote:551fc79790]O to jest pomysł! Jesteś genialna Lilith-chama! Opij chłopa a będzie ci tak posłuszny że nawet z tobą do łóż...No nie ważne :ups: Ach Gaara i natura, wesoło pląsający po piaseczku nad morzem, a potem woda obmywa go w taki perwersyjny sposób w jaki demony się oblizują![quote:551fc79790]Świetny pomysł. Ja doszłam do wniosku, że powinnam zmienić nazwę mojego miasta na Sasuke-kun, a moje osiedle należy przemianować na osiedle Kogucika Wielkiego. Zapracował sobie na to. [/quote:551fc79790]O to z tym Kogucikiem mi się podoba! Od dziś zmieniam dzielnice w Krakowie- Kazimierz (Stare miasto) na Uzumakolandia- Grzegórzki na Jiraya- Prądnik Czerwony na Akatsuki Zone- Prądnik Biały na White Fang- Krowodrza Górka na Góry Tsunade- Bronowice na Aizen-sama (cóż nie tylko zjednego anime będziemy barli)- Zwierzyniec na Aglomeracja Pakkun- Dębniki na Stary Nary (Shikamaru)- Dzielnica Łagiewniki- Borek Fałęcki (my dzielnica) na Kyuuboland- Dzielnica Swoszownice na Saskowice- Dzielnica Podgórze Duchackie na Nejiego Wszechwidzącego- Dzielnica Bieżanów- Prokocim na Kabuciaka Dwulicowego- Dzielnica Podgórze na Efekt SakuraNo dalsze 5 dzielnic brak mi pomysłu. A moje osiedle od dziś nazywa się Suna City. Natomiast nazwę Aqaupraku zamieniam na Sasuke Park i ma on [url=http/img210.imageshack.us/img210/9335/beztytuujc6.png]taką[/url] flagę. A w Cinema City przed każdym filmem będzie wyświetlana ta:http/youtube.com/watch?v=bxQ5_44krYE&feature=related scena z napisem Daria company...Ach nadchodzą boskie czasy![quote:551fc79790="Lilith"]A więc to takie buty :lol: Ciekawe czemu to ukrywała. Czy może powinnam raczej napisać ukrywało.Mmm, to brzmi interesująco. Trzeba powiedzieć o tym Sasuke. A wyobrażasz sobie jak w najważniejszych momentach zachowywałyby się wory Shikamaru? :lol: [/quote:551fc79790]No bo chciało sie od jak najlepszej strony zaprezentować.Ano trzeba, trzeba. Wory Shikamaru są wyposażone w roki bo nie na darmo nazywa sie jeleń.[quote:551fc79790="Lilith"]a zapoznałam się z nią w kolejności takiej:1. po angielsku (prawie nic nie kapowałam)2. po japońsku (kompletnie nic nie kapowałam)3. po polsku (nadal nie wszystko skapowałam)Może przesadzam, ale troszkę dziwny ten chapter. Bardzo podobała mi się nowa technika Sasuke (czemu wszystkie katony są tak cholernie seksowne?) i to jak wywiódł w pole Itasia. No i w jaki sposób zamierza wykonać ostatnie jutsu, skoro nie ma juz chakry? To mi nie daje spokoju. I jeśli możesz, to powiedz mi: czy on stracił to drugie skrzydłołapsko? Bo jakoś nie jestem tego pewna. [/quote:551fc79790]Ja po angielskiemu nie czytam.Tak katony są najseksowniejsze, a i jeszcze suitony sa boskie w wykonaniu Kakasha.A chapter dość osobliwy...A chakre może Oro wszył mu jakiegoś ogoniastego? Łapa? Chyba mu się schowała.[quote:551fc79790="Lilith"]I pijawki oślizgłe i słońce parzące! [/quote:551fc79790]I kubki bezherbatne i majtasy niewyprane![quote:551fc79790="Lilith"]Dziękuję bardzo, ale znalazłam genialną stronę, na której jest pełna mang do czytania online, a w dodatku chaptery są dodawane na bieżąco http/onemanga.com [/quote:551fc79790]Umm boskie! Jestes niesamowita Liliyh-sama! Teraz bede mogła się zanurzyc w mandze FMa, a potem w Death note, mimo ze jest po angielsku. Będę miała na czym wzorowac swe rysunki.Dziękuję.