Manga i anime

Mydło, widło i powidło! Wszystkie tematy które mogą tylko przyjść do głowy. Tutaj jest miejsce na każdy temat, dyskusje z przymrużeniem oka a nawet na malutki offtop. Zapraszamy.
Auri
Mistrz Mistrzów
Mistrz Mistrzów

Postautor: Auri » 18 mar 2008, 13:49

^^" Mogę się troszeczke wkręcic? [quote:1bcb06377f="darka"]k. Troche zmieniłam pomysł, wiec sasuś nie ejst już w pełni goły i wygięty nie jest, ale ma ogonek i uszka...klik,[/quote:1bcb06377f] Boski rysunek. Z resztą wszystkie inne też. Jednak ten cudny. I zauważyłam, że oglądacie Death Note. Ja jakiś czas temu zaczęłam, jednak narazie stanęłam w miejscu poświęcając się narazie innemu, krótkiemu Anime. Jak skończę wróce do Death Note, bo mnie zaciekawiło. Na początku myślałam że Ryuuk będzie strasHny, mhroczny i zuy, ale jak się okazuje jest normalny. Tyle, że raczej myślałam, że jest czymś na kształ Hollowa w Bleachu a nie Shinigami. A L (zauważyłam że kilka razy się pojawiał) jest rzeczywiście bardzo ładny. Jednak Light też niczego sobie. ( http/upload.wikimedia.org/wikipedia/en/d/d2/Raitoindeepthought.PNG )

