Ćwiczycie?

Mydło, widło i powidło! Wszystkie tematy które mogą tylko przyjść do głowy. Tutaj jest miejsce na każdy temat, dyskusje z przymrużeniem oka a nawet na malutki offtop. Zapraszamy.
yanek45
Mugol
Mugol

Ćwiczycie?

Postautor: yanek45 » 06 wrz 2017, 8:35

No właśnie, czy ćwiczycie regularnie, a jeżeli tak, to jak często i po ile godzin? Bo ja właśnie postanowiłem się trochę wziąć za siebie i zacząłem ćwiczyć, np. mam w domu już worek bułgarski, a kupiłem go w sklep fitness , któy oferuje różnorodne przyrządy do ćwiczeń. A jak u Was?

mirko45
Mugol
Mugol

Re: Ćwiczycie?

Postautor: mirko45 » 06 wrz 2017, 15:45

Ja dużo ćwiczę i ćwiczę regularnie, czyli codziennie po jakieś 1,5 2,5 godziny. A to zależy od tego, ile mam czasu i czy bardzo jestem zmęczony. Ostatnio trafiłem na taka stronę: https://www.budujmase.pl/sklep/odzywki-potreningowe/
, gdzie można kupić odżywki potreningowe. I chciałem sie Was zapytać, czy stosujecie takie odżywki i czy są one w ogóle skuteczne, bo zastanawiam się, czy warto je kupować. Może kupię na początek pudełko i zobaczymy, jak to będzie działało.

Wróć do „Talk Show”