Języki

Mydło, widło i powidło! Wszystkie tematy które mogą tylko przyjść do głowy. Tutaj jest miejsce na każdy temat, dyskusje z przymrużeniem oka a nawet na malutki offtop. Zapraszamy.
Sinistra
Strażnik kluczy
Strażnik kluczy

Języki

Postautor: Sinistra » 15 cze 2006, 17:06

No to teraz pytanie Yerch:Jaki język chcielibyście jeszcze znac?Ja osobiście kocham francuski, a angielski dobrze mi idzie. Uczę się jeszcze hiszpańskiego - całkiem ładny, ale francuski lepszy :p I jeszcze jedno: NIENAWIDZĘ NIEMIECKIEGO!!! :]

wild sheep
Wybraniec
Wybraniec

Postautor: wild sheep » 15 cze 2006, 17:15

tak trzymać Sin!! Niemiecki do bani!! ;)

Awatar użytkownika
Anagda
Administrator
Dom: Slytherin
Kontaktowanie:

Postautor: Anagda » 15 cze 2006, 19:19

Ja też nienawidze niemieckiego... :ble: a niestety musze się go uczyć...Angielsku juz wole. Choć o dziwo mam z niego gorszą ocene niż z niemca :y?y:

Yerch
Przewodniczący Wizengamotu

Postautor: Yerch » 16 cze 2006, 9:50

Ja i z niemca i z angola mam 4. Ale niemca mam rozszerzonego i jestem z oceny bardzo zadowolona. Natomiast z oceny z angola jestem kompletnie nie zadowolona. Na ale przynajmniej dzięki tej głupiej krowie, zrozumiałam że oceny, nie odzwierciedlają wiedzy.

Sinistra
Strażnik kluczy
Strażnik kluczy

Postautor: Sinistra » 16 cze 2006, 10:44

[quote:1e1893d08e="Yerch"]Ja i z niemca i z angola mam 4. Ale niemca mam rozszerzonego i jestem z oceny bardzo zadowolona. Natomiast z oceny z angola jestem kompletnie nie zadowolona. Na ale przynajmniej dzięki tej głupiej krowie, zrozumiałam że oceny, nie odzwierciedlają wiedzy.[/quote:1e1893d08e]Hmmm... ja mam z angola 5, hiszpańskiego 5, a z francuskiego 6. Tylko, że nie mam nic rozszerzonego, a hiszpański jest zaoczny :)Tak trzymaj, Yerch ;) Ja już umiem przyszły, kiedy w szkole się zaczyna, mam takiego faceta od anglika, że tylko walnąć go w nos :-(

Yerch

Postautor: Yerch » 16 cze 2006, 12:40

W gimnazjum to ja też miałam 6 z angola i z niemca. Teraz w LO to dupa. Trzeba się naprwde przyłozyć. Ja musze szcególnie z niemca. Praktycznie muszę być przygotowana na każdą lekcję. Nie było tygodnia żebym nie miała jakiegoś sprawdzianu, kartkówki, pytania, czy jakieś głupiej pracy domowej. Na drugi semestr miałam 23 oceny :) z niemca. A z angola to facetka mi wszystko zaniża. Jak coś powiem to udaje ze mnie nie słyszy. Jak napisze sprawdzian to chyba specjalnie obniża skale żebym się na 5 nie załapała. Głupia krowa. Nienawidze jej. Raz miałam 69,5 z egzaminu, a od 70 była 5. I świnia głupia powiedziała, że to 4 i koniec. I jeszcze powiedziała że się na mnie zawiodła i takie tam. KROWA i tyle.

MadEye
Absolwent Hogwartu
Absolwent Hogwartu

Postautor: MadEye » 16 cze 2006, 12:50

Yerch Jak myslisz dlaczego tak jest? Moze sie niestosownie ubierasz/zachowujesz? :p Mi tam polski, angielski i szkopski styknie. A chcialem by umiec najczesciej uzywany na globie jezyk - chinski.