darka
Mistrz Mistrzów
Mistrz Mistrzów

Postautor: darka » 19 mar 2008, 11:15

[quote:5db8c99eeb="Lilith"]<kłania się> Do usług. No dobrze, w takim razie trzeba poszukać. [/quote:5db8c99eeb]Trochu sie pobawiłam GIMP`em i wyszedł mi różowy Kyuubi:[img:5db8c99eeb]http/img151.imageshack.us/img151/7144/rowykyuubiuf8.jpg[/img:5db8c99eeb] Jaki ten róz jest twarzowy. :lol: [quote:5db8c99eeb="Lilith"]<bierze i wypycha się po brzegi> Przyda się, bo zaczęłam się wypalać i pomysłów mi brakuje. Ale w tym czasie powstało już kilka takich mini rysunków o Naruto :lol: [/quote:5db8c99eeb] :lol: Ja aktualnie jestem wypalona jezeli chodzi o Naruto...przeszłam na rysowanie komiksu czarno białego, nie o Naruto.[quote:5db8c99eeb="Lilith"]Ja też, o tak! A lody? Jaki jest twój ulubiony smak? [/quote:5db8c99eeb]Czekoladowy, bakaliowy i kokosowy.[quote:5db8c99eeb="Lilith"]Też to śpiewałaś? :lol: Hm... Podobne, nawet bardzo podobnie.:lol: O mamo, on ją podgląda! Mam nadzieję, że uratowałaś Juśkę?A oto coś z repertuaru Majki:J(a): Maju, gdzie mieszkają świnki?M(ajka): W chlebiku!J: A krówki, gdzie one mieszkają?M: No jak to, nie wiesz głupolu? W "O Boże"! [/quote:5db8c99eeb]Tak, to też śpiewałam. Tak jak śpewałam "Mam 3 latka 3 i pół" oraz kilka innych piosenek. Najbardziej zawsze lubiłam "Zasiali górale żyto" :lol: .Oczywiście że nie uratowałam, zbyt sie boje pająków. Poczekałam aż tata przyjdzie i jej go zdejmie. Tłumaczyłam jej że pająki to zboki, maniaki hentajców i w ogóle. :lol: W o Boże :lol: Genialna. Ona ma nieziemskie repertuary. No Lilu wstydź się nie wiedzieć gdzie mieszkają krowy? No wiesz co... <kwiczy>. Justyna natomiast ma zboczenie na punkcie mojej ksiązki pt. "Zawód wiedźma". Na okładce jest narysowane takie rude, zielonookie, o szelmowskim uśmiechu babsko. Typowa wredota o usposobieniu lisa. I Jusia co chwila bierze mi tę książkę. Ja się wściekam, o mi może popsuć. I dziś rano.D(Ja): Justyna zostaw to!J: Nie! Idź z tond ty..ty...ty wypłosiu!D: Justyna! Oddaj- mi- tę- książkę.J; Masz i wepchaj się! Już bym wolała miec taką czalownice siotrę < wskazuje na okładkę> jak ciebie ty wiedźmo! <dostaje focha i wychodzi>[quote:5db8c99eeb="Lilith"]<omal nie dusi się zatykając sobie usta dłonią, jako że podczas czytania przebywała w pokoju z babcią><kiedy zostaje sama upada na podłogę, w panice chwyta leżace obok poduszki i próbuje wepchnąć je sobie do nosa, by jakoś zatamować krwotok>G: Naprawdę? <Gaara zaczyna dokładnie oglądać swoje ciało>S: O tak, Gaara-kun <Sasuke kładzie swoje ręce na umięśnionych plecach piaskowego Kage> Nie pieką cię aby ramiona? Może wetrzeć ci olejek?G: <uśmiechając się słodko> Mółbyś?S: To będzie dla mnie przyjemność. Połóż się na kocu. [/quote:5db8c99eeb]<wkłada nos do akwarium żółwia aby ochłodzić się, ale to nie skutkuje dlatego otwiera okno i krwawi na powórze>G: <kładzie się na kocu> S: <wylewa zimy olejek na opalone plecy Gaary>G: <krzywi się> Uchhh zimne.S: <z rozbawieniem w oczach> To tylko chwilowa reakcja <zaczyna wsmarowywać olejek do opalania bardzo dokładnie, sunąc swoimi bardzo męskimi dłońmi po umięśnionych plecach jinchuuriki><3 minuty później>G: Ach ulga dla moich plecków. Jesteś niesamowity, Sasuke-kun! <uśmiech nr 5> Czemu nie masz jeszcze dziewczyny? Z takim uosobieniem powinieneś mieć tłumy fanek!S: <robi zmartwioną minę> Bo wiesz, mnie nikt nie lubi, to dlatego.G: Ależ Sasuke! Jakież ty mas o sobie błędne mniemanie <podrywa się prężnie z koca> Przecież ciebie każdy lubi. <podociaga Sasuke z koca> A nawet jeżeli nie, lecz wątpie w to masz we mnie przyjaciela <przytula Sasuke, w geście przyjaźni>S: Serio?G: <giwa entuzjastycznie głową>S: Ach! Az mam ochotę śpiewać! <zaczyna biegać po plaży z rozłozonymi rękoma i śpiewa> I love you nante totemo ienai, tabakono suikata mane shiteru koto mo! <pladtuje do Gaary> Berek, ty gonisz!<oboje zaczynają się ganiać>[quote:5db8c99eeb]Tak, z jednej strony chciałabym być już dorosła, a z drugiej ten właśnie brak wyobraźni mnie przeraża. A co do naszych pomysłów - mam jeden, a mianowicie Kyuubiczek Playboya :lol: Zrobiłam już nawet w domu kilka rysunków, tylko że nie mam chwilowo dostępu do skanera. [/quote:5db8c99eeb]Mnie tez ich brak wyobraxni w prost dołuje. :lol: Musisz mi go pokazac jak skaner ci nie bedzie nawalał.[quote:5db8c99eeb="darka"]Ninja mają... dużo energii. A Naruciak ma dużo chakry. I Sasuke też ma dużo. Oni chyba w tym przodują.Ciekawe jak by wyglądała? Muszę sobie to narysować, ale chyba rzeczywiście byłboby jej do twarzy.Też lubię to wymawiać. Choć może nie z takich powodów jak ty, to po prostu ładnie brzmi :lol: To jest na pewno zwykłe fake, ale trzeba Obito przyznać (bo to na pewno miał być on), że całkiem ładny. No racja, dziwię mu się, że aż tak udaje. To aż zbyt naciągane. [/quote:5db8c99eeb] :lol: To fakt. A Gaara? Ile ona ma chakry. Chyba też wiele, ne?Ja też musze sobie Saiko w tej wersji narysować. A potem wersje z akcją <po papilotach> ciekawe jakby wygladała z loczkami. A potem w brązowych włosach, rudych i blond. Trzeba sprawdzić wszystkie wersje. :lol: To tak Sasukowato brzmi.<rumieni sie jak jabłuszko> Och! Jaki boski uśmiech! Piękne. Szkoda żeto zwykły fake. Dokładnie, takie płytkie. Nie lubie zbyt naciaganych rzeczy.