Naruto

Mydło, widło i powidło! Wszystkie tematy które mogą tylko przyjść do głowy. Tutaj jest miejsce na każdy temat, dyskusje z przymrużeniem oka a nawet na malutki offtop. Zapraszamy.
darka
Mistrz Mistrzów
Mistrz Mistrzów

Postautor: darka » 07 gru 2007, 23:08

[quote:91f872d9c0]<pada> [/quote:91f872d9c0]No co. Ja kocham robić przyspiewi. Wiesz najlepiej mi idzie w szkole. :lol: [quote:91f872d9c0="Auri"]O naszym kolorze? Otóż kolor taki jaki ja mam uważam za kolor przeraźliwie rozmiękły. Mogę go porównać do koloru zgniłych jaj. [/quote:91f872d9c0]<zakłada nogę na nogę> Ja nie przepadam za mym kolorem, kojarzy mi się z myszami. Mama że ładnie by mi było w rudym i zastanawiam się co gorsze czy rudy czy mysi. Ja myślisz Auri-sama czemu włosy muszą ciemnieć pod wpływem wieku? I tak w ogóle wyjaśni mi znaczenie tego rozmiękłego koloru.[quote:91f872d9c0]<Auri siedzi na schodach trzymając na rękach Maru. Obok stoi Kakaś i czyta "Miłość w truskawkach" robiąc przy tym dziwnie rozmarzoną minę>A: O czym czytasz?K: O truskawkachhhh....A: O.oN: Maru! Maru!M: AgaguuuA: O co chcesz spytać Nina?N: Mam pytanie do Maru.A: Do Maru? Pytaj... może odpowie.N: Maru, pokażesz mi co to jest seks?A: O.OM: Agagh!K: <ociera krew z nosa>A: <OO> całe szczęście, że niepotrafisz mówić, Maru. Nino myślę, że raczej to nie Maru powinien ci o takich rzeczach mówić.N To jak mam się dowiedzieć co to jest seks?A: Zajrzyj do słownika.N: <odchodzi by zajrzeć>A: Mam nadzieje, że Ciebie nie będe musiała tak uświadamiać. A już napewno nie zrobi tego tatuś.K: Czemu nie ja? Przecież jestem jego tatusiem! Kto ma mu powiedzieć jak nie tatuś?A: Yyy... może ja?K: Ty?? Śmieszne! <do Maru> Kogo według Ciebie jest lepszy do tej roli? Mamusia czy tatuś?M: Tatus!K: Widzisz! Powiedział, ze ja!A: Aaa! <podnosi Maru> Powiedziałeś pierwsze słowo! <tańczy z Maru>K: Co? Kiedy jak? [/quote:91f872d9c0]N< Wbiega z impetem> Mamo! gdzie słownik?D: W komodzie...Ej! Nina spytałaś się Natsumaru?N: powiedział jakieś agugu. Wiesz on nie jest elokwentny!D: Bo jest mały.N: o znalazłam seks!G:<krwawi i zakłada pampersa na nos>D: I tak nie zrozumie kochanie.N: Mamo co to jest stosunek?D; no są różne stosunki. Antagonistyczne np.N: Ale stosunek płciowy, co to?D: No wyobraź sobie tsuskawę i usta no i ktoś wkłada subtelnie truskawkę w usta i ssa ją i potem wyjmuje a potem...G; Dość bo mi krwiii zabraknie![quote:91f872d9c0="Auri"]Oglądałam. Ten tydzień temu, ten 2 tyg temu i dzisiejszy. ^^ Superowe. :P :lol: :lol: :lol:[/quote:91f872d9c0]Ja dzisiejszego jeszcze nie oglądałam...Brak czasu. :lol: Oglądnę jutro po japońskim. a ten special był świetny. Yamato czy ja mu tam i te gorące źródła.