Sinistra
Strażnik kluczy
Strażnik kluczy

Postautor: Sinistra » 16 cze 2006, 13:32

[quote:45767ad79a="Yerch"]W gimnazjum to ja też miałam 6 z angola i z niemca. Teraz w LO to dupa. Trzeba się naprwde przyłozyć. Ja musze szcególnie z niemca. Praktycznie muszę być przygotowana na każdą lekcję. Nie było tygodnia żebym nie miała jakiegoś sprawdzianu, kartkówki, pytania, czy jakieś głupiej pracy domowej. Na drugi semestr miałam 23 oceny :) z niemca. A z angola to facetka mi wszystko zaniża. Jak coś powiem to udaje ze mnie nie słyszy. Jak napisze sprawdzian to chyba specjalnie obniża skale żebym się na 5 nie załapała. Głupia krowa. Nienawidze jej. Raz miałam 69,5 z egzaminu, a od 70 była 5. I świnia głupia powiedziała, że to 4 i koniec. I jeszcze powiedziała że się na mnie zawiodła i takie tam. KROWA i tyle.[/quote:45767ad79a]Doskonale Cię rozmumiem, Yerch. Ale ja mam taki problem z w-f. Jestem uważana za prymuskę klasy (hahaha, a to dobre :rofl: . Ja - prymuska :rofl: :rofl: :rofl: ) no i w ogóle. A facetka z w-f to na pierwszej lekcji wygłosiła swą mądrość, że ja to jestem według niej lizusem i nie będę przez nią faworyzowana. No ja nie rozumiem, nigdy nie miałam nawet wzorowego zachowania, zwykle mam bdb, a lizusy mają chyba wz (chociaż nie zawsze to są lizusy). No a potem to ona i życie zaczęła uprzykrzać. Na każdym sprawdzianie specjalnie gada, żebym się nie mogła skupić. Przyznaję, nie jestem najlepsza z w-f, ale zawsze miałam dobre oceny. Teraz mam dobry tylko dlatego, że mam kartę pływacką. Jak jej o tym powiedziałam to wygłosiła swą mądrość jak na pierwszej lekcji, że ona nie będzie uważała mnie za kogoś lepszego, tylko dlatego, że mam kartę pływacką, którą pewnie sobie kupiłam. Wtedy to mnie krew zalała i powiedziałam jej co o niej myślę (na szczęście nie do końca), tak, że wstawiła mi (wredna żmija) minus 50 punktów. Na szczęście udało mi się wyrównać :-( A jak zobaczyła moją 6 z francuskiego to poczerwieniała ze złości. Jak to zobaczyłam to zaczęłam się głośno śmiać, aż mnie z sali wyrzuciła :rofl: No, ale powiedzmy szczerze, należało mi się (ale miała minę :rofl: )

Yerch

Postautor: Yerch » 16 cze 2006, 16:05

[quote:086fc84018]Wtedy to mnie krew zalała i powiedziałam jej co o niej myślę (na szczęście nie do końca), tak, że wstawiła mi (wredna żmija) minus 50 punktów. Na szczęście udało mi się wyrównać [/quote:086fc84018]O co chodzi tym fragmencie? :D Ja z w-f zawsze miałam 6. Gram w siatkówkę bardzo dobrze (chodze do najlepszego klubu w bydgosczy) no i zawsze jestem zaangazowana w lekcję.

Sinistra
Strażnik kluczy
Strażnik kluczy

Postautor: Sinistra » 16 cze 2006, 16:14

[quote:5d760ff45f="Yerch"][quote:5d760ff45f]Wtedy to mnie krew zalała i powiedziałam jej co o niej myślę (na szczęście nie do końca), tak, że wstawiła mi (wredna żmija) minus 50 punktów. Na szczęście udało mi się wyrównać [/quote:5d760ff45f]O co chodzi tym fragmencie? :D Ja z w-f zawsze miałam 6. Gram w siatkówkę bardzo dobrze (chodze do najlepszego klubu w bydgosczy) no i zawsze jestem zaangazowana w lekcję.[/quote:5d760ff45f]Chodzi o to, że się zdenerwowałam no i jej wygarnęłam, to ona na to wstawiła minus 50 pkt (PAŁA) Ale miałam wszędzie bdb zachowanie no to mi musiała anulować :D Ja kocham grać w siatkówkę, a zwłaszcza z przyjaciółką w drużynie. Razem wygrywamy :)

Wróć do „Talk Show”