[quote:5db8c99eeb="Lilith"]Chociaż nie przepadam za blondynami, to jednak Gourry jest taki kawaii, że nie sposób tak o nim nie myśleć. I wysoki. Ale masz rację, on jest zbyt głupiutki. Co z drugiej strony do niego pasuje i sprawia, że jest jeszcze bardziej kawaii.Nie pamiętam jak Zel grał... Nie ruszyłam się z odcinkami, bo nie mogłam oderwać się od Death Note, ale już kończę powoli i mam nadzieję, że nie będę musiała za Zelem za długo tęsknić.W sumie to ja Itachiego lubię, o ile aktualnie nie bije się z Saskiem. Bo wtedy trudno mi nie być przeciw niemu. Ale głos ma boski, to mu trzeba zawsze i wszędzie przyznać. [/quote:5db8c99eeb]<kiwa głową> Dokładnie. Poza tym Gourry ma takie ładne niebieskie oczka...Nio typowy kawai blondyn. Co tam nie wszyscy muszą być tak mądrzy jak np. taki Zel. Ważne że Gouury jest nawet opanowany. Tylko że ja jestem przyzwyczajona do tego że blondyni są i słodcy i mądrzy i opanowani. No ale cóż...Nie dziwie się że nasz słodki rudzielec poleciał na tegoż blondasia.Ja nie zbyt lubię Itasisia, ale lubie jego płaszcz.A widziałąś w ogóle 393 chapter? Jejciu, tam sasuś nie ma koszuli! Tylkoe wiesz co niegdzie nie moge znaleśc chapteru po polsku. Może ty wiesz gdzie takowy znaleźć?[quote:5db8c99eeb="Lilith"]isaki do tortów na brzuch szkodzące i szczury nadgniłe[/quote:5db8c99eeb]Ryby wysuszone i siostry honor plamiące![quote:5db8c99eeb="Lilith"]Stanowczo, ale nie mam nic przeciwko.Jak na razie to pokazali samych samców, jak to się kiedyś Ryuuku określił :lol: Misa jest słodka do bólu. L jest chyba trochę samotny... [/quote:5db8c99eeb]Ryuuka ma bezbłędne komentarze. Trochu się posunęłam w odcinkach więc mogę dodac że Misa ma świetną mimikę. Taką z leksza ja Winry, w szczególności jak jest niezadowolona. Tak L jest zbyt smaotny, dlatego chce się go tak bardzo tulić <tuli L> Wiesz ja chyba lecę na samotnych chłopaków: choćby taki Gaara czy też L. :lol: Ostatnio szukałam trochu o filmie Death Note i znalazłam kilka fajnych obrazków z filmu:[img:5db8c99eeb]http/img246.imageshack.us/img246/3558/kawaiilwu0.jpg[/img:5db8c99eeb] Ach ten L, ach jego wzrok[img:5db8c99eeb]http/img209.imageshack.us/img209/4636/61065650hy1.png[/img:5db8c99eeb] A tu ładnie wyszedł, taki zamyślony.[url=http/img180.imageshack.us/img180/9486/lkapyagamistaruchnarzecyb7.jpg]L, Kap. Yagami, ta od Raya Penbara i kilka innych osób[/url]- a to tez łądne.[img:5db8c99eeb]http/img144.imageshack.us/img144/6366/lmisaraitoxw3.png[/img:5db8c99eeb] Light taki zniesmaczony :lol: [img:5db8c99eeb]http/img206.imageshack.us/img206/7061/ryuuczekdf0.jpg[/img:5db8c99eeb] Ryuuczek![quote:5db8c99eeb="Lilith"]Jaki lwy? [/quote:5db8c99eeb]Żadne...Pomysiło mi się z Quo Vadis :p [quote:5db8c99eeb="Lilith"]<próbuje tamować krwotok i jednocześnie ómiera ze śmiechu> Mały Gaara jest taaaki kochany i tak samo trzyma gębusię na kłódkę jak wszystkie dzieci :lol: A Gaaruś z marchewą <biegnie do łazienki po więcej wacików> Bosskie. Na bardziej konstruktywny komentarz mnie nie stać. Bossski. Nie mówiąc już o Sasuke. [/quote:5db8c99eeb]Tak dzieic ładnie trzymają gębusie na kłodki :lol: w dośc specyficzny sposób.Konstruktywne komentarze wychodza z mody.[quote:5db8c99eeb="Lilith"]Szkoda tylko, że nie chodzi w przepasce jak Anioły. Ale jego tatuś chodzi. [/quote:5db8c99eeb]Tyle dobrzego chociaż.[quote:5db8c99eeb="Lilith"]Dla mnie to również zaszczyt! O, śnił mi się Sasuke z Orusiem! Wprawdzie nie sen [/quote:5db8c99eeb]To jak ci się snił skoro to sen nie był. Mi sie Kakuś z Edziem śnili. Szukali miedzi na stop dla nowej zbori dla Ala. :lol: [quote:5db8c99eeb]krwotoczny, ale zawsze coś.O brak motywacji. [/quote:5db8c99eeb]A tak teraz juz wiem...Brak motywacji. L miał doła[quote:5db8c99eeb="Lilith"]Skończyłam właśnie oglądać Death Note... Jestem pod wrażeniem. Do końca byłam przekonana, że zakończenie będzie inne. Ale dobrze jest jak jest. Teraz biorę się za LovCom[/quote:5db8c99eeb]Ja skończyłam oglądać 18 odcinek. :lol: I jestem pod wrażeniem. Tylko szkoda że Ryuuczka ni ma.[quote:5db8c99eeb="Auri"]^^" Mogę się troszeczke wkręcic? [/quote:5db8c99eeb]<bierze śrubokret i przykręca Auri> Już jestes przykręcona Auri-chama. teraz będzie nasz 3![quote:5db8c99eeb="Auri"]Boski rysunek. Z resztą wszystkie inne też. Jednak ten cudny. [/quote:5db8c99eeb]<kłania się> Ach dziekuję ci Auri, dziękuję.[quote:5db8c99eeb="Auri"]I zauważyłam, że oglądacie Death Note. Ja jakiś czas temu zaczęłam, jednak narazie stanęłam w miejscu poświęcając się narazie innemu, krótkiemu Anime[/quote:5db8c99eeb]Jakiemu anime?[quote:5db8c99eeb="Auri"]Na początku myślałam że Ryuuk będzie strasHny, mhroczny i zuy, ale jak się okazuje jest normalny.[/quote:5db8c99eeb]Tak i słodki, tym bardziej jak się wyrkręca z powodu głodu jabłkowego[quote:5db8c99eeb="Auri"]. Tyle, że raczej myślałam, że jest czymś na kształ Hollowa w Bleachu a nie Shinigami.[/quote:5db8c99eeb]No cóż wygląd shinigami zalezy od autora. Oczywiście w Bleach Shinigami są boscy (np. taki Ichimaru czy też Aizen albo Renji), ale Ryuuczek ejst tez boski bo taki demoniczny.[quote:5db8c99eeb="Auri"]A L (zauważyłam że kilka razy się pojawiał) jest rzeczywiście bardzo ładny. Jednak Light też niczego sobie. ( http/upload.wikimedia.o...deepthought.PNG )[/quote:5db8c99eeb]To fakt Raito jest ładny, nądr i w ogóle,ale ja wolę L. A Auri, tak w ogóle na którym odcinku stanęłaś?