Auri
Mistrz Mistrzów
Mistrz Mistrzów

Postautor: Auri » 07 gru 2007, 23:19

[quote:2cdb51b924]<zakłada nogę na nogę> Ja nie przepadam za mym kolorem, kojarzy mi się z myszami. Mama że ładnie by mi było w rudym i zastanawiam się co gorsze czy rudy czy mysi. Ja myślisz Auri-sama czemu włosy muszą ciemnieć pod wpływem wieku? I tak w ogóle wyjaśni mi znaczenie tego rozmiękłego koloru. [/quote:2cdb51b924] Nie wiem. Ale ja np. urodziłam się w kruczoczarnymi. No bo jest taki bez wyrazu. [quote:2cdb51b924]N< Wbiega z impetem> Mamo! gdzie słownik?D: W komodzie...Ej! Nina spytałaś się Natsumaru?N: powiedział jakieś agugu. Wiesz on nie jest elokwentny!D: Bo jest mały.N: o znalazłam seks!G:<krwawi i zakłada pampersa na nos>D: I tak nie zrozumie kochanie.N: Mamo co to jest stosunek?D; no są różne stosunki. Antagonistyczne np.N: Ale stosunek płciowy, co to?D: No wyobraź sobie tsuskawę i usta no i ktoś wkłada subtelnie truskawkę w usta i ssa ją i potem wyjmuje a potem...G; Dość bo mi krwiii zabraknie! [/quote:2cdb51b924] Do pokoju wchodzi pochód pierwszo słowny składający się z Auri, Maru i Kakasha> A: Pierwsze słowo mam! K: Hej!A: Pierwsze słowo masz!K: Hej!A: Pierwsze słowo daj!M: TatusK: Hej!A: Wiesz, co? Bałam się, że jego pierwszym słowem będzie jakies takie zboczone słowo, np. seks.M: SeksA: Ojoj.K: Marzenia się spełniają <spiewa> A: Gaara co ty robisz z pampersem Maru?[quote:2cdb51b924="darka"]Ja dzisiejszego jeszcze nie oglądałam...Brak czasu. :lol: Oglądnę jutro po japońskim. a ten special był świetny. Yamato czy ja mu tam i te gorące źródła.[/quote:2cdb51b924] I te oczy... O>O :lol:

darka
Mistrz Mistrzów
Mistrz Mistrzów

Postautor: darka » 08 gru 2007, 10:47

[quote:54d9927f15="Auri"]Nie wiem. Ale ja np. urodziłam się w kruczoczarnymi. No bo jest taki bez wyrazu. [/quote:54d9927f15]Z kruczoczarnymi? piękny kolor, ba zawsze o takim marzyłam. Ja się urodziłam z idealnym blondem. A teraz co mam? Jakieś bezpłciowe g

Auri
Mistrz Mistrzów
Mistrz Mistrzów

Postautor: Auri » 08 gru 2007, 18:21

[quote:945d920cfa="darka"]Z kruczoczarnymi? piękny kolor, ba zawsze o takim marzyłam.[/quote:945d920cfa] Moja ty Aniu z Zielonego Wzgórza.[quote:945d920cfa="darka"]Ja się urodziłam z idealnym blondem.[/quote:945d920cfa] Moje niedość że kruczoczarne to jeszcze lekko podkręcone. Potem trochę sie wyprostowały. W ogóle mowie Ci jaką ja miałam czuprynę jak się urodziłam, bo wiesz zwykle dzieci są łyse. http/www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4504fba8c2a10b91.html tydzień czy dwa po urodzeniu[quote:945d920cfa]G: <odsuwa łeb od pampersa>N: Tatuś dostał okresu!!!D; <gleba> Ninuś idź do Hitsugayi i powiedz mu, aby ci dał jakieś zajęcie.A wcześniej sprawdź czy cię nie ma na placu zabaw.N: Dobrze <wychodzi>G: Uff...z nią to same problemy.D: <doskakuje do Maru> Ojoj jak on pięnościowo mówi! Musicie być z niego dumni. Gaara chodź no tu!G: <odkłada pampersa i podchodzi>k; Właściwie czemu Gaara miał pampersa na głoie?D: A bo tłumaczyłam Ninie czym jest stosunek płciowy na podtawie truskawek wkładanych do ust.zapomniałam jej powiedzieć jeszcze o bitej śmietanie. [/quote:945d920cfa] K: Truskawki? Opowiedz mi o nich. A: <patrz na Kakasha spode łba> Czy z tobą wszystko w porządku? Może nie powinniśmy odwiedzać Soul Socienty w ostatnią niedziele? K: O czym ty mówisz? Wszystko jest w najlepszym porzadku. <bierze Darkę na bok> To jak opowiesz mi. D: <wzdycha> Niech będzie. Jednak na wszelki wypadek wezmę kilka pampersów.G: <do Maru> Powiedz Gaara! M: O.oG: Gaaaaraaa M: Gaaaajaa? G: Brawo! A teraz powiedz: Piasek jest cudownyM: Gaja! [quote:945d920cfa="darka"]lbo ten koszmar Naruto...Gołe panienki :lol:[/quote:945d920cfa] Wiesz jak on tam stał za murowany to pomyslalam ze stoi bo stoi. :lol:

darka
Mistrz Mistrzów
Mistrz Mistrzów

Postautor: darka » 08 gru 2007, 20:27

[quote:261bfb26b1="Auri"]Moja ty Aniu z Zielonego Wzgórza. [/quote:261bfb26b1]Ania była ruda, a mi daleko do rudego, czego nie powiem o mym kuzynostwie. Tak z z tej strony jestem z deczka Aniowata, chce mieć kruczoczarny, ale nie chcę farbować.[quote:261bfb26b1="Auri"]Moje niedość że kruczoczarne to jeszcze lekko podkręcone. Potem trochę sie wyprostowały.[/quote:261bfb26b1]To i tak ładne. i to bardzo.[quote:261bfb26b1]W ogóle mowie Ci jaką ja miałam czuprynę jak się urodziłam, bo wiesz zwykle dzieci są łyse.[/quote:261bfb26b1]raczej tak. Ja miałam nieiwle ledwowidocznycg blond włosków. Pierwej były lokami, potem po pierwszym cieci były proste a teraz to szopa ułożone we wszystkich kierunkach...[quote:261bfb26b1="Auri"]tydzień czy dwa po urodzeniu [/quote:261bfb26b1]Nie wchodzi.[quote:261bfb26b1="Auri"]K: Truskawki? Opowiedz mi o nich.A: <patrz na Kakasha spode łba> Czy z tobą wszystko w porządku? Może nie powinniśmy odwiedzać Soul Socienty w ostatnią niedziele?K: O czym ty mówisz? Wszystko jest w najlepszym porzadku. <bierze Darkę na bok> To jak opowiesz mi.D: <wzdycha> Niech będzie. Jednak na wszelki wypadek wezmę kilka pampersów.G: <do Maru> Powiedz Gaara!M: O.oG: GaaaaraaaM: Gaaaajaa?G: Brawo! A teraz powiedz: Piasek jest cudownyM: Gaja! [/quote:261bfb26b1]D: No więc Kakashi-sempai...Ach sempai jest taki niezdarny! Nie umie nawet pampersa trymać przy nosie!!!K:<patrzy wzrokiem psa któryemu się zerwało>D: Och przepraszam!!! te napięcia, one mnie nie opuszczają! Niech sempai trzyma <wkałada Kakashiemu tampony do nosa> No i sempai może słuchać a pamperasa wyrzucić.K: Na bank?D: <przytakuje energetycznie> i tym sposobem ma sempai wolne ręce.G: Takie zdolne masz dziecie Auri-sempai. No maruś, a teraz powiedz: Kocham piasekM: Gajaaa bum![quote:261bfb26b1="Auri"]Wiesz jak on tam stał za murowany to pomyslalam ze stoi bo stoi. :lol:[/quote:261bfb26b1]czyli, że coś mu stoi? Możliwe :lol: Mi się podobało jak Sai zerwał w ryj od Sakury.