[quote:551fc79790="Lilith"]Bezczelność. A ten internet to ma być niby 120, a rzadko przekracza 20. (Ja też mam z siostrą wiele wspólnych cech, co szczególnie widać, gdy się kłócimy :lol: Bardzo mi miło z tego powodu)[/quote:551fc79790]Bidoczku ty mój <klepie Lilith po głowie> chamstwo...Ale nie martw się moze być zawsze gorzej, np mogą ci odciąc całkiem neta. (Ta to najbardziej widać :lol: ja się z Juchą nie kłócę ja się z ną biję. Jej pewno tez miło, chyba bo tera śpi)[quote:551fc79790]<chichocze, zerka na ogonek, ma skojarzenia i wybucha śmiechem> [/quote:551fc79790]<głaska swój ogonek taki z leksza koci, ale zakończony jak u diabełka pisząc się przy tym. patrzy krzywo na Lilith>[quote:551fc79790="Lilith"]A było z nim jakieś szczególne zdarzenie, które mogłoby zapaść mi w pamięć? [/quote:551fc79790]No on przyszedł do Liny, no jestem na bank pewna że był on synem LON, amoże to była sama LON w przebraniu? Nie pamietam. Ech no.[quote:551fc79790="Lilith"]Też masz na jego punkcie obsesję? Umysł ma niezrównany! Ale on w ogóle z domu czasem wychodzi, taki jest blady...? [/quote:551fc79790]Tak mam i perwersyjne skojarzenia takie że dziś mój Gaara zyskał skrzydła i ogonek.Chyba nie wychodzi, ale to dobrze że słonka nie lubi bo tak łądnie wygląda tera,.[quote:551fc79790="Lilith"]<zerka na images.google> Rzeczywiście, trochę podobny, ale wolę Emiyę - ładniejszy. [/quote:551fc79790]Hihihi[quote:551fc79790="Lilith"]Nie, choć kiedyś Vill mnie o to molestowała. Ale mam to kiedyś w planach... [/quote:551fc79790]A to ci nie opowiem ta takiej jednej Nel. :lol: [quote:551fc79790="Lilith"]Słyszałaś kiedyś o Naruto Nippon? Na jutubie można tego trochę znaleźć z tłumaczeniem na angielski. Mnie najbardziej ómarło chyba Kakashis Cellphone Message http/youtube.com/watch?v=_A41RYvQlxk ale Gaaras Call też jest słodkie http/youtube.com/watch?...feature=relatedCzy ty wiedziałaś, że Noriaki Sugiyama jest też piosenkarzem? Ja osobiście zakochałam się w niektórych jego pisenkach, których niestety nie jest zbyt dużo. Na Aresku znalazłam tylko pięć, więc na razie słucham go na jutubie kochanym.[/quote:551fc79790]Słyszałam. To jest boskie. Moje ulubione jest z Gaarą...Gaara idzie spać :lol: Lubie ejszcze śpiew Shikamaru. A z Kakashim tyż ciekawe.Nie nie wiedziałąm.

Lilith
Wybraniec
Wybraniec

Postautor: Lilith » 25 lut 2008, 13:48

[quote:0b0af24ba0="darka"]No ma, ale osiem, bo dziewiąty jej wykastrowali :lol: . Ponoć pierwsze skojarzenia są najlepsze. Mi się natomiast Yuka kojarzy z Ten-Ten. [/quote:0b0af24ba0]:lol: Ale przecież Lucy miała cztery wektory... Może i ma coś z Ten-Ten. Ale kiedy się denerwowała miałam skojarzenia z Shizune.[quote:0b0af24ba0="darka"]Cudze widzicie swego nie znacie. [/quote:0b0af24ba0]Chyba brak mi czasem poczucia własnej wartości. Nie na co dzień, ale jeśli coś narysuję albo napiszę.[quote:0b0af24ba0="darka"]No mój dziadek pracuje w Imergas`ie. I co jakis czas przysyłają mu takie ciasteczka z włoch co je Imergas sponsoruje i one są pyszne. [/quote:0b0af24ba0]A jaki mają smak? <oblizuje palce po Laysach>[quote:0b0af24ba0="darka"]No cóż pewno chce ci zagrać na nerwach...Justych właściwie lubi wszystkie kolory. A jej nawet łatwo wpoić co ma lubić. Ostatnio po moich naukach kolorowała flagę na statku pirackim na zielono-szaro (bo srebrnej kredki nie ma).:lol: Dziewczynka...Ale dobrze że ją nauczyłas ze to chłopiec. O ja też ją Ryuukiem strasze, a co do Gaary to już ode mnie dostaje tyle dowodów uwielbienia że starczy mu za Maję. Ja Justynkę nauczyłam że to chłopiec (bo moja kolejna siostra mówi na niego ona), jak się jej spytam kto to i pokaże na Gaarę, odpowiada "Booski Gaara, kawaiiii", potem się spytam