Auri
Mistrz Mistrzów
Mistrz Mistrzów

Postautor: Auri » 19 mar 2008, 16:22

[quote:0ddaa4bd15="darka"]<bierze śrubokret i przykręca Auri> Już jestes przykręcona Auri-chama. teraz będzie nasz 3![/quote:0ddaa4bd15]Cieszy mnie to. :) [quote:0ddaa4bd15="darka"]<kłania się> Ach dziekuję ci Auri, dziękuję.[/quote:0ddaa4bd15] Proszę bardzo. [quote:0ddaa4bd15="darka"]Jakiemu anime?[/quote:0ddaa4bd15]Paradisse Kiss, słyszałaś? [quote:0ddaa4bd15]Tak i słodki, tym bardziej jak się wyrkręca z powodu głodu jabłkowego[/quote:0ddaa4bd15] :lol: Taak. Chwilami jest strasznie zabawny. [quote:0ddaa4bd15="darka"]To fakt Raito[/quote:0ddaa4bd15]Widzę, że oglądasz na kreskowki.fani. :p [quote:0ddaa4bd15="darka"]To fakt Raito jest ładny, nądr i w ogóle,[/quote:0ddaa4bd15]No, fascynujące jest to jak planuje morderstwa i to jak się zamaskować przed L[quote:0ddaa4bd15="darka"] w ogóle,ale ja wolę L[/quote:0ddaa4bd15]No bo L, też jest fascynujący.[quote:0ddaa4bd15="darka"]A Auri, tak w ogóle na którym odcinku stanęłaś?[/quote:0ddaa4bd15]Skończyłam na 8

