Naruto

Mydło, widło i powidło! Wszystkie tematy które mogą tylko przyjść do głowy. Tutaj jest miejsce na każdy temat, dyskusje z przymrużeniem oka a nawet na malutki offtop. Zapraszamy.
Dziaga
Prymus szkoły
Prymus szkoły

Postautor: Dziaga » 18 lut 2009, 16:51

Z Akatsuki do gustu przypadł mi Deidara i jego sztuka ^^ a co do anime to zgadzam się z tobą, ta Guren może mogłaby być nawet ciekawą postacią jednak jakoś im nie wyszło...

Lilith
Wybraniec
Wybraniec

Postautor: Lilith » 18 lut 2009, 17:48

To ja moich ulubionych może po kolei wymienię: Itaś, Hidan, Tobi, Deidara, Kisame. To pierwsza piątka. Szkoda, że Tobi okazał się Madarą, bo chyba można się już pożegnać z wszystkimi zabawnymi scenami z jego udziałem. Mogliby... Ale Pierrot coś nie potrafi napisać sensownych fillerów. A tak w ogóle to kto jest twoją ulubioną postacią?

Dziaga
Prymus szkoły
Prymus szkoły

Postautor: Dziaga » 18 lut 2009, 18:03

Kurcze... trudne pytanie ;D chyba nie mam takiej najbardziej ulubionej postaci, wahałabym się pomiędzy Gaarą choć dawno nie ma go w anime, a Deaidarą. No tak jest jeszcze Naruto nie? sama nie wiem xd własnie obejrzałam najnowszy odcinek shippuddena i muszę przyznać ,ze był nudny... zresztą tak jak kilka ostatnich. Jednyne co mi się podoba do ending xd omg, jest zabójczy!:D

Lilith
Wybraniec
Wybraniec

Postautor: Lilith » 19 lut 2009, 16:03

Ach, Gaara, boski kage. Czy on w ogóle pojawił się po tym jak Akatsuki wyssali z niego demona? Chyba nie, albo pamięć mnie zawodzi. Ale jest nadzieja, że niedługo go zobaczymy, przecież Raikage chce zwołać zebranie kage z innych wiosek. O ile jesteś już na tym w mandze, ale to było już dość dawno.Ja tam za Naruto nie przepadam :p Za głośny, za cwany. Co to za główny bohater co nawet po opanowaniu trybu mędrca wciąż dostaje bęcki. Ale czasem bywa naprawdę śmieszny.Ha, ciekawe co myślisz o Sasuke^^ Czy jesteś kolejną osobą, która uważa go łzawe emo czy też jesteś tolerancyjna dla małego Uchihy? Ja tam jestem fanką wszelkich bohaterów złych i ponury, w tym i Saskłacza^^"Oglądałaś kiedyś Fun With Akatsuki?

Dziaga
Prymus szkoły
Prymus szkoły

Postautor: Dziaga » 20 lut 2009, 10:12

Sasek mówisz? na początku nie zabardzo go lubiłam jednak teraz jest mi obojętny, choć fajnie by było jakby wrócił do wioski tylko ,ze wtedy oznaczało by to koniec Naruto a przynajmniej tego głównego wątku... Fun With Akatsuki? Oglądałam ale nie wszystkie części ;d hahah ale chyba zaraz je dokończe bo nie pamiętam czemu nie obejrzałam wszystkich ;D

Lilith
Wybraniec
Wybraniec

Postautor: Lilith » 21 lut 2009, 23:09

Sasek i jego team są the best^^ Chciałabym więcej Karin x Suigetsu. Wrócił do wioski? Jakoś sobie tego nie wyobrażam. Bo co - teraz jest missing-ninem, uciekinierem, zdrajcą Konohy, którego Tsu powinna z góry skazać na śmierć, a tu nagle jak gdyby nigdy nic wróci sobie do wioski? Ja tam myślę, że na koniec mangi będzie jakaś epicka walką pomiędzy Naruciakiem a Saskiem, Sasuke oczywiście zginie, ale pogodzony z całym światem, a sprawą potęgi serca Naruto. Choć mam nadzieję, że jednak tak nie będzie, nie przepadam za takimi rzewnymi kawałkami.Uwielbiam FWA :D teraz tylko z niecierpliwością czekam na 11 część, ale wszystkie kocham równo.

Dziaga
Prymus szkoły
Prymus szkoły

Postautor: Dziaga » 22 lut 2009, 9:57

Na pewno na koniec będzie taka walka, ale kiedy to będzie?:D te anime się ciągnie i ciągnie a do tego jeszcze fillery...

Lilith
Wybraniec
Wybraniec

Postautor: Lilith » 22 lut 2009, 12:33

Ja tam w nosie mam anime. Ono jest spoooro wstecz co do mangi, a w dodatku manga też bardzo powoli zbliża się do zakończenia i tak szybko ono raczej nie nastąpi. Ale mnie to cieszy, im dłużej tym lepiej.

Dziaga
Prymus szkoły
Prymus szkoły

Postautor: Dziaga » 22 lut 2009, 19:18

Nie zdziwie się jak dopiero za kilka lat ;D

Lilith
Wybraniec
Wybraniec

Postautor: Lilith » 23 lut 2009, 17:28

Nie chcę się z tym nigdy rozstawać :p Już przyzwyczaiłam się do niecierpliwego czekania w stylu "Co też będzie za tydzień???". To jest niepowtarzalne uczucie^^

Wróć do „Talk Show”