Auri
Mistrz Mistrzów
Mistrz Mistrzów

Postautor: Auri » 15 gru 2007, 19:10

[quote:86320e7f83="darka"]Ania była ruda, a mi daleko do rudego, czego nie powiem o mym kuzynostwie. Tak z z tej strony jestem z deczka Aniowata, chce mieć kruczoczarny, ale nie chcę farbować. [/quote:86320e7f83] Też bym nie chciała abyś była zielona.[quote:86320e7f83="darka"]To i tak ładne. i to bardzo. [/quote:86320e7f83] Dziękuje.[quote:86320e7f83]D: No więc Kakashi-sempai...Ach sempai jest taki niezdarny! Nie umie nawet pampersa trymać przy nosie!!!K:<patrzy wzrokiem psa któryemu się zerwało>D: Och przepraszam!!! te napięcia, one mnie nie opuszczają! Niech sempai trzyma <wkałada Kakashiemu tampony do nosa> No i sempai może słuchać a pamperasa wyrzucić.K: Na bank?D: <przytakuje energetycznie> i tym sposobem ma sempai wolne ręce.G: Takie zdolne masz dziecie Auri-sempai. No maruś, a teraz powiedz: Kocham piasekM: Gajaaa bum! [/quote:86320e7f83]A: Um... haha... < :ups: > Musi się jeszcze wiele nauczyć.M: Bum Bum Bum!G: Mogę się zająć jego edukacją jeśli chcesz!A: Hm.. G: Obiecuje, że nie nauczę go niebezpiecznych rzeczy. A: No dobrze.G: <zabiera Maru do innego pokoju>A: No i zostałam sama. <puk puk>W: Można?A: Oh, kochany! Jak ja za Tobą tęskniłam choć namalujemy coś razem. [quote:86320e7f83]czyli, że coś mu stoi? Możliwe :lol: Mi się podobało jak Sai zerwał w ryj od Sakury.[/quote:86320e7f83] Tak to było nie złe. A dziś już nowy odcinek!

darka
Mistrz Mistrzów
Mistrz Mistrzów

Postautor: darka » 15 gru 2007, 19:30

[quote:42d562f32b]Też bym nie chciała abyś była zielona[/quote:42d562f32b]A jak będę miała zielone włosy to ubiorę srebrną bluzkę i będę flagą i to żywą! Na gwiazdkę robę sobię pasemka w kolorze włosów mojej kuzyneczki :lol: [quote:42d562f32b="Auri"]Dziękuje. [/quote:42d562f32b]Nie ma za co.[quote:42d562f32b="Auri"]A: Um... haha... < :ups: > Musi się jeszcze wiele nauczyć.M: Bum Bum Bum!G: Mogę się zająć jego edukacją jeśli chcesz!A: Hm..G: Obiecuje, że nie nauczę go niebezpiecznych rzeczy.A: No dobrze.G: <zabiera Maru do innego pokoju>A: No i zostałam sama.<puk puk>W: Można?A: Oh, kochany! Jak ja za Tobą tęskniłam choć namalujemy coś razem. [/quote:42d562f32b]<tymczasem rozmowa Darki i Kakashiego trwa>D: Tą truskawką aktualnie bez bitej śmietany, należy robić ruchy wkładająco wyjmujące.K: Tak, tak! A znasz jakieś ładne opowiadanie?D: Tlakie dla dzieic?k: oczywiście, że nie.D; a takie też znam.K: Dajesz.D: A Auri-chama mnie nie zabije?[quote:42d562f32b]Tak to było nie złe. A dziś już nowy odcinek![/quote:42d562f32b]Wiem. Był świetny. Jejjuś Oro był taki boski! <piszczy z zachwytu> A wiesz co znalazłam? Pokaże ci, Auri-chama!To jest piosenka w wykonaniu Orośka i się od niej uzależnić idzie. :lol: http/pl.youtube.com/watch?v=ieBFUlflJjMNie mogłam znaleźć samej piosenki taką jak ja mam na kompie, ale to mniejwiecej to samo tylko bez odgłosów gry i słychac tylko głos Oro plus melodia :lol:

Auri
Mistrz Mistrzów
Mistrz Mistrzów

Postautor: Auri » 15 gru 2007, 19:46

[quote:ef242d0ac8]A jak będę miała zielone włosy to ubiorę srebrną bluzkę i będę flagą i to żywą! Na gwiazdkę robę sobię pasemka w kolorze włosów mojej kuzyneczki :lol:[/quote:ef242d0ac8] Flagą czego?[quote:ef242d0ac8]<tymczasem rozmowa Darki i Kakashiego trwa>D: Tą truskawką aktualnie bez bitej śmietany, należy robić ruchy wkładająco wyjmujące.K: Tak, tak! A znasz jakieś ładne opowiadanie?D: Tlakie dla dzieic?k: oczywiście, że nie.D; a takie też znam.K: Dajesz.D: A Auri-chama mnie nie zabije? [/quote:ef242d0ac8] K: <myśli> <po dłuższym czasie>K: Nie dowie się o tym!<w tym czasie Gaja i Maju>G: No więc Maru. Zacznijmy od przedstawiania się. Powiedz: jestem Maru.M: Maju Maju!G: Prawie! Powiedz jestem Maju.. co ja mówię Maru!M: Maju Bum!G: Cóż.. teraz powiedz: Moja mama ma na imię AuriM: Uji?[quote:ef242d0ac8="darka"]Wiem. Był świetny. Jejjuś Oro był taki boski! <piszczy z zachwytu> A wiesz co znalazłam? Pokaże ci, Auri-chama! [/quote:ef242d0ac8] Ja jeszcze nie oglądałam. Tzn. zaczęłam ale mądry Sasuś coś wcisł i mi zamknął przeglądarkę.[quote:ef242d0ac8="darka"]Nie mogłam znaleźć samej piosenki taką jak ja mam na kompie, ale to mniejwiecej to samo tylko bez odgłosów gry i słychac tylko głos Oro plus melodia :lol:[/quote:ef242d0ac8] Ja myślałam, że Oruś bedzie tym przystojnym księciem a nie tą ropuchą. xD

darka
Mistrz Mistrzów
Mistrz Mistrzów

Postautor: darka » 15 gru 2007, 20:04

[quote:7dc118b684="Auri"]Flagą czego? [/quote:7dc118b684]Pomyśl...[quote:7dc118b684="Auri"]K: <myśli><po dłuższym czasie>K: Nie dowie się o tym!<w tym czasie Gaja i Maju>G: No więc Maru. Zacznijmy od przedstawiania się. Powiedz: jestem Maru.M: Maju Maju!G: Prawie! Powiedz jestem Maju.. co ja mówię Maru!M: Maju Bum!G: Cóż.. teraz powiedz: Moja mama ma na imię AuriM: Uji?[/quote:7dc118b684]D: No to dajemy Kakashi sempai!K: Słucham.D: A więc był to jeden z tych zimowych dzni, gdy mróz był tak ostry, że mógłby zabić samym spojrzeniem. Mimo, iz we wszystkich domach palono w piecach, to i tak termometr nie wskazywał więcej jak 20 stopni...tak to była wyjątkowo okrutna zima. Jednak jako że wyjątki sie zdarzają, tak i tym razem było. Był dom, na uboczu wioski. W oknach ciemno, w kominku nic się nie paliło, a jednak było tam gorąco niczym w piekle.K: Nie owijaj w bawełnę.D: <uśmiecha się z grymasem, kontynuuje> w poświacie księżyca,wpadającej przez z lekka oszronione okno, kąpało sie dwoje ludzi, zanurzonych w szwej namietnej miłości.On delikatnie całował ją w szyje. Następnie rytmicznymi ruchami zjechał ku jej...Hanataro!Ha:<uśmiecha się nieśmiało> D...Dzień dobryD: Kakashi-sempai nie opowiem ci teraz.K: :hlip: D: Auri c może opowie.K: :roll: a pokaże?D: Nie wiem. A więc co chcesz synu?Ha: Gdzie jest tato?D: uczy maru mówić.[quote:7dc118b684="Auri"]Ja jeszcze nie oglądałam. Tzn. zaczęłam ale mądry Sasuś coś wcisł i mi zamknął przeglądarkę[/quote:7dc118b684]Ach sasuś, Sasuś, sasuś...jak ogladniesz daj znak.[quote:7dc118b684="Auri"]Ja myślałam, że Oruś bedzie tym przystojnym księciem a nie tą ropuchą. xD[/quote:7dc118b684] :lol: oro być ropuchą, ale głos jest świetny...I to jak mówi cos tam czensa :lol:

Auri
Mistrz Mistrzów
Mistrz Mistrzów

Postautor: Auri » 15 gru 2007, 21:44

[quote:d8fcd42357]Pomyśl... [/quote:d8fcd42357]O Merlinie w niebieskich bokserkach! Jak mogłam na to nie wpaść. Oczywiście, że Ślizgonów.[quote:d8fcd42357="darka"]D: No to dajemy Kakashi sempai!K: Słucham.D: A więc był to jeden z tych zimowych dzni, gdy mróz był tak ostry, że mógłby zabić samym spojrzeniem. Mimo, iz we wszystkich domach palono w piecach, to i tak termometr nie wskazywał więcej jak 20 stopni...tak to była wyjątkowo okrutna zima. Jednak jako że wyjątki sie zdarzają, tak i tym razem było. Był dom, na uboczu wioski. W oknach ciemno, w kominku nic się nie paliło, a jednak było tam gorąco niczym w piekle.K: Nie owijaj w bawełnę.D: <uśmiecha się z grymasem, kontynuuje> w poświacie księżyca,wpadającej przez z lekka oszronione okno, kąpało sie dwoje ludzi, zanurzonych w szwej namietnej miłości.On delikatnie całował ją w szyje. Następnie rytmicznymi ruchami zjechał ku jej...Hanataro!Ha:<uśmiecha się nieśmiało> D...Dzień dobryD: Kakashi-sempai nie opowiem ci teraz.K: :hlip:D: Auri c może opowie.K: :roll: a pokaże?D: Nie wiem. A więc co chcesz synu?Ha: Gdzie jest tato?D: uczy maru mówić. [/quote:d8fcd42357]M: piniądz!G: Brawo, Maru umiesz już mówić pieniądz! Widzisz jak ładnie! A teraz powiedz kredyt z niskim o procentowaniem. M: Hanataju!G: Co?Ha: Cześć tato.G: Oh, Hana.. jak ja Cię dawno nie widziałem? Co u was?Ha: Ah, bardzo dobrze. Dziś np. przewróciłem się tylko raz!G: Jesteś na dobrej drodze by przestac być bańką stańką. Szkoda tylko że dopiero 10.M: Skoda.G: Maru, nie rób krypciochy.Ha: Ta.. tato ja właśnie chciałem spytać o kilka rzeczy. G: Wal, jestem otwarty na propozycje. Tym bardziej, żę na szczęscie róznisz się trochę od siostry.<tymczasem>A: Oh... Wenuś! To było wspaniałe!W: No wiesz.. w końcu to ja. A: Nigdy tego nie zapomnę. To było takie... roszkoszne takie.. oh.. fascynujące. Nie mam pojęcia jak mogłeś to dusić wcześniej w sobie. Nigdy jeszcze nie przeżyłam czegoś takiego.<Kakuś który stoi za drzwiami i podsłuchuje> O.oW: Musimy to kiedyś powtórzyć.A: Oczywiście zawsze! Tylko Kakashi nie może się o tym dowiedzieć!K: O.o <do siebie> ojejku... to niemożliwe. jak ona mogła! Czuję sie prawie tak samo jak Lucjan z "Porywach zdrady" gdy zdadziła go Zofia. <w tedy Darka podchodzi do Kakasha i puka go w ramię>D: Co jest?K: <skacze pod sufit i przewraca się wylatując zza drzwi>A: Kakashi? K: Jak mogłaś mnie.. mnie.. tak okropnie.. ja Ci ufałem a ty mnie z tym Wenicjuszem... ty mnie z nim... <patrzy na stolik> narysowałaś? [quote:d8fcd42357="darka"]ch sasuś, Sasuś, sasuś...jak ogladniesz daj znak[/quote:d8fcd42357] Proszę

Wróć do „Talk Show”