Lilith
Wybraniec
Wybraniec

Postautor: Lilith » 19 mar 2008, 18:45

[quote:1d0bc22d64="darka"]Trochu sie pobawiłam GIMP`em i wyszedł mi różowy Kyuubi: [/quote:1d0bc22d64]Ach, świetny! Tylko mógł być bardziej różowy, bo ten taki fioletowy jakiś...[quote:1d0bc22d64="darka"]Jaki ten róz jest twarzowy. [/quote:1d0bc22d64]No ślicznie mu w nim, co tu ukrywać :lol:[quote:1d0bc22d64="darka"]Ja aktualnie jestem wypalona jezeli chodzi o Naruto...przeszłam na rysowanie komiksu czarno białego, nie o Naruto.[/quote:1d0bc22d64]A ja ostatnio uczę się cieniować kreskami cieńkopisowymi, bo strasznie mi się to spodobało. Wypaliłam się w 3/4 pracy nad rysunkiem zainspirowanym naszym Gaara/Sasuke...[quote:1d0bc22d64="darka"]Czekoladowy, bakaliowy i kokosowy. [/quote:1d0bc22d64]Mniam. Zawsze zamawiam sobie u mnie w lodziarni czekoladowego (czasem z bakaliowym właśnie) z polewą czekoladową, a do tego dają jeszcze bitą śmietanę i posypkę gratis. Pyszne. Lubie też brać gałkę truskawkową z polewą jagodową.[quote:1d0bc22d64="darka"]Tak, to też śpiewałam. Tak jak śpewałam "Mam 3 latka 3 i pół" oraz kilka innych piosenek. Najbardziej zawsze lubiłam "Zasiali górale żyto" :lol: .Oczywiście że nie uratowałam, zbyt sie boje pająków. Poczekałam aż tata przyjdzie i jej go zdejmie. Tłumaczyłam jej że pająki to zboki, maniaki hentajców i w ogóle.:lol: W o Boże :lol: Genialna. Ona ma nieziemskie repertuary. No Lilu wstydź się nie wiedzieć gdzie mieszkają krowy? No wiesz co... <kwiczy>.Justyna natomiast ma zboczenie na punkcie mojej ksiązki pt. "Zawód wiedźma". Na okładce jest narysowane takie rude, zielonookie, o szelmowskim uśmiechu babsko. Typowa wredota o usposobieniu lisa. I Jusia co chwila bierze mi tę książkę. Ja się wściekam, o mi może popsuć. I dziś rano.D(Ja): Justyna zostaw to!J: Nie! Idź z tond ty..ty...ty wypłosiu!D: Justyna! Oddaj- mi- tę- książkę.J; Masz i wepchaj się! Już bym wolała miec taką czalownice siotrę < wskazuje na okładkę> jak ciebie ty wiedźmo! <dostaje focha i wychodzi> [/quote:1d0bc22d64]"Mam 3 latka, 3 i pół" też śpiewała, ale tego o góralu nie znam :lol: A śpiewałaś może "Cztery słonie, zielone słonie. Każdy kokardkę ma na ogonie. Ten pyzaty, ten smarkaty, kochają się jak wariaty!"? :lol:Uwielbiam straszyć moją siostrę owadami, które zabijam. Łapię martwe muchy, albo inne cholerstwa za skrzydełka i ganiam ją z tym :lol: Z pająkami nie, bo chociaż się ich nie boję, to jednak czuję do nich taką odrazę <drży>Wepchaj się :lol: Za to moja mówi do mnie "wypchaj się sianem"! Dzieciak ma ostatnio wielkę manię na punkcie "Olo", nauczyła się na pamięć całego tekstu i chodzi tylko po domu i to śpiewa. Straszne! Wczoraj stwierdziła, że nie jestem jej siostrą, a bratem.[quote:1d0bc22d64="darka"]<wkłada nos do akwarium żółwia aby ochłodzić się, ale to nie skutkuje dlatego otwiera okno i krwawi na powórze>G: <kładzie się na kocu>S: <wylewa zimy olejek na opalone plecy Gaary>G: <krzywi się> Uchhh zimne.S: <z rozbawieniem w oczach> To tylko chwilowa reakcja <zaczyna wsmarowywać olejek do opalania bardzo dokładnie, sunąc swoimi bardzo męskimi dłońmi po umięśnionych plecach jinchuuriki><3 minuty później>G: Ach ulga dla moich plecków. Jesteś niesamowity, Sasuke-kun! <uśmiech nr 5> Czemu nie masz jeszcze dziewczyny? Z takim uosobieniem powinieneś mieć tłumy fanek!S: <robi zmartwioną minę> Bo wiesz, mnie nikt nie lubi, to dlatego.G: Ależ Sasuke! Jakież ty mas o sobie błędne mniemanie <podrywa się prężnie z koca> Przecież ciebie każdy lubi. <podociaga Sasuke z koca> A nawet jeżeli nie, lecz wątpie w to masz we mnie przyjaciela <przytula Sasuke, w geście przyjaźni>S: Serio?G: <giwa entuzjastycznie głową>S: Ach! Az mam ochotę śpiewać! <zaczyna biegać po plaży z rozłozonymi rękoma i śpiewa> I love you nante totemo ienai, tabakono suikata mane shiteru koto mo! <pladtuje do Gaary> Berek, ty gonisz!<oboje zaczynają się ganiać> [/quote:1d0bc22d64]<nie mając pod ręką nic poza siostrą chwyta ją za włosy i próbuje zatamować krwotok><biegają po plaży, piasek wzbija się w powietrze pod ich stopami. Ganiają się coraz dłużej, ich spocone, nagie ciała błyszczą w słońcu. Wreszcie Gaara używa swojej mocy i chwyta Sasuke za pomocą piasku. Sasuke potyka się i przewraca>G: Och, wybacz mi Sasuke-kun, czy nic ci nie jest?!S: <leży na piasku na wznak i oddycha zmachany, jego klata wznosi się i opada> Nic mi nie jest, spokojnie. Połóż się tu przy mnie, odpocznijmy trochę.G: <kładzie się obok Sasuke i zaczyna bawić się piaskiem> Jesteś wspaniałym przyjacielem. Jesteś pierwszą osobą po Naruto, która mnie tak naprawdę mnie zaakceptowała, takim jakim jestem.S: To samo mogę powiedzieć o tobie, Gaara. <patrzy piaskowemu chłopcu głęboko w oczy> Jesteś niesamowity.http/narutofan.mangadome.info/downloads.php?cat_id=1&info_id=27 Świetne yaoi, które opowiada "Dlaczego Sasuke?"![quote:1d0bc22d64="darka"]Mnie tez ich brak wyobraxni w prost dołuje. :lol: Musisz mi go pokazac jak skaner ci nie bedzie nawalał. [/quote:1d0bc22d64][URL=http/images24.fotosik.pl/176/f89f2440b47d3be4med.jpg]Kyuubiczek Playboya[/URL]. Pomyślałam sobie, że od razu pokażę ci też kilka innych bazgrołów. [URL=http/images30.fotosik.pl/175/9d3e37c7ae61744b.jpg]Sasuke z kolorowymi oczami[/URL], [URL=http/images24.fotosik.pl/176/d68cbc4801ee765bmed.jpg]Wyrwane wory[/URL], [URL=http/images26.fotosik.pl/175/5a35d4fe80372513med.jpg]Zła Sakura[/URL](to lubię tylko dla jednej miny Saku), [URL=http/images34.fotosik.pl/176/e30b4932c0db7cdamed.jpg]Kto jest bardziej seksowny?[/URL], [URL=http/images32.fotosik.pl/176/335b4870c0454a4bmed.jpg]Samotni seksowni[/URL] i nowa, wymyślona przeze mnie technika, jej ostateczna nazwa brzmi Mattaku-no Jijtsu no Jutsu, czyli Technika Nagiej Prawdy! [URL=http/images25.fotosik.pl/174/5e1971374f0231f6med.jpg]Cała naga prawda[/URL] [quote:1d0bc22d64="darka"]To fakt. A Gaara? Ile ona ma chakry. Chyba też wiele, ne?Ja też musze sobie Saiko w tej wersji narysować. A potem wersje z akcją <po papilotach> ciekawe jakby wygladała z loczkami. A potem w brązowych włosach, rudych i blond. Trzeba sprawdzić wszystkie wersje.:lol: To tak Sasukowato brzmi.