czy lubi Gaarę, ona odpowiada że tak. Później następuję pytanie kogo Gaara najbardziej kocha, ona mówi że "Dalię" a potem dodaje czego jej już nie uczyłąm że ich dziecko to Justynka :lol: . Podobnie ale mniej chwalebnie reaguje na Ichigo, Kakusia, Saska, Ishidę, Aizena, Renjego, całe Akatsuki. A właśnie Jusia na swoją dobrą zmorę Lilith, mówi Lil albo Lilu. [/quote:0b0af24ba0]Jak się nad tym zastanawiam, to dochodzę do wniosku, że ja wcale nie uczyłam Majki, że ma mówić przystojny. Nawet nie użyłam wobec niego tego słowa, częściej mówiłam np. kawaii, bossski, cudowny, sexi... Próbowałam wpoić też jej uwielbienia dla paru innych postaci, ale ona nie chce oddawać im czci. Za to wczoraj nazwała Itachiego "upośledzonym zględem worów chamem". Czego to dzieci nie zapamiętają :lol:Natomiast wczoraj przechodziła fazę trudnych pytań. "Dlaczego ludzie mówią?", "Dlaczego niektóre rzeczy są ze szkła?", "Dlaczego każde zwierze wydaje inne odgłosy?" itp. Ale najbardziej podobało mi się pytanie "Dlaczego niektóre zwierzątka są małe". Babcia powiedziała Mai, że tak stworzyła je pan bóg, na co ja, ponieważ byłam pokłócona z babcią o to, że nie poszłam do kościoła, rzuciłam słodkim tonem "To nieprawda, zwierzątka wykształciły się tak w procesie ewolucji. A czy wiesz Maju, że człowiek pochodzi od małpy?". Gdyby spojrzenie mogło zabić już byłabym martwa.[quote:0b0af24ba0="darka"]O to jest pomysł! Jesteś genialna Lilith-chama! Opij chłopa a będzie ci tak posłuszny że nawet z tobą do łóż...No nie ważne :ups: Ach Gaara i natura, wesoło pląsający po piaseczku nad morzem, a potem woda obmywa go w taki perwersyjny sposób w jaki demony się oblizują! [/quote:0b0af24ba0]No tak... Dlatego zawsze noszę ze sobą butelkę sake na takie okazję :D A potem pada na wznak na piasek i tak perwersyjnie zaczyna robić orła...[quote:0b0af24ba0="darka"]O to z tym Kogucikiem mi się podoba! Od dziś zmieniam dzielnice w Krakowie- Kazimierz (Stare miasto) na Uzumakolandia- Grzegórzki na Jiraya- Prądnik Czerwony na Akatsuki Zone- Prądnik Biały na White Fang- Krowodrza Górka na Góry Tsunade- Bronowice na Aizen-sama (cóż nie tylko zjednego anime będziemy barli)- Zwierzyniec na Aglomeracja Pakkun- Dębniki na Stary Nary (Shikamaru)- Dzielnica Łagiewniki- Borek Fałęcki (my dzielnica) na Kyuuboland- Dzielnica Swoszownice na Saskowice- Dzielnica Podgórze Duchackie na Nejiego Wszechwidzącego- Dzielnica Bieżanów- Prokocim na Kabuciaka Dwulicowego- Dzielnica Podgórze na Efekt SakuraNo dalsze 5 dzielnic brak mi pomysłu. A moje osiedle od dziś nazywa się Suna City. Natomiast nazwę Aqaupraku zamieniam na Sasuke Park i ma on taką flagę. A w Cinema City przed każdym filmem będzie wyświetlana ta:http/youtube.com/watch?v=bxQ5_44krYE&feature=related scena z napisem Daria company...Ach nadchodzą boskie czasy! [/quote:0b0af24ba0]:lol: Boski pomysł, flaga przecudowna i wszystko genialne po prostu! Szkoda tylko, że u mnie nie ma dzielnic, żebym mogła nadać im takie nazwy. Chociaż taki NOK, może w rozwinięciu nazywać się Naruciakowy Ośrodek Kultury, a osiedle mojej babci, czyli Wojska Polskiego, może nosić miano Konoha Team.[quote:0b0af24ba0]No bo chciało sie od jak najlepszej strony zaprezentować.Ano trzeba, trzeba. Wory Shikamaru są wyposażone w roki bo nie na darmo nazywa sie jeleń. [/quote:0b0af24ba0]No tak, jakby wypadło toto Saku w oczach Sasuke. Byłoby już kompletnie bez szans u niego.Może i ma rogi, ale ja miałam na myśli coś innego. Przychodzi co do czego, Shika spotyka się z Temari, to ma być cudowny pierwszy raz, aż tu nagle jego wory "Cholera, jakie to kłopotliwe..."