<rumieni sie jak jabłuszko> Och! Jaki boski uśmiech! Piękne. Szkoda żeto zwykły fake. Dokładnie, takie płytkie. Nie lubie zbyt naciaganych rzeczy. [/quote:1d0bc22d64]Och, racja, Gaara też ma dużo chakry. Jakże by mogło być inaczej :ups: Coś mi ta Saiko nie wychodzi. Pokażesz swoją?:lol: Jak ja lubię rzeczy, które Sasukowato brzmią...I to oczko... Może Kishi się wysili, jak dotąd nie szedł na łatwiznę. Z tego co widziałam w internecie to Itaś jeszcze żyje! Strasznie mi się podobało poke, już tak sobie myślałam, że jak on Siasiusia nie puknie w czoło to będzie to wybrakowane braterskie spotkanie![quote:1d0bc22d64="darka"]<kiwa głową> Dokładnie. Poza tym Gourry ma takie ładne niebieskie oczka...Nio typowy kawai blondyn. Co tam nie wszyscy muszą być tak mądrzy jak np. taki Zel. Ważne że Gouury jest nawet opanowany. Tylko że ja jestem przyzwyczajona do tego że blondyni są i słodcy i mądrzy i opanowani. No ale cóż...Nie dziwie się że nasz słodki rudzielec poleciał na tegoż blondasia.Ja nie zbyt lubię Itasisia, ale lubie jego płaszcz.A widziałąś w ogóle 393 chapter? Jejciu, tam sasuś nie ma koszuli! Tylkoe wiesz co niegdzie nie moge znaleśc chapteru po polsku. Może ty wiesz gdzie takowy znaleźć? [/quote:1d0bc22d64]Lina z Gouurym całkiem nieźle się uzupełniają, no i oboje lubią sobie pojeść :lol: Para Amelia/Zel jest trochę dziwna, ale chyba nie wyobrażam sobie Zela z kimś innym. Amelia to taka... ciapa, a Zel jest zawsze taki opanowany i poważny.Płaszcz jest boski... Sto razy lepszy niż Itaś.Widziałam, no ach... Koszula gdzieś odleciała, a Gosia krwotoku dostała, 5 pampersów to za mało na taką klatę wspaniałą! Chciałam cię spytać o to samo :( Przeklęte J.P.F! Chrzanić ich wszystkich! Teraz będę musiała każdy chapter męczyć ze słownikiem![quote:1d0bc22d64="darka"]Ryby wysuszone i siostry honor plamiące! [/quote:1d0bc22d64]I jabłka robaczywe i demoniszcze![quote:1d0bc22d64="darka"]Ryuuka ma bezbłędne komentarze. Trochu się posunęłam w odcinkach więc mogę dodac że Misa ma świetną mimikę. Taką z leksza ja Winry, w szczególności jak jest niezadowolona. Tak L jest zbyt smaotny, dlatego chce się go tak bardzo tulić <tuli L> Wiesz ja chyba lecę na samotnych chłopaków: choćby taki Gaara czy też L. :lol:Ostatnio szukałam trochu o filmie Death Note i znalazłam kilka fajnych obrazków z filmu: [/quote:1d0bc22d64]Może i mimikę ma świetną, ale charakter. Teraz jest jeszcze znośna, ale jak akcja przesunie się o 6 lat w przyszłość to stanie się okropną, rozwydrzoną gwiazdką! Ja też chcę utulić L <tuli L> Sasuke też jest samotny. Samotne chłopaki mają w sobie to coś :lol:[quote:1d0bc22d64="darka"]Ach ten L, ach jego wzrok A tu ładnie wyszedł, taki zamyślony. [/quote:1d0bc22d64]<krwotok> Ślicznie go zrobili! Szczególnie podoba mi się na tym drugim. Ta zamyślona mina...[quote:1d0bc22d64]L, Kap. Yagami, ta od Raya Penbara i kilka innych osób- a to tez łądne. [/quote:1d0bc22d64]Ładne, Watari taki Watariowaty. W ogóle lubię staruszka. Ach i palec w ustach![quote:1d0bc22d64="darka"]Light taki zniesmaczony [/quote:1d0bc22d64]Ta mina mnie zabiła :lol:[quote:1d0bc22d64="darka"]Ryuuczek! [/quote:1d0bc22d64]:love: Jak go ładnie zanimowali! Można gdzieś ściągnąć film?[quote:1d0bc22d64="darka"]Żadne...Pomysiło mi się z Quo Vadis[/quote:1d0bc22d64]:lol: Quo Vadis akurat lubię. Chyba jedyna książka Sienkiewicza, którą lubię tak naprawdę. Może to przez moją kochaną starożytność.[quote:1d0bc22d64="darka"]Tak dzieic ładnie trzymają gębusie na kłodki :lol: w dośc specyficzny sposób.Konstruktywne komentarze wychodza z mody. [/quote:1d0bc22d64]To są w tym mistrze po prostu. Ileż to razy Maja obiecywała mi, że nic nie powie, a jak tylko pojawiała się mama tajemnica przestawała istnieć :lol:Szczególnie w takim przypadku nie mają racji bytu.[quote:1d0bc22d64="darka"]Tyle dobrzego chociaż. [/quote:1d0bc22d64]Jego tatuś też niczego sobie... Wszak to sam Lucyfer. No i ma skrzydła, nie to co Marco.[quote:1d0bc22d64="darka"]To jak ci się snił skoro to sen nie był. Mi sie Kakuś z Edziem śnili. Szukali miedzi na stop dla nowej zbori dla Ala.[/quote:1d0bc22d64]:lol: Ta walka trochę inna była. Oro stał na balkonie i nasyłał na Sasuke różne potworki. W pewnym momencie wpadła Sakura z Naruto, a Naruciak oczywiście chciał pomóc Sasuke, co oczywiście skończyło się tym, że to Kogucik musiał ratować jego.[quote:1d0bc22d64="darka"]A tak teraz juz wiem...Brak motywacji. L miał doła [/quote:1d0bc22d64]Biedny L, a przecież ma rację! Ale uwielbiam to jak oni się biją. Przygotuj się na odcinek 25. Nie powiem ci co się stanie, ale przygotuj się, że będzie to coś... ważnego.[quote:1d0bc22d64="darka"]Ja skończyłam oglądać 18 odcinek. :lol: I jestem pod wrażeniem. Tylko szkoda że Ryuuczka ni ma. [/quote:1d0bc22d64]Nie bój się, Ryuuczek wytrwa do końca. Nawet jeśli zniknie to na chwilkę.[quote:1d0bc22d64="darka"]<bierze śrubokret i przykręca Auri> Już jestes przykręcona Auri-chama. teraz będzie nasz 3! [/quote:1d0bc22d64]Kolejny trójkącik? :lol:[quote:1d0bc22d64="Auri"]Na początku myślałam że Ryuuk będzie strasHny, mhroczny i zuy, ale jak się okazuje jest normalny[/quote:1d0bc22d64]On jest strasHny, mhroczny i zuy! I za to go kocham![quote:1d0bc22d64="Auri"]A L (zauważyłam że kilka razy się pojawiał) jest rzeczywiście bardzo ładny. Jednak Light też niczego sobie.[/quote:1d0bc22d64]Jednak L ma w sobie coś takiego, co sprawia, że Light przy nim blednie...[quote:1d0bc22d64="Auri"]Widzę, że oglądasz na kreskowki.fani[/quote:1d0bc22d64]Też oglądam na kreskowka.fani, ale nauczyłam się, że poprawnie jest Light :p Nie będę się kłócić z autorami, bo przecież oni sami tak podali. A ty gdzie oglądasz?

Auri
Mistrz Mistrzów
Mistrz Mistrzów

Postautor: Auri » 14 sie 2008, 14:20

[quote:69064339ec="Lilith"]Jednak L ma w sobie coś takiego, co sprawia, że Light przy nim blednie...[/quote:69064339ec] L był taki, no fajny i czarujący i fascynujący. Te jego przyzwyczajenia, różne dziwne rzeczy które robił albo mówił.[quote:69064339ec="Lilith"]A ty gdzie oglądasz?[/quote:69064339ec] Też tam. Ale już skonczyłam, niestety. A co sądzicie o Mello i Nearze? Ja generalnie wole N, jest taki fajny i dziecięcy. :p I ciągle się bawi włosami. A i uwielbiam scene w której drugi Shinigami rzuca dziennikiem w jednego z popleczników Mello. "Uuuu i siup!" :lol: A widziałyście zakończenie? Ja miałam mieszane uczucia. Myślałam że coś się jeszcze zdarzy albo coś. A jak skończyłam przed ostatni odcinek? Dlaczego skończyli w takim momencie!?"

Lilith
Wybraniec
Wybraniec

Postautor: Lilith » 14 sie 2008, 14:31

[quote:456ea217f9="Auri"]L był taki, no fajny i czarujący i fascynujący. Te jego przyzwyczajenia, różne dziwne rzeczy które robił albo mówił. [/quote:456ea217f9]No po prostu niepowtarzalny <uświadamia sobie, ze siedzi w kucki tak samo jak on> No i kocham te jego przyzwyczajenia, kocham.[quote:456ea217f9="Auri"]Też tam. Ale już skonczyłam, niestety. [/quote:456ea217f9]Strasznie żałuję, że już skończyłam i najchętniej powróciłabym do tego jeszcze raz, ale jest tyle innych ciekawych anime, że szkoda ich nie obejrzeć.[quote:456ea217f9="Auri"]A co sądzicie o Mello i Nearze? Ja generalnie wole N, jest taki fajny i dziecięcy. :p I ciągle się bawi włosami. A i uwielbiam scene w której drugi Shinigami rzuca dziennikiem w jednego z popleczników Mello. "Uuuu i siup!" :lol: A widziałyście zakończenie? Ja miałam mieszane uczucia. Myślałam że coś się jeszcze zdarzy albo coś. A jak skończyłam przed ostatni odcinek? Dlaczego skończyli w takim momencie!?"[/quote:456ea217f9]Ja nie polubiłam ani Mello ani Neara. Near był taki... obcy. Nie wzbudzał we mnie kompletnie żadnych uczuć, najwyżej irytował. Z kolei Mello był świrem, który jadł za dużo czekolady. Brakowało mi bardzo La, nienawidzę sceny jego śmierci. Pamiętam, że to po prostu do mnie nie docierało i musiałam odtwarzać ją sobie kilka razy. Może nawet się popłakałam, już nie pamiętam. A zakończenie nawet nie było takie złe :p Choć myślałam, że Raito wygra w końcu, i że zakończenie będzie czymś w stylu: Raito stoi na dachu jakiegoś budynku, widzimy go od tyłu, wiatr rozwiewa mu włosy i marynarkę, w dłoni trzyma Death Note i śmieje się triumfalnie. A tu takie zaskocznie.