[quote:0b0af24ba0="darka"]Ja po angielskiemu nie czytam.Tak katony są najseksowniejsze, a i jeszcze suitony sa boskie w wykonaniu Kakasha.A chapter dość osobliwy...A chakre może Oro wszył mu jakiegoś ogoniastego? Łapa? Chyba mu się schowała. [/quote:0b0af24ba0]Wczoraj przez przypadek znalazłam na Aresku nagranie, jak Sasuke woła "Katon!G Ryuuka no jutsu!". Brzmi seksownie i autentycznie. Szybcy są fani. Suitony też się ładnie prezentują. A ja mam teorię! Może Itachi naprawdę chce posiąść wory Sasuke dlatego, że on może skumulować sobie w nich i przechowywać olbrzymie ilości chakry!? To mnie będzie gryzło do piątku...[quote:0b0af24ba0="darka"]I kubki bezherbatne i majtasy niewyprane! [/quote:0b0af24ba0]I różowe, pluszowe króliczki i fraglesy podziemne![quote:0b0af24ba0]Umm boskie! Jestes niesamowita Liliyh-sama! Teraz bede mogła się zanurzyc w mandze FMa, a potem w Death note, mimo ze jest po angielsku. Będę miała na czym wzorowac swe rysunki.Dziękuję. [/quote:0b0af24ba0]Proszę bardzo <uchyla kapelusza> Bardzo mi miło, że mogłam ci pomóc. Sama jestem zafascynowana tą stroną.[quote:0b0af24ba0="darka"]Bidoczku ty mój <klepie Lilith po głowie> chamstwo...Ale nie martw się moze być zawsze gorzej, np mogą ci odciąc całkiem neta. (Ta to najbardziej widać :lol: ja się z Juchą nie kłócę ja się z ną biję. Jej pewno tez miło, chyba bo tera śpi) [/quote:0b0af24ba0]Raz tak było, bo moja mama zupełnie zapomniała o rachunku, gdzieś jej się zawieruszył i była pewna, że już zapłaciła. (Ja też się z nią biję, ona jest mistrzem w szczypaniu :lol: A czasem robi nawet tak, że uszczypnie mnie i poleci z płaczem do mamy, że ja ją szczypię. Ale i tak jest kochana. Pozdrów Justynkę od Lilu)[quote:0b0af24ba0="darka"]<głaska swój ogonek taki z leksza koci, ale zakończony jak u diabełka pisząc się przy tym. patrzy krzywo na Lilith> [/quote:0b0af24ba0]<wciąż chichocząc podchodzi do Darki z talerzykiem pełnym kokosanek> Może starczy już tego puszenia i nieporozumienia. Kokosankę?[quote:0b0af24ba0="darka"]No on przyszedł do Liny, no jestem na bank pewna że był on synem LON, amoże to była sama LON w przebraniu? Nie pamietam. Ech no. [/quote:0b0af24ba0]Niestety nie pamiętam go... Jedyny chłopiec jakiego pamiętam, to tamten demon z którym musieli potem walczyć, omal wszyscy nie zginęli i na koniec nastąpił pamiętny pocałunek.[quote:0b0af24ba0="darka"]Tak mam i perwersyjne skojarzenia takie że dziś mój Gaara zyskał skrzydła i ogonek.Chyba nie wychodzi, ale to dobrze że słonka nie lubi bo tak łądnie wygląda tera,. [/quote:0b0af24ba0]Mmm, Gaara z ogonkiem... Nie tylko ty masz takie skojarzenia...Dowiedziałam się dziś, że moja koleżanka z klasy też ogląda DN i twierdzi, że L jest niezłym ciachem :lol: Ale nawrzeszczałam na nią trochę, bo ośmieliła się stwierdzić, że Ryuuku jest okropny![quote:0b0af24ba0="darka"]Hihihi [/quote:0b0af24ba0]Choć i tak nie lubię rudych, no, chyba że Ganda z SoLL.[quote:0b0af24ba0="darka"]A to ci nie opowiem ta takiej jednej Nel.[/quote:0b0af24ba0]Ano, chyba nie.[quote:0b0af24ba0="darka"]Słyszałam. To jest boskie. Moje ulubione jest z Gaarą...Gaara idzie spać :lol: Lubie ejszcze śpiew Shikamaru. A z Kakashim tyż ciekawe.Nie nie wiedziałąm.[/quote:0b0af24ba0]Taki słodki głosik ma tam Garuś. A ten od Shikamaru ma w ogóle bardzo ładny głos. Tęz bardzo ładnie śpiewa, i to metal. Ale i tak wolę śpiew Noriakiego.

Wróć do „Talk Show”