Auri
Mistrz Mistrzów
Mistrz Mistrzów

Postautor: Auri » 14 sie 2008, 17:21

[quote:c8b734fd4b="Lilith"]No po prostu niepowtarzalny <uświadamia sobie, ze siedzi w kucki tak samo jak on> No i kocham te jego przyzwyczajenia, kocham. [/quote:c8b734fd4b] Podobało mi się jak siedział taki skulony jak myślał z kciukiem w ustach. :lol: [quote:c8b734fd4b="Lilith"]Strasznie żałuję, że już skończyłam i najchętniej powróciłabym do tego jeszcze raz, ale jest tyle innych ciekawych anime, że szkoda ich nie obejrzeć. [/quote:c8b734fd4b] Przydała by się jakaś 3 seria ale w klimatach 1 nie drugiej.[quote:c8b734fd4b]Ja nie polubiłam ani Mello ani Neara. Near był taki... obcy. Nie wzbudzał we mnie kompletnie żadnych uczuć, najwyżej irytował. Z kolei Mello był świrem, który jadł za dużo czekolady. Brakowało mi bardzo La, nienawidzę sceny jego śmierci. Pamiętam, że to po prostu do mnie nie docierało i musiałam odtwarzać ją sobie kilka razy. Może nawet się popłakałam, już nie pamiętam. A zakończenie nawet nie było takie złe :p Choć myślałam, że Raito wygra w końcu, i że zakończenie będzie czymś w stylu: Raito stoi na dachu jakiegoś budynku, widzimy go od tyłu, wiatr rozwiewa mu włosy i marynarkę, w dłoni trzyma Death Note i śmieje się triumfalnie. A tu takie zaskocznie.[/quote:c8b734fd4b] Jakby tak zrobili było by nie wychowawczo ale za to jak oryginalnie i pasująco do całego Anime! A tu takie kluchy!

Lilith
Wybraniec
Wybraniec

Postautor: Lilith » 14 sie 2008, 18:29

[quote:bde557b998="Auri"]Podobało mi się jak siedział taki skulony jak myślał z kciukiem w ustach[/quote:bde557b998]Prawda, że to było boskie? No i nikt tak jak on nie potrafi słodzić kawy ani jeść torciku ^^[quote:bde557b998="Auri"]Przydała by się jakaś 3 seria ale w klimatach 1 nie drugiej. [/quote:bde557b998]Oj, przydałaby się. I bardzo chętnie obejrzałabym filmową wersję, ale nie mogłam jej ściągnąć.[quote:bde557b998="Auri"]akby tak zrobili było by nie wychowawczo ale za to jak oryginalnie i pasująco do całego Anime! A tu takie kluchy![/quote:bde557b998]Od kiedy to w anime przejmują się czymś takim jak wychowawczość? Wprawdzie anime jest zazwyczaj grzeczniejsze niż mangi, ale dla mnie to nie były kluchy. Raczej smutny, i faktycznie moralizatorski, koniec kogoś, komu odbiło. Ale za tego Ryuuka na końcu oddałabym duszę!

Auri
Mistrz Mistrzów
Mistrz Mistrzów

Postautor: Auri » 14 sie 2008, 19:40

[quote:2a5780220e="Lilith"]Prawda, że to było boskie? No i nikt tak jak on nie potrafi słodzić kawy ani jeść torciku ^^ [/quote:2a5780220e] I gadać przez telefon.[quote:2a5780220e="Lilith"]j, przydałaby się. I bardzo chętnie obejrzałabym filmową wersję, ale nie mogłam jej ściągnąć. [/quote:2a5780220e] Chyba na jutubie można obejrzeć fragmenty albo całość[quote:2a5780220e="Lilith"]Od kiedy to w anime przejmują się czymś takim jak wychowawczość? Wprawdzie anime jest zazwyczaj grzeczniejsze niż mangi, ale dla mnie to nie były kluchy. Raczej smutny, i faktycznie moralizatorski, koniec kogoś, komu odbiło. Ale za tego Ryuuka na końcu oddałabym duszę![/quote:2a5780220e] No chodzi mi o to że dobro zwycięża. Zakończenie było ładnie zaaranżowane, mimo to nawet.

Lilith
Wybraniec
Wybraniec

Postautor: Lilith » 14 sie 2008, 20:21

[quote:76c3e4b299="Auri"]I gadać przez telefon. [/quote:76c3e4b299]I wycierać Raito ~-~[quote:76c3e4b299="Auri"]Chyba na jutubie można obejrzeć fragmenty albo całość [/quote:76c3e4b299]Nawet całość? To brzmi ciekawie. Z tym, ze ja jeszcze chciałabym z tego cokolwiek zrozumieć...[quote:76c3e4b299="Auri"]No chodzi mi o to że dobro zwycięża. Zakończenie było ładnie zaaranżowane, mimo to nawet.[/quote:76c3e4b299]Bardzo ładnie zaaranżowane. Ale choć chciałam, żeby w końcu złapali Raito, to jednak w tamtym momencie kibicowałam jemu, a nie małemu, zadufanemu w sobie Nearowi, który myśli, że może dorównać L.

Wróć do